Ágyuk fejlesztése

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: Sportiva, témanyitás ideje: 26.6.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot !! Jó értem én hogy valamikor lessz szinkronizálás de addig is miért kell az Al'Mahareen 2 régió elemet be rakni ha oda mennek a játékosok a küldetés osztóhoz és le fagy minden EU1!!
     
  2. alex12281

    alex12281 Fórum-zöldfülű

    sziasztok.ágyukat hol lehet fejleszteni meg mit kellene csinálnom hogy erősebb legyek
     
  3. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Az ismertetők elolvasását ajánlanám számodra. Az ágyúk fejlesztését egyebek mellett a tárgyfejlesztés menüben találod, melyről ITT olvashatsz. Ahhoz hogy "erősebb legyél", elég sok fejlesztés áll előtted. Nézd át kérlek a Maximum értékek a játékban ismertetőt, ez kiindulási alapnak megfelelő számodra. Innen már könnyebben tudsz tájékozódni, a Seafight bibliában mindent megtalálsz, ami kapcsolatos lehet a témával. Kezdve az ágyúkkal, bástya, tehetségek, trófeák, ékkövek, legénység.., amiket nem árt, ha átolvasol. Valami kérdésed merülne fel az olvasottakkal kapcsolatban, írd le, és igyekszünk válaszolni; akár én, de bármelyik játékos, aki éppen fórumozik, és szívesen segít másoknak.
     
  4. alex12281

    alex12281 Fórum-zöldfülű

    köszönöm
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  5. alex12281

    alex12281 Fórum-zöldfülű

    bocsi de lenne még olyan kérdésem hogy viharlámpát láncot az alapokat hol tudok venni?meg vettem vudu ágyú receptet de nem tudom hol kell az alap vudu ágyut megcsinálni
     
  6. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Bővítményeket a rendelési oldalon tudsz vásárolni, bizonyos időnként, mikor berakják őket. A viharlámpa és a lánc 1. szinten szokott bent lenni. Ezen kívül hozzájuk való alkotó elemeket tudsz gyűjteni időnként esemény ládákból, pl. a Marauder napokon, tárgyfejlesztésnél pedig tudsz csinálni magadnak, ha minden megvan hozzá. A kapitányok ligájából is kapható bővítmény, ha van hozzá megfelelő kapitányod.
    Második kérdésedre a válasz ott van abban az ismertetőben, amit linkeltem neked (az aranyszínű ITT szóra kell rákattintani, lásd fentebbi írásomban), csak el kell olvasni, a képek pedig szemléltetésként szintén ott vannak. Mi az, ami esetleg nem teljesen érthető belőle számodra?
     
  7. alex12281

    alex12281 Fórum-zöldfülű

    koszi kezdem erteni vmennyire .olvasom a linkeket is csak még nehezen találok dolgokat
     
  8. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    A legkönnyebben valószínűleg akkor fogsz bármit megtalálni, ha a tárgyfejlesztés menüjét leveszed a játékban, és nézegeted, mi merre található benne. Csak kattingass a gombokra, amik kicsi ikonokként vannak rajta feltüntetve.