Visszajelzés Vitaszoba: Valami feltűnik a tengeren!

Discussion in 'Beszélgetések az aktuális témákról' started by [DD], Nov 27, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ezt már döntse el mindenki magának, hogy mennyit fektet a dologba, mennyire éri meg neki...
     
  2. Hirnév

    Hirnév Aktív író

    Le irná valaki kicsit össe szedetten hogy akkor milyen hajo mit is ad, és hogy hol találhatoak nagyjábol eme hajok? mert délután 2 töl egész eddig egyet sem találtam 10es és 14es mapok közt.
    Thx :)
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    2/től 20/ig, a 3 új ékkövet kaphatod ;)
     
  4. levente.08.hu

    levente.08.hu Aktív író

    10k hogolyora 37k tapasztalatpont hàt mit mondjak ,megèrte...
     
  5. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Ingyen volt a lőszer nem?! :D
     
  6. mókusné

    mókusné Járnitanuló

    Heloka, én hajnalban lőttem ki egyet és amit adott érte nekem tetszett, bár segíteni mentem valakinek. Mivel kis játékos, sajna nem kapott érte semmit csak tp. Hogy fogok-e még vadászni event hajóra meglátjuk.:)
     
  7. Mr.X

    Mr.X Utánpótlás-írogató

    1. NPC:
    Mappa 2/-6/-ig
    hp:20000000
    Cannon Hit Chance 2.5%
    25 kristály

    2. NPC(Frosbite)
    Mappa: 6/-15/-ig
    hp:40000000
    Cannon Dodge Hit Chance 6.5%
    30 kristály

    3. NPC(Dalendros)
    Mappa: 16/-20/-ig
    hp:60000000
    Cannon Critical Damage 7%
    40 kristály


    Remélem segítettem...:)
     
  8. fityes{HUN}

    fityes{HUN} Járnitanuló

    Hat nem tudom honnan van az infod, de en a 20 millas hajot 7/3on lottem es ott kaptam a talalati aranyra a kovet. Csak hogy ne vezessuk itt felre a jatekos tarsainkat.

    2014-11-27 22:04:29Elsüllyesztetted Frostbite hajóját.
    2014-11-27 22:04:29Megszerezve: 1 x Nyers rózsakvarc.
     
  9. Mr.X

    Mr.X Utánpótlás-írogató


    Nem tudom én nekem stimmel minden lehet elnézted a mappot...
     
  10. Hirnév

    Hirnév Aktív író

    Csak lenne már kicsit több belölük :) mert eléggé szenvedés igy :)
     
  11. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    a remény hal meg legutoljára de már az is foszladozik :)
     
  12. *SMΛUĢ*

    *SMΛUĢ* Fórum-zöldfülű

    A komolyabb jutalom (kövek) megszerzéséhez a legtöbb sebzés, vagy az utolsó lövés kell?
     
  13. ZEłłIR

    ZEłłIR Utánpótlás-írogató

    Legtöbb sebzés is jó. de ha jól veszem ki akkor 20% elég bele + utolsó lövés.
    De a 40 misis 2 kővet is ad ha egyedül lövöd ki.
     
  14. OnimeNoNeko

    OnimeNoNeko Aktív író

    1 nap után lassan 1 kezemen megtudom számolni mennyit láttam, azért ez mond valamit :)
     
  15. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Mivel kicsit sebez az event npc, és aránylag hamar ki lehet lőni egyedül, én is keveslem a mennyiségét.
     
  16. Hirnév

    Hirnév Aktív író

    Én 4 nap alatt 2öt találtam egy 20 as meg egy 40 es :)
    Azt szeretném kérdezni, hogy a 6,5%-os kitérési esély, ez most pontosan mit jelent?
    olyan mint a sebzés elkerülése, a kedvenceknél, vagy köveknél?
    :)
     
  17. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia!
    A sebzés elkerülése, hogy annyival kisebbet lőnek rád, a kitérési esély pedig, hogy ennyivel csökkenti az ellenfél találati arányát.
     
  18. Hirnév

    Hirnév Aktív író

    Á, igy már értem nayjábol :) magyarul kisebb lesz a rám szánt lövése.
    köszi Héra :)
     
  19. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    2014-12-01 13:06:52
    Megszerezve: 1 x Tisztított korall.
    2014-12-01 13:06:52
    Kaptál 141950 TP-t (tapasztalatpontot).

    3an lőttük és ez jutott nekem :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.