Általános vélemények a játékról

Discussion in 'Általános visszajelzések - Dicséret és kritika' started by $GOBLIN$HUN$, Feb 8, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    valami változhatna a kedvencek fülnél, ha gyorsan váltok dizit gyakran eltűnik ahogy rákattintok.
     
  2. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Sziasztok! ~Makenso~[W∞S] itt van ez a név, ezt se lehet leinfózni, amikor a saját szövetségesed megtámad az, már fura nagyon!Másik pedig, Kedves Adminok, legyetek szívesek megérteni, hogy amikor a ember harcol, és közben akkorákat lőnek rád, hogy majdnem elsüllyedsz, akkor semmiképpen nem tudod a másiknak a ID.-jét kiírni, mert mégis hogyan gondoljátok?
    aztán a naplóban csak a név szerepel amit aztán nem lehet leinfózni, és supporton is azt írták vissza, hogy a ID.-je is kell!
    akkor pedig kérlek benneteket, hogy jelezzétek a fejlesztők felé, hogy a naplóban szerepeljen a neve mellett a ID.-je, és a piacon is!
    mert másképpen nem tudom a ID.-jét megszerezni,mert hogyan is?? Köszönöm!
     
  3. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Alt + rákattintasz a hajóra. Akkor az aktuális chat szobába ( ahol vagy ) oda fogja tenni a nevet és az ID-t is.
     
    Naksi likes this.
  4. paraentelodon

    paraentelodon Utánpótlás-írogató

    sziasztok! itt van ez a név : paraentelodon[¦∈¦] :D nem lehet kémezni!!! sokáig lehetett, én nem nyúltam hozzá.. ritkán váltom a nevemet, akkor is csak az éppen aktuális hovatartozásomat szoktam jelölni a név végén vele, nem kevés unszolás után.. sose voltam oda a láthatatlan karakteres, mindenféle kriksz-krakszokat tartalmazó, valamilyen betűre hasonlító , de amúgy meg teljesen mást jelentő :D cafrangos, és gyakran lekémezhetetlen nevekért.. engem az se zavarna ha 'rabosítanának' : az User ID-nk lenne a nevünk. nem perelném be a céget, személyes költői szabadság korlátozásáért... attól még lehet egy hajó egyéniség, ha sablon formátumban van írva a neve!. visszatérve : az UTF-8 hozta ránk ezt a mostani káoszt ?! itt nem ID-ket, meg kémezhetetlen neveket kellene supportra küldözgetni, hanem mielőtt behozták ezt a jövőben egész biztosan hasznos változtatást; kiadják ( megkerülhetetlenül elolvasandó közleményben) azt hogy ,amíg nem felel meg egy adott név az elvárásoknak nem léphet tengertérképre a játékos... ( persze ez már megvalósíthatatlan, mert ez az opció is átkerült a térképre :D ) szerintem valami script-tel is megoldható a dolog, addig biztonságos kikötőből nem mehet ki a hajó , stb.
     
  5. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Sziasztok! Ázsiai szervere a térképre nem tudok belépni! nektek működik??
     
    Babuci likes this.
  6. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    nem
     
    Naksi likes this.
  7. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Sziasztok! most vettem csak észre, hogy a Drakir hrell npc az 17.600.-at lő rám úgy, hogy van 52% a sebzéselkerülésem!
    Nem olyan régen ugyan ez a npc csak ,7600.-at lőtt rám, akkor is ugyan ez a sebzés elkerülésem volt! Mikor emelték meg,ennek a npc-nek a sebzését? Minden nap többször olvasom a fórumot, de sehol sem olvastam erről,hogy megemelték, és miért is tették? a kisebb hajók akinek nincs semmi sebzés elkerülése az nem is nagyon tudja lőni,mert olyan nagyot lő rájuk!
    Én nem is értem ezt,hogy miért kellett ezt tenni. 35 ezreket lő a kishajóra,holott ad 1800 gyöngyöt ami nem is annyira sok!
    Szeretném megtudni,hogy miért kellett megnövelni a sebzését, Adminok legyetek szívesek válaszolni!Köszönöm! majd nem akkorát sebez már,mint oda fent 21 .-es térképen a hírnév :D nem sokkal sebez kisebbet a 13 .-mas térképen,és ahol még található,14,15.
     
    Babuci likes this.
  8. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Kedves Naksi!
    Látatlanban elég nehéz lenne megmondani, hogy mi van a hajódon, miért sebezned rád ekkorát az NPC, így sajnos itt nem tudunk neked kimerítő választ adni a problémádra.
    Ha úgy gondolod, hogy valami nem működik rendesen a hajódon, akkor először javasoljuk, hogy olvassad el az ismertetőket a fórumon, majd nézzed meg, mi van meg neked a hajódon. Ha ezek után is problémát tapasztalsz, akkor javasolt megírni supporton.
    De a tapasztalat az, hogy a sebzéssel, védelemmel kapcsolatban nem szoktak előfordulni egyéni hibák. Általában valami hiányzik a hajóról, ami miatt nagyobb az elszenvedett sebzés. Ha pedig többeknek gondja lenne a védelmével, akkor vélhetően jeleznék fórumon/supporton.
     
  9. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Javasoljuk a fejlesztőknek a felvetést. Mindaddig javaslom a játékostársaid javaslatait megfogadni, hogyan kell ID-t lementeni.
     
    Naksi likes this.
  10. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Kedves Apolló!
    Én hajómon minden rendben van,semmi se hiányzik róla, tehát a Drakir hrell az ami most is 17300 sebez, és megnéztem amikor mások lőtték , és láttam, hogy a egyik játékosra 44 ezret sebzett , a másikra pedig 33 000 sebzett! ellenőrizzétek le azt a npc. mert pár napja még rám csak 7600 sebzett! És én át néztem a hajómat,hogy minden rendben van.-e vele, és rendben találtam!
    Kérlek szépen jelezd akkor a fejlesztőknek, hogy vizsgálják meg a drakil hrell. De a te hajóddal megnézheted te is!
     
    ]EZEL[ likes this.
  11. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    Lehet én vagyok rosszul informálva, de tudtommal hétvégén volt Anyák Napja....remélem azért a téli eventet nem jövő nyárra rakják....
     
    ]EZEL[ and Naksi like this.
  12. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    https://hu.wikipedia.org/wiki/Anyák_napja
    Igaz, mi Magyarországon május első vasárnapján ünnepeljük, de például Németországban május második vasárnapja.
    Tekintve, hogy a cég német, nem látok semmilyen problémát.
     
    Naksi likes this.
  13. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ahogy nézem, rám is hasonló nagyságrendben sebez.
    Utána kell érdeklődnöm, hogy változtattak-e rajta, de vélhetően igen, így nem a hajóddal van a probléma.
     
    Naksi likes this.
  14. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Kedves Apolló!
    Köszönöm a válaszodat! De ha változtattak rajta,mert bizonyára nem magától át állt ekkora sebzésre!Nem értem,hogy miért nem értesítettek minket erről? Másik dolog meg azt nem értem, hogy miért is kellett ilyen nagyon meg emelni a sebzését,mikor ez a npc 13-15.-ig található a térképeken, és sok kicsi hajó van erre felé, és még a nagy hajókra is rengeteget lő, és az a 1800 gyöngy amit ad,nem is olyan sok, és a kis hajóknak így el lett lehetetlenítve, hogy lőjék a drakir hrellt.
    Vissza kellene állítani arra ahogy volt, bár akkor is a kis hajókra nagyot lő a 15 000 sebzésével, de mégsem 44 000.-et, mint fent a 21-22 es térképen a hírnév!

     
    Babuci likes this.
  15. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Köszönjük észrevételeidet, továbbítjuk a fejlesztők felé. Nem mindenről kapunk infót, de ha megtudok erről valamit, megírom.
     
    Babuci and Naksi like this.
  16. ¤paraszt¤

    ¤paraszt¤ Aktív író

    Akkor azt is érdeklődd meg ha lehetséges,hogy miért akarják a játékosokat elkergetni a játékból...megnövelik az NPC-k sebzését titokban,kiveszik a töltést gyorsító inast...és sorolhatnám még,értem én hogy a játékos sebzést nem akarják csökkenteni mert az utolsónál is ment a hiszti részünkről (természetesen jogosan) ezért megoldották a töltési idő növelésével...nem kevés pénzt raktunk bele az ágyúk vásárlásával ebbe a játékba pont azért hogy nagyot és relatív gyorsan lőhessünk és ezt most 1 tollvonással elvették tőlünk.Szerinted meddig lehet még ezt húzni nagyobb elvándorlás nélkül?40% töltés idő növekedés megöli a játékot függetlenül attól,hogy milyen ágyút használsz...se farmolni nem fogsz tudni mert minuszos lesz se játékost kilőni nem tudsz mert 600k ép-et és 300k vudut az életben nem fogsz lelőni senkiről sem...várom a választ ha egyáltalán lehet erre választ kapni.
     
    ]EZEL[, Babuci, Naksi and 1 other person like this.
  17. |Noisecontrollers|

    |Noisecontrollers| Járnitanuló

    Ott lesz az acélozott lánc 5 ös szinten, amit vehetsz majd jó magyar forintért. Az 10%, meg a kocsmába rabszolga 20%, összesen 30% majdnem meglesz.
    Azért a hajósinas kivétele tényleg nem volt szép dolog.
     
    Babuci likes this.
  18. Babuci

    Babuci Járnitanuló

    sziasztok! Mi az a titokzatos rakomány tárgy?? mert fel szedtem azt a barna micsodát mi egy kupacban van, de mégse csökkent a 3 db a probán, pedig ugy tudom annak kell lennie a rakománynak??köszönöm a válaszokat!
     
    STAFF likes this.
  19. Babuci

    Babuci Járnitanuló

    Tisztelt Játékos Társaim, Kedves Fórum Adminok!

    legyetek szívesek válaszra méltatni,mert elkezdtem egy feladatsort, és nem tudok tovább lépni,mert egyszerüen hiába szedem fel a tengeren uszkáló barna akármiket, nem számolja be, lehet nem is azt kell nekem!Ezért fordultam ide,mert a fórum azért van, hogy lehetsen itt kérdezni... mi az a titikzatos 3 db rakomány tárgy??? Köszönöm szépen a válaszokat! Tegnap este óta csak várok..várok... o_O:(
     
    Last edited by moderator: May 12, 2018
  20. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Kedves Játékos!

    Először is szeretnélek megkérni, hogy a fórumon normál betűmérettel írj. Attól, hogy felnagyítod a betűméretet, nem fogsz hamarabb választ kapni senkitől sem, nem mellesleg átláthatatlanná teszed a fórumot, amivel még inkább rontod az esélyeidet. Így a bejegyzésedet átszerkesztettem.

    Ha próbával kapcsolatos kérdésed van, javasolt megnézni a próbákról szóló ismertetőt:
    https://board-hu.seafight.com/threads/ismerteto-kaloz-probak.1328/#post-3607

    Meglepő módon pont van itt egy táblázat, amely a küldetéstárgyakról szól, itt a kérdéses részlet:
    IDNévLimitMegszerezhető kilövéssel/begyűjtésselMegszerezhető fosztássalMegszerezhető próbábólPróba, amihez kell
    57Titokzatos rakomány3-Szilaj klipper-1046
    Ennek értelmében a Titokzatos rakomány tárgyat a Szilaj klipper fosztása adja.

    Remélem, így már menni fog a továbbiakban, ha hasonló kérdésed merülne fel.

    Üdv,
    Apolló