admi ágyuk

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: xHAZAFI, témanyitás ideje: 21.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. xHAZAFI

    xHAZAFI Utánpótlás-írogató

    csak 1 ötlet.. mi lenne ha nem csak 1 hónapban 1x lehetne venni admirál ágyut? szerintem rajtam kívül még jópár játékosnak nincs meg az összes..
    (sajnálom ha topicismétlés, nem találtam ilyen témát lehet hogy van)
     
    djj7 kedveli ezt.
  2. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Volt, bizony! :) Méghozzá az én egyik ötletem volt és sajnos nem lett továbbítva. :(
     
  3. StiffmeisterHUN

    StiffmeisterHUN Járnitanuló

    Eleinte úgy volt hogy minden Mega Happy Hour és Happy Hour alkalomnál megvásárolható volt az Admirális ágyú a piactéren, valószínűleg nem véletlen változtattak ezen mostanra, nem hiszem hogy újra vissza fogják tenni. És valóban sokszor vetették már fel azóta.
     
  4. xHAZAFI

    xHAZAFI Utánpótlás-írogató

    kár :/
     
  5. djj7

    djj7 Fórum-zöldfülű

    Szerintem az jó lenne, hogy az összes elit lőszer gyöngyért vásárolható meg + a licitáláson egyet kivéve a Robbanó ágyúgolyót lehetne aranyért is venni igaz hogy busás áron de ez szerintem jó ötlet és hasznos lenne minden játékosnak Pl: 100 db/ 13000 arany.
     
  6. Fox

    Fox Utánpótlás-írogató

    Ötletnek nem rossz de ha jobban belegondolsz nagy károkat okozhatna a játékban....
    Egy nagyobb hajónak nem nehéz összelőni 20-30 millió aranyat amivel az ötlet szerint könnyedén juthatna elit lőszerhez. Pikk pakk minden bm és rohamtérképen egyaránt robbanóval lőnék az npc-ket ....
    abból lenne már csak veszekedés és lázadozás gondolj csak bele....
    A kissebb hajóknak lehetetlen lenne játszani és mint tudjuk nem csak a nagyoké ez a játék:);)
     
  7. StiffmeisterHUN

    StiffmeisterHUN Járnitanuló


    Abszolút igaza van FOX-nak én sem támogatom azt hogy aranyért lehessen elit lőszert vásárolni. Már így is néhány játékosnak 500 ezer- gyöngy jön naponta könnyedén pár óra játékkal, azok mennyit tudnak vásárolni...csak gondolj bele, tényleg elrontaná a játékot.
     
  8. djj7

    djj7 Fórum-zöldfülű

    De ez a baj mi kicsi gyenge hajóval nem tudunk sem elit ágyuhoz sem elit lószerhez jutni ez itt a gond hogy a nagyobak már naponta jutnak hozzá 500 ezer gyöngyhöz kicsi hajóval lehetetlen fejlődni .
     
  9. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Eventek alatt csak 6000 életet kéne leszigonyozni 1-1 ágyúért, továbbá minimális befektetéssel a kezdőcsomagokba pikk pakk megveheted az ágyúkat, oké tudom van aki nem tud költeni, de ez nem nagy összeg. Erre is lehet költeni a zsebpénzt :p, persze nem muszáj, de egy lehetőség.
    Tehát ne feledkezzünk meg róla h a fejlesztők egyre több lehetőséget adnak az újoncoknak az elit ágyú szerzésére. Ettől még nem kell aranyért vásárolható elit lőszer. Másnak sem volt, még is fejlődött.
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  10. djj7

    djj7 Fórum-zöldfülű

    de olyat is lehetne hogy naponta csak 10.000 elit löszert tudjunl aranyért venni.
     
  11. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Álmodozni lehet, de ez nem fog valóra válni, legalábbis nem valószínű.
    Licitre persze gyűjthetsz és szerencséd is lehet vele.;)
     
  12. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    lenne egy ötletem
    sokan vagyunk akik felesleges 55 ös és más fajta ágyukkal terhelik a fedélzetet
    egy kis kristály befektetéssel lehetne fejleszteni azokat így a felesleges ágyúk amiket amúgy se lehet eladni ujra hasznossá válhatnának