Visszajelzés Vitaszoba: A tél elemei

Discussion in 'Beszélgetések az aktuális témákról' started by SM_Aura, Nov 29, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. SM_Aura

    SM_Aura Fórum parancsnoka

    Ide írjátok meg véleményeiteket A tél elemei eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    Mit is írtam
    Érthető -e amit írtam
    Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak...
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. *~Gaby~*

    *~Gaby~* Junior szaki

    Én kíváncsi lennék arra, hogy egy 34 napos eventen miért csak 7 napra lehet venni buffokat a piacon, amikor rövidebb eventeken 20 napra lehetett venni. A másik dolog, amit nem igazán értek, hogy mi ez az újítás, hogy az event admirálisok folyamatosan javítják magukat s nem is kicsit, más eventnél is észrevettem már. Nagyon nem jó ez az újítás, nagyon nehéz egyedül kilőni egy admit s így mínuszos is. Az embernek elmegy a kedve az egésztől :(
     
    Naksi and sárkányos like this.
  3. SM_Aura

    SM_Aura Fórum parancsnoka

    A buffokat nem csak, vagyis nem mindet 7 napra lehet megvenni. Azok a játékosok, akiknek nincs 1 napjuk sem belőlük, azoknak bent van a 10 napos is a legtöbb buffból. Kivétel ez alól (ezek tényleg 7 naposak), a Túltöltés, Triton kegyelme, és az Amulett erősítő.
    Az írásod másik részére csak annyit írnék, továbbítottam a véleményedet.
     
    *~Gaby~* likes this.
  4. L4l10307

    L4l10307 Utánpótlás-írogató

    SM_Aura meg tudod esetleg mondani az event leírásban a "16 sárkánytűz ágyú (2. szint)" az milyen ágyú?
     
  5. SM_Aura

    SM_Aura Fórum parancsnoka

    Valószínűleg elírták, sárkánytűz, 2. szintre tippelnék. Azért rákérdezek, köszönöm! :)
     
  6. Devil

    Devil Járnitanuló

    Hát a begyűjthető tárgy elég nehéz, ha pont 41-es vagy és 45-50 között mozog :)
     
    Naksi likes this.
  7. L4l10307

    L4l10307 Utánpótlás-írogató

    Hello amcsi szerveren nem indult el az event van esetleg valami késés?
     
  8. Luxyka

    Luxyka Utánpótlás-írogató

    Annyira nincs köze már ennek az eventnek a téli eventhez hogy arra nincsennek szavak. Fel javító admirális ? Miért miért akartok minnél tbb lőszert ki csikarni az emberekből ? Nem a hó lőszer a domináns ? Mi a fene nem téli event ? Hol a Hóesés és ténylegesen valami téli hangulat ? Vulkán ? Mi ez az össze csapott event ? Ja mondjuk most nincs is event mert avalmit jaítottak aztán el is tünt az egész event :D Remélem hogy 0 zódik az event % unk is :S Aztán kapunk cserébe 10 db sebesség követ amit a kő kemény ranglista első helye is ad :D
     
    sárkányos and Radzeer(hu) like this.
  9. *~Gaby~*

    *~Gaby~* Junior szaki

    Csak érdeklődnék, hogy a Hóemberzúzó rangsorjutalomnál hol van a hiba? Fórum szerint tűz lőszert kellett volna kapni, de helyette Ignis lőszert adtak.
     
  10. SM_Aura

    SM_Aura Fórum parancsnoka

    Még nem tudom, de rákérdeztem. Remélem kapunk választ!
     
  11. Devil

    Devil Járnitanuló

    Aura,
    Ezt láttam a logomban:

    2023-12-01 12:07:31
    525 x Cukorrudak jóváírva. Ok: admin Booking - Shop Limit Correction
    2023-12-01 12:07:20
    2250 x Mézeskalács jóváírva. Ok: admin Booking - Shop Limit Correction
    2023-12-01 12:00:46
    -45 x Nagyúr ágyú (4. szint) jóváírva. Ok: admin Booking - Shop Limit Correction

    De még mindig ott van, hogy megtudom venni 12x ha megveszem debuffot kaphatok? :D Előre is köszi a választ.
    Illetve még 1 kérdés ami a BlackFriday-hoz tartozik, akkor mikor vége automatikusan megkapom az Obszidián designet?
     
  12. SM_Aura

    SM_Aura Fórum parancsnoka

    Nem hinném, hogy debuffot kapnál érte, nem tartom valószínűnek, hogy a megvásárolt mennyiség miatt lett visszavonva, bár nem tudom milyen hiba lépett fel, ami miatt visszavonták.
    A dizájnt nem tudom hogy fogjuk megkapni, csak tippelek, hogy zöld lesz a "kérem" gomb, majd meglátjuk.:)
     
  13. sárkányos

    sárkányos Fórum hercege

    Szép estét!! Hát már legyek ember a talpamon ha el tudok igazodni!!:)https://prnt.sc/KSYs86ygOD-t most + zöld lesz a gomb , hát + látjuk mi lesz itt;)
     
  14. SM_Aura

    SM_Aura Fórum parancsnoka

    Feloldani (beváltani- szerintem mindegy jelen esetben hogy írom) a "kérem" gomb segítségével tudnánk, de várjuk ki, addig úgysem tudunk mit tenni. Bízzunk a legjobban. Vagyunk páran, akik várnak rá.;)
     
  15. Devil

    Devil Járnitanuló

    Hát ugye 15x lehett megvásárolni, megvettem szépen sorban, aztán újra beadta és 3x megvettem, és mint a logban látszik visszavonták, de továbbra is tudom vásárolni
     
  16. SM_Aura

    SM_Aura Fórum parancsnoka

    Ez esetben ne vedd meg, rákérdezek, hátha okosabbak leszünk.
     
  17. SM_Aura

    SM_Aura Fórum parancsnoka

    Tévedtem, automatikusan írta jóvá.:D:cool:
     
    Devil and sárkányos like this.
  18. sárkányos

    sárkányos Fórum hercege

    Jó reggelt tévedni emberi dolog!!;););):)
     
    SM_Aura likes this.
  19. Blacky512

    Blacky512 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!Ehhez a hóember zúzó minijátékhoz hol férek hozzá? Nem találom sehol..
     
  20. SM_Aura

    SM_Aura Fórum parancsnoka

    Ahoj!

    A biztonságos kikötőben Keresd meg Sigurd Lundrgent, kattints rá, baloldalon az ablakban a Mini játékra szintén kattints.