Visszajelzés Vitaszoba: Téli esemény 2018

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 30.11.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Mert már nincs minitérkép. Ahogyan azt az event leírása is tartalmazza.

     
  2. ĐROTUŁŁO

    ĐROTUŁŁO Haladó

    Ahhhh...köszi.
     
  3. -HiTmaN1-

    -HiTmaN1- Utánpótlás-írogató

    Szevasztok tudja valaki kb mikor váltját átt a event kulcsokat ill a kalácsokat rudakat már vége az eventnek!!?
     
  4. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Egyelőre még nem lehet tudni az átváltás időpontját, előbb a designok problémáját kell orvosolni (egyeseknek megvolt minden kirakós, mégsem kapták meg a designt) és majd utána.
     
  5. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Szép napot ! Végül is + értem a kirakós darab orvoslását !( De ha Tudják szürni a botosokat akkor a hibákat is tudják!) És ne érje hátrány a többi játékosokat! szerintem a maradt méziket ill-e a cukorrudakat event kulcsokat simán átt lehetne váltani!! UI:Gyanítom össze olvad a kövi eventel.
     
    adella90Go® kedveli ezt.
  6. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Az ismertetőben írtak szerint lesz átváltás, azonban ennek időpontját még nem tudjuk.
    Kérjük türelmedet.
     
  7. ☆AzteC☆

    ☆AzteC☆ Haladó

    019-01-10 11:37:48
    60000 x Sütőtök lőszer jóváírva. Ok: Ősi címer
    2019-01-10 11:37:07
    300000 x Sütőtök lőszer jóváírva. Ok: Mágikus címer
    2019-01-10 11:35:06
    11000 x Koponyalőszer jóváírva. Ok: Platón érméje

    a cukor rudakert nem kaptam semmit!!!!!!
     
  8. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Nekem a cukorrudat még írja a feketepiac, szóval lehet, hogy azt még nem váltották.
     
  9. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    A cukorrudak és a mézeskalácsok még nem kerültek beváltásra. Ez valószínűleg ma fog bekövetkezni.
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  10. TheWilsonxX

    TheWilsonxX Fórum-zöldfülű

    Esi a cukorrudakat és mézeskalácsokat kedden, Január 15.-én fogják váltani, Cseh officiális fórumon írták.
     
  11. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Mostani állás szerint igen, amikor írtam, akkor még úgy volt.
     
  12. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Megtörtént az átváltás. Köszönjük! :)
     
  13. =Allanon=

    =Allanon= Fórum ismerője

    Miért lett átváltva a jelenlegi csomagból vásárolt eventkulcs és ősi címer?? Gondolom nem ezért tették be a csomagba...
     
  14. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ha ilyen jellegű problémád van, akkor kérlek, írj a supportra a megfelelő logbejegyzéseket kimásolva (mit váltottak át, mire).
    Köszönjük.