27es napi küldetés (Zenon koponya)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: CaptainGod, témanyitás ideje: 7.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. CaptainGod

    CaptainGod Járnitanuló

    Sziasztok, mint olvasgattam a küldetések között, így gondolom utána kérdezek már, hogy helyes-e a meglátásom, és így van-e

    Hogyan neveld a vikingedet
    (ismételhető 28. szintig)
    Ennél ezt írja, hogy 28. szintig ismételhető, gondolok itt arra, hogy akkor 28ason már, nem elérhető, így arra gondoltam, hogy 27esen kicsit leragadok még 2 napot, hogy +4-6 koponyát bezsebeljek és ne kelljen 10 napot rostokoljak 28as szinten ugyan is ott a többi koponyából 5kell míg ebből 10. viszont a mai napom abba a problémába szaladtam, hogy nem kaptam meg a zenon koponyákat, masszívan megragadtak a 10es szám rendszerben :"D viszont a McCabe koponyából pedig megkaptam a +2-t így abból már 12 van :"d akkor most, mi a helyzet a Zenon koponyával? :D

    Válaszokat előre is köszönöm.
     
  2. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Szia! Bizonyos tárgyaknál limit van beállítva. Ez azt jelenti, hogy ha eléred a maximum darabszámot ( jelen esetben a 10db koponyát), nem ad többet a játék. A két koponya más limitre van állítva. :)
     
  3. CaptainGod

    CaptainGod Járnitanuló

    Szia, köszönöm szépen :D kicsit érdekes a felfogásuk, hiszen a papír forma alapján, 28ason az egyik koponyából kell 10 és csak napi 1-et kaphatsz, szóval ahelyett, hogy 5 nap alatt letudhatnád, akkor 10 nap ...... hát jó mind1, azért köszönöm :D
     
  4. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Viszont a következőre elvileg tudod gyűjteni addig a McCabe és Beauvoir koponyákat. Az meglesz 5 nap alatt :)