A Föld Napja Event

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: ☆Fєяi☆, témanyitás ideje: 11.11.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ☆Fєяi☆

    ☆Fєяi☆ Utánpótlás-írogató

    Nagyon gondolkoztam , milyen eszenciák lehetnének , mivel eszembejutott hogy a téli eventen lehetne jég eszencia(ez csak példa) , aztán gondolkoztam hogy lehetne olyan event is hogy a Föld Napja ahol a Föld , Víz , Levegő és a tűz eszenciákat , lenne külön külön hajó , amiböl lehetne ezeket a bizonyos eszenciákat kilöni , példa mint most volt a haloween vagy akár a Armada Of The Dead.Nagyjábol ennyi , szerintem nem csak nekem tetszene hanem több embernek is , akinek még van ötlete ennek a ötletnek kapcsán az még jobb.Tudom a föld napja még messze van , de szerintem addig el felejtettem volna :) Ui: Szlovák vagyok , szóval lehet vannak helyesírási hibáim nekem is.
     
  2. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Végülis nem rossz, de azért lehet még rajta mit csiszolni. Az ilyen lelkes, esszenciás, stb. gyűjtögetős eventek már kezdenek unalmasak lenni. :( Valahogy fel kéne kicsit tuningolni ezt az ötletet e téren.
     
  3. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Jaja, kicsit uncsi, de az alap ötlet az nekem bejön.