Ágyúk

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: Hook_Captain, témanyitás ideje: 23.1.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Hook_Captain

    Hook_Captain Járnitanuló

    Hőszeretett téma :)

    Láttam sok post ot az ágyúkról, sok játékossal beszélgettem erről a "kényes" témáról.
    Ki kell mondani a frankót.....
    Sok sok fölösleges ágyú van a hajókon.
    ki pénzért ki másképp szerezte meg őket ez most mindegy a lényeg hogy pl az 55 fontostól a vuduig feleslegessé váltak az ágyúk.
    Nah ha már megvolt a felvezető és mindenki bólogat hogy így van akkor az én Ötletem a következő:

    Ki lehetne alakítani 1 olyan rész vagy a biztonságosban vagy a főoldalon (ez mindegy is)
    Ahol tovább lehetne fejleszteni az ágyúkat.
    Nem kell 5 ös sorsig ne értsetek félre!

    Elképzelés:
    55 s ágyúkat fejleszted 5 ig a következő szint a 60 fontos azt is 5 ig és jönne a vudu.
    Magyarán eltünne az 55 fontos ill. a 60 fontos.
    így a megvásárolható csomagok háttérbe kerűlnek tudom, de csak a vudu 1 es. Ha úgy vesszük azt meg valljuk be nem sokan veszik szerintem.
    A fejlesztőket ismerve 1.2 éven belűl úgyis újjítanak valami "ütős" ágyút :D :eek:

    Jöhet a kritika :p
     
  2. skorpió05

    skorpió05 Utánpótlás-írogató

    Nos. Szerintem jó ötlet. Elég furcsa, hogy van a defa 60 fontos (stb.) meg van 1. szintű 60 fontos. A kettőnek egy és ugyanannak kéne lennie. Lehetne, hogy lesz 60 fontos, 60 fontos 2. szint, 3., 4., 5. szintű 60 fontos. Vagy ugyanez, csak az alap az nem simán 60 fontos lenne, hanem 60 fontos 1. szint. Ezt lehetne vele változtatni.
     
  3. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Van a 60 fontosból több szint is.
     
  4. skorpió05

    skorpió05 Utánpótlás-írogató

    Nem az a lényeg
     
  5. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Atyaég, te érted amit írsz???
    VANNAK!
     
  6. skorpió05

    skorpió05 Utánpótlás-írogató

    Nem érted. Tudom hogy vannak. De én úgy értem, hogy ne legyen 1. szint meg defa ágyú. VAGY EGYIK VAGY MÁSIK (névben). A minőség pedig legyen a 2 között. Hook, mit szólsz hozzá?
     
  7. Hook_Captain

    Hook_Captain Járnitanuló

    Elkanyarodtunk csak ennyit szólnék :)
     
  8. skorpió05

    skorpió05 Utánpótlás-írogató

    A te ötleted is jó, én támigatom. De ez is jó újítás lenne az ágyúkkal kapcsolatban.