A liga rendszer

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: *ricsi*, témanyitás ideje: 2.7.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. JackOneEye

    JackOneEye Aktív író

    Hát személy szerint nem igazán az érdekelt amit megtudtunk, hanem ,hogy mit is takarnak a nyeremények és a liga pontos működése. Az ,hogy az elitszintet átkeresztelték szerintem kevés játékost mozgat meg. Sajnos igazat kell adnom azoknak akik azt mondják ,hogy ez egy kicsit elfuserált lett. Olyan mintha 30-án járt volna le a határidő a fejlesztésre és akkor úgy ahogy volt be kellett tenni ha volt kész ha nem. És ezt a hiányos leírás csak alátámasztja. Na de a remény-hal meg utóljára, álljunk hozzá optimistán:)
     
  2. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem azt mondtam, hogy minden kérdésre választ ad, de megválaszolt pár kérdést ;) Még volna mit, de ezt a BP is tudja, nem véletlen, hogy pl a jutalmakat még később részletezzük. Bár lehet, hogy ez már csak akkor lesz, amikor vége az 1. szezonnak, addig úgy sem tudtok miből vásárolni.
     
  3. JackOneEye

    JackOneEye Aktív író

    Ez úgy nézki átmegy meddő vitába és nem ez volt a cél:) Azért érdekel a jutalom akkor amikor egy akció elkezdődik mert szertem tudni ,hogy nekem megéri vagy sem. Mert ha nem akkor hagyom és nem foglalkozok vele, vagy ha igen akkor csak arra hajtok. De vakon hajtani nem tartozik a kedvenceim közé. A másik amit nem vágok ,hogy minek erőltetik ezeket a rangsorokat. Szerintem nincs a földön még egy játék amelyikben ennyi rnagsor lenne:)
     
    kecsó kedveli ezt.
  4. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Hölgyeim és Uraim! Tisztelt közönség! Meg van, hogy miért növekszik rohamosan az elitpont. Az új Liga rendszer óta a Hajófelszerelésnél ha ráviszed a kurzort az egyik ágyúra ott mindenki láthatja, hogy mindegyik elitágyúnak van külön elitpont bónusza (narancssárgával). Emellett az admirális ágyú is megkapta pluszba ezt a bónuszt és az eddigi 1 TP és 1 EP helyett jelenleg 1 TP és 2 EP jár lövésenként. Tehát egy admi ágyú 3 EP-t ad lövésenként üregessel extrák nélkül.

    És itt szeretném jelezni DD-nek vagy Hérának, hogy az ismertetőben még a régi verzió szerepel.

    U.I.:Ez nem biztos, csak saját gondolat.
     
  5. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Jelenleg még hibásan számolja az elitpontot. Nem tudom, hogy pontosan hogyan kéne számolnia, de azt megerősítették, hogy még nem jó és ez még javítás alatt.
     
  6. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    2000 pontot hogyan kapsz? az lehetetlen :)
     
  7. Đr.McKay

    Đr.McKay Junior szaki

    2000-et sehogy...látom baj van az értelmezéssel :p 1 admi ágyú 2 elitpontot ad ezt még be duplázza az ep gyorsító 283*4 +5% az orrdísz, 20% az elit harang, 25% az elit áldás és hopp meg is van nem tom mi ebben a lehetetlen!?????????????????!!!!!!!!!!! az meg nem az én bajom hogy számolja üregesre :*

    És hozzá tegyem írták hogy hamarosan javítva lesz az EP számolása!!!! TEHÁT HIBÁS!! Köszönöm az okoskodásokat meg a figyelmet
     
  8. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    1700-at kapok minden elitpontos cuccal, 287 ágyúval
     
  9. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    A számítás még hibás, teljesen felesleges elméleteket gyártani, hogy ez meg az hogy jön ki.
    Nem mellesleg, az ELP duplázó nem duplázó, csak gyorsító. Egészen pontosan 100% bónusz ;). Nem mind1, hogy duplázó, vagy 100% :cool:
     
  10. JackOneEye

    JackOneEye Aktív író

    Ezt értjük ,hogy hibás. De amikor javítva lesz az elsők maradnak több százmillió pont előnyel. Kérdés ,hogy azt ,hogyan lehet majd ledolgozni?
     
  11. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Hibás, tehát mindenkinek hibás. Mindenki ugyan olyan feltételek mellett gyűjthet. Nem tudom, hogy pontosan hogyan kellene működni, bár azt sem tudom biztosra, hogy most hogyan működik. Ez a része nem különösebben érdekel a dologban :). Ha pl több ELP-t számol a BMek után akkor mindenkinek többet számol, persze az jár jól aki most csinálja meg őket. Vagy lehet valamelyik lőszer többet ad. Aki azzal lő jobban jár, de bárki más is megtehetné. Vagy valamelyik ágyú többet ad. Bárki bármilyen ágyúval lőhet, aki a "bugossal" az jól jár. Persze ez csak egy példa, nem tudom pontosan.
     
  12. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórumszaki

    Nos, most olyan - amilyen, ez az első hónap; majd elmúlik és a következő ciklusban nulla pontról indul mindenki. Addig talán lesz idö csiszolni a dolgon, és hozzájuthatunk valami érdemi infóhoz is.
     
  13. Csabika

    Csabika Fórum-zöldfülű

    pff srácok ez valami förtelem az oké hogy így ki lehet szűrni a csalókat...de mi lesz a kicsikkel? Vagy azokkal akiknek 3-4 hónap mire kijön egy Virgó...
     
  14. ***Jani***

    ***Jani*** Junior szaki

    3-4 hónap? :DD na ne viccelj....
     
  15. Đr.McKay

    Đr.McKay Junior szaki

    igazad van nem mind1, a megnevezés! ;)
     
  16. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    A kettő ugyanaz.... :D
     
  17. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Igen?

    Szóval ha van 300 db ágyúm, amiért lőszerenként kapok 300 elitpontot, van a 'duplázóm', akkor már 600-t van még 5% bónuszom az orrdíszből és pl 10% máshonnan, akkor az összesen 15%, szóval (2*300*1.15) 690 ELP lenne a végeredmény? (ez volt a korábbi elmélet, fentebb így lett számolva)

    Nem

    Van 300 db ágyút, amiért lőszerenként kapsz 300 elitpontot, van 'elitpont gyorsítóm', ami 100% bónusz és nem duplázó, még 5% orrdíszből és 10% máshonnan, az összesen 115%, szóval (300*2.25) 645 ELP a végeredmény.

    Ha a kettő ugyan az, akkor miért különbözik a végeredmény? 690 vagy 645 nem ugyanaz...
     
  18. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Sziasztok! Két dolog.
    1. ha valamiről tudjuk, hogy rossz, azt miért nem javítjuk vagy vesszük ki a játékból?
    2. Valaki biztosan tudja, mit, hogyan és miért számol. Ez az infó miért nem publikus?
     
  19. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Attól, mert valami még nem úgy működik, ahogy tervezték, nem azt jelenti, hogy játszhatatlan és ki kéne venni. Sok más hasonló hiba van a játékban, mely nem befolyásolja a hétköznapi játékmenetet, vegyék ki mindet? Pl vegyék ki a bónusztérképeket, mert előfordul, hogy nem látni az NPC-ket.

    Azt lehet, hogy tudja valaki, hogy most hogy számol, de minek osztanák meg, ha nem így szeretnék ahogy most számol. Pontosan ezért ez még változni fog, amíg nincs meg a végleges verzió addig elég valószínűtlen, hogy lesz róla pontosabb infó. Sőt, később sem biztos. Nem célunk, és nem is volt soha, hogy mindig mindent szájbarágósan és részletesen leírjunk. Megtehetnénk, de nem tesszük. Pontosan azért, hogy maradjon a játékosnak is valami felfedezni való a játékban. Ha nem kapunk valamiről infót, az nem azért van mert, a fejlesztők sem tudják. Hanem mert nem akarnak adni róla infót.
     
  20. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Őszintén szólva ez egyre rosszabb lesz a csepegtetett információk után...