Visszajelzés Általános eszmecsere, beszélgetés nem hivatalos témákról.

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠, témanyitás ideje: 2.3.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Csak itt az a baj DD, hogy a lagg miatt elég nehéz a penelopét terelgetni az "Elvesztett szerelem" zónájába, mert hiába lövöm amikor benne van, az megállíthatatlanul megy tovább én meg állok mint f... a lagziban és csak akkor lövök mikor már a pene elhagyta a zónát. Nyomhattam az utolsó 50 átkozott lélekért elittel, hogy mihamarabb meneküljek ebből az egészből...
     
  2. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    16:45-töl nem tudok belépni a tengerre..20% aztán Lost van.. ( Ezt ne töröld,mint az előzött..Köszi)Még jó,hogy nem maradok le semmiről :((
     
  3. Nickholas

    Nickholas Junior szaki

    Ne aggódjatok. Jelenleg EU2-őn 3-man vagyunk fennt még cseten :D
     
  4. Steelhiro93

    Steelhiro93 Fórum-zöldfülű

    Na az jó 3 ember még összetud veszni egymással :D
     
  5. HITMEN36.

    HITMEN36. Junior szaki

    az se lenne rossz ha gyöngyöt jóvá írná !!!!
     
  6. AKROPOLISZ

    AKROPOLISZ Járnitanuló

    Hali!
    Mikor fogunk tudni visszalépni a játékba??????
     
  7. AKROPOLISZ

    AKROPOLISZ Járnitanuló

    Nem lehet belépni játékba, megállt az egész! Miért nem kapok választ, csak bejegyzés törlést?
     
    ♥Crazyß♥™ kedveli ezt.
  8. **MaXł**

    **MaXł** Járnitanuló

    jó lenne ha azért valami tájékoztatást írnának hogy mire várható a hiba kijavítása...
     
  9. ✟Ƶﯖøㄥξﻼ✟Ħuŋ✟

    ✟Ƶﯖøㄥξﻼ✟Ħuŋ✟ Fórum-zöldfülű

    Hála istennek, ujabb szép seafightos hétvége elé nézünk, jó hogy egész héten hajnaltól estig dolgozik az ember, hétvégén kikapcsolódna, erre meg nincs játék, ezért fizetnek az emberek? Többek között én is? Vicces, már bocsi DD.... További szép hétvégét nektek és szép napot, sziasztok!
     
  10. ☠Tréfi☠

    ☠Tréfi☠ Fórum-zöldfülű

    Azért ez hihetetlen ennyi idő alatt semmi nem történik
    A kommunikáció meg így elég rossz és elfogathatatlan .
    Nem tudni mikor mi történik
     
  11. engem kibannoltak chatről mert beszélgetni mertem erről tiszta vicc de ez van
     
  12. AKROPOLISZ

    AKROPOLISZ Járnitanuló

    Toshi, ezt te sem gondoltad komolyan, ugye? :)
     
  13. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Esélytelen. Nem foglalkoznak a Mi igényeinkkel!
     
  14. Vazulov

    Vazulov Utánpótlás-írogató

    Ebben igazad van mert hetek óta nem jó, nem csak 17 órája. A főoldal 5 perc mire betölt, a hajó laggol rendesen, a tengertérképre is alig lehet felmenni.
     
  15. ☠Tréfi☠

    ☠Tréfi☠ Fórum-zöldfülű

    nem értem bizonyos emberek bizonyos helyeken miért ülnek!Főleg mert esetleg tőlük várna az ember segitséget mivel mással nem lehet kommunikálni!
    Türelem ??? ezt már elég sokszor hallottam és ha ugy lesz mint szokott akkot nem rózsát hanem rózsa erdőt terem.SZÖRNYŰ
     
  16. ☠Tréfi☠

    ☠Tréfi☠ Fórum-zöldfülű

    lehetne esetleg élő chat szobát nyitni akkor tisztelt DD mivel valakinek vagy valakiknek ez a játék még most is fontos,nekem személy szerint már már függő:)
     
  17. ☠Tréfi☠

    ☠Tréfi☠ Fórum-zöldfülű

    Esetleg akkor kérdezz utána és nem kéne megvárni a tájékoztatást
     
  18. Вα¢αя∂Ĭ©

    Вα¢αя∂Ĭ© Utánpótlás-írogató

    Őszintén..Mit várunk? Fogadjunk, hogy nem is dolgoznak a hibán révén, hogy most hétvége van. Majd szépen hétfőn orvosolják a problémát. De akkor valami kárpótlás illene...
     
  19. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Most értem haza munkából nem tudom mi történt a mai nap sf-on..
    ...ha esetleg beavatnál...:)
     
  20. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ha nem haragszol a hozzászólásod áthelyeztem....
    Szval. Semmi extra ha engem kérdezel :cool:, a szerverek állapota változatlan :(,talán nem véletlen hogy volt ez a resi, ill hogy kidobott a játék, de talán jó hír, hogy fog indulni egy játék a fórumon, melyről itt olvashatsz.