A mágusok bosszúja!

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: Røвєяτ-ø*HU*, témanyitás ideje: 12.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    A mágusok bosszúja


    Eljött a belevaló kalózok ideje! Bontsatok vitorlát és győzzétek le a három nagy vudumágust és szerezzétek meg az értük járó értékes zsákmányokat.

    Az event ideje alatt a piactéren a vudu ágyúgolyó 20 százalékkal olcsóbb.

    Valamint az event ideje alatt nyitva áll a feketepiac, ahol miniamulettekért értékes jutalmakra tehettek szert.


    Tengeren:

    Tengeren az event alatt 3 vudusámán lakozik. Süllyesszétek el őket és szerezzétek meg a jutalmakat.

    A sámánok értékes vuducsomagokat hagynak maguk után, melyek különböző jutalmakat rejtenek. Valamint elsüllyesztés után gyöngyjutalmat, és a legtöbb és az utolsó sebzésre értékes plusz cuccok járnak, mint pl miniamulettek, ékkövek, lőszer, esetleg kristályt kaphattok.


    Vudusámánok:
    • a.) 1. szintű vudusámán:
      • Csak üreges lőszerrel löhető.
      • Gyöngyjutalmakat,ékköveket valamint miniamuletteket ad.
      • ÉP: 8 000 000 , sebzés: 2000 - utósebzés 1000
    • b.) 2. szintű vudusámán:
      • Bármilyen elit lőszerrel löhető.
      • Gyöngyjutalmakat, ékköveket Valamint miniamuletteket ad.
      • ÉP: 25 000 000, sebzés 6000 – utósebzés 2500
    • C.) 3. szintű vudusámán:
      • Csak vudulőszerrel löhető.
      • Gyöngy jutalmakat, ékköveket, valamint miniamuletteket ad.
      • ÉP: 50 000 000, sebzés 20 000 – utósebźes 8000

    A feketepiac:

    Itt válthattok értékes dolgokat a már említett miniamulettekért, melyek a következők
    • a.) ogoun miniamulett: Ezt a miniamulettet az 1-es és 2-es szintű sámántól lehet megszerezni, valamint vuduládákból.
    • b.) agwe miniamulett: Ezt a miniamulettet a 2-es szintű sámántól lehet megszerezni, valamint vuduládákból.
    • c.) legba miniamulett: Ezt a miniamulettet a 3-as szintű sámántól lehet megszerezni, valamint vuduládákból.

    Vuduládák:

    Az event ideje alatt a tengertérképen vuduládákra bukkanhattok, melyek értékes jutalmakat rejtenek.

    A vuduládákhoz a kulcsok a feketepiacon megvásárolhatók lesznek.

    A feketepiacon miniamulettekért megvásárolhattok értékes desingneket, vudusámánokat, lőszert stb...


    Feladatok:

    Minden nap 5 feladat és 24 óránként újraindul.
    • 1.feladat: ölj meg 3 vudubabát
      • Jutalom: 3 vudukulcs
      • 100 000 arany
      • 2500tp
    • 2.feladat: nyiss ki 2 vuduládát
      • Jutalom: 10 000 vudu ágyúgolyó
      • 105 000 arany
      • 3000tp
    • 3.feladat: süllyessz el egy 2-es szintű sámánt
      • Jutalom: 12 000 kartács
      • 110 000 arany
      • 3500tp
    • 4.feladat: süllyessz el 4 tentacle ellenfelet
      • Jutalom: 2 ládakulcs
      • 5000 vuducsapás
      • 115000 arany
      • 4000tp
    • 5.feladat: süllyessz el egy 3-as szintű sámánt
      • Jutalom: 1x véletlenszerűen sorsolt vudu dizi
      • 120 000 arany
      • 5000 tp

    Vudubabák:

    A tengertérképen 3 féle vudubabával találkozhattok , melyek különféle jutalmakat rejtenek és szigonnyal sebezhetők.
    • 1. Kicsi vudubaba:
      • ÉP- 1200
      • Jutalom- lőszer, amulettek, kristályok stb...
    • 2. Közepes vudubaba:
      • ÉP- 3000
      • Jutalom- lőszer, amulettek, kristályok stb...
    • 3. Nagy vudubaba:
      • ÉP- 6000
      • Jutalom: lőszer, amulettek kristályok stb...


    Az ötlet eredeti szerzője: .-BAD-.
     
    Utoljára szerkesztett: 12.9.14
  2. Laci_Papa

    Laci_Papa Utánpótlás-írogató

    Nekem nagyon tetszik :)
     
    Røвєяτ-ø*HU* kedveli ezt.
  3. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Nem rossz... :)
     
  4. .-BAD-.

    .-BAD-. Utánpótlás-írogató

    Kösz, koma, komplexra raktad, nemszándékoztam mindent, de így talán még a DD-nek is jobban fog tetszeni :)
     
    Utoljára szerkesztett: 13.9.14
  5. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Nagyon Jó ötlet!!! :) :)

    DD helyében Kapásból továbbítanám az ötletet :)

    Mondjuk van egy kis csiszolnivaló az ötleten de ez csak részlet kérdés....meg anniy ,hogy a feketepiacon is lehessen dizit venni vagy valamilyen úton módon az eventbe belecsempészni,hogy megszerezhető legyen az : Arma design,mert a külselye miatt illene az eventbe :) illetve a Házikedvenc BACALOU :)

    Tudom hogy az Arma dizit lehetett bokobol szerezni ,de sztem eléggé kevés játékos birtokolhatja és illene az eventbe :)
     
  6. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    A helyemben szembesülnél egy apróbb hibával, miszerint nem rajtam múlik h mi kerül továbbításra is mi nem... :p
    De ha már szóba hoztál, nekem az a része nem tetszik h sok "event" elemnek nagyon hasonló, vagy épp ugyan az a neve, mint a már meglévő játék elemeknek. Pl: vuduláda, miniamulett-amulett, vudubaba, 1-3 szintű vudu sámán. Ez elég megtévesztő tud lenni.
    csak 1 pl:
    • nyiss ki 1 vuduládát
    • áá nem nyitok én, nincs rá pénzem
    • jajj nem, ezeket a tengeren tudod nyitogatni
    • úú de jó akkor megyek nyitogatok, hátha kisorsolnak már 10 vuduágyút
    • ja nem, nem olyan vuduláda..
    • hát akkor milyen?
    • stb...
    :D na szval ebben a formában elég sok félreértés lenne, én úgy érzem. Ettől függetlenül mindig igaz, hogy nem rajtam múlik, én max leírom, mi került továbbításra.
     
  7. levente.08.hu

    levente.08.hu Aktív író

    tetszik...
     
  8. StiffmeisterHUN

    StiffmeisterHUN Járnitanuló

    Egyet kell értsek DD vel, az event első látszatra nagyon jó és kidolgozott, viszont ha jobban átnézzük néhány helyen ködösít, és túl sanszos jutalmak vannak benne. Ennek egy kicsit továbbfinomított verzióját támogatnám!:)
     
  9. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    :)
    A leírásotokban, a vuduláda helyett lenne pl sámán ládája (bár volt róla közlemény nincs már csak sima lezárt láda, és különleges, nem fogják cifrázni)
    stb.... bár ha jobban belegondolok nem biztos hogy megéri ennyire kidolgozni, nem-e lenne elég csak annyi hogy 1 event, a vudu témával kapcsolatban. Hiszen ha jól megnézem, ez igazából majdnem ugyan olyan mint az előző kb 10 event. Vannak NPCk amit ezzel azzal lőhetsz, kapsz belőle valamit amit a feketepiacon elkölthetsz, de ezek mellett még szigonyozhatsz is és ládázhatsz..
     
  10. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Ez még az egyszerűsítés előtti történet, tudom hogy már nincs minden eventhez külön láda. Ezt elég rég elkészítette BAD, elküldte nekem e-mail-ben, hogy mi a vélemény, de nem írta ki. Mivel én láttam benne lehetőséget, 1 az 1-ben kiírtam így, ahogy van.:)
     
  11. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Jujj, akkor milyen volt a bonyolult verzió? :D Nem tudom, hogy lesz e továbbítva, de ha lesz is, sztem még ennél sokkal jobban leegyszerűsítve, már ha csak azt nézem, hogy a továbbításra kerülő ötleteket valakinek le is kell fordítania :D, hiszen a fejlesztők nem igen beszélik a magyart :(
     
  12. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    A világszerte ismert német precizitással dolgozta ki az ötletet, perfekt munka! :D
     
  13. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Efelől kétségem sincs :D
     
  14. HITMEN36.

    HITMEN36. Junior szaki

    Én nagyon szívesen lefordítanám! ja nem nyertem felvételt Csapatba akkor nem :D
     
    ™Bajszi™ kedveli ezt.
  15. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    sziasztok

    Le lesz fordítva, azért nem kell aggódni, feltéve ha továbbításra kerül, ezzel csak annyit akartam hogy ilyen részletesen felesleges. H miért milyen és mennyi jutit adnak majd ők eldöntik, bőven elég csak az event témáját "kitalálni".
    Nem mellesleg, ha még felvételt nyersz sem hozzád tartozna, megvannak rá a megfelelő emberek :p
     
    Røвєяτ-ø*HU* kedveli ezt.
  16. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    Legalább ha egy apró újítás lenne benne. Már tucat ilyen event volt csak más nevekkel meg más vizuális kinézettel. A Bigpoint bármikor összedob egy ilyet a neki tetsző nevekkel, hajókkal.
    ha ők tényleg odafigyelnek egy picit is a játékosok ötleteire, akkor olyan ötleteket várnak amikben van 'ötlet' is.

    u.i: nem akartalak leszólni, csak... vedd tanácsnak :)
     
  17. ☆Fєяi☆

    ☆Fєяi☆ Utánpótlás-írogató

    Jól hangzik ;) Igaza van DD nek , eléggé megtéveszto lehet akár.