60 fontos vagy admirál ágyú?

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: Saracen, témanyitás ideje: 10.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Sziasztok!
    Azon gondolkoztam valamelyik nap, hogy ha van egy olyan event ahol van olyan npc amit csak elittel lehet lőni akkor azt 60 fontos ágyúval érdemes lőni? - vagy admirállal?

    Hisz az admi ágyú az többet sebez üregessel mint a 60 fontos DE viszont a 60 fontos 5 pont sebzést ad elit lőszernél.
     
  2. ¤Gyuszika¤

    ¤Gyuszika¤ Aktív író

    Szia Egyértelmű , hogy 60 fontossal nyereségesebb az egész, mivel úgy lősz nagyobb/sűrűbben kritikusokat és alapból nagyobbakat ha 5re felvan húzva, a kritkussal lőszert tudsz még sporolni.tehát az admirálisokkal is haszon, ugye de nem annyi, mintha a 60fontossal lőnéd, de több elitpont/tp ha admikkal lősz.
     
  3. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Rendben köszi :)

    Nem vettem figyelembe a fejlesztéseket.
     
    Utoljára szerkesztett: 11.2.14
  4. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Ha elittel lősz akkor 60-as, de ha üreggel akkor csak is az admirális. :)
     
  5. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    nekem ugy van bepakolva a hajómban, hogy a fedekben 60 fontos ágyú és ha ncp-zek akkor admi a hajoban de ha vadászok akkor egyszerűen kirakom az a 115 admit és felpakolom a 60 fontosakat :)