Visszajelzés Általános eszmecsere, beszélgetés nem hivatalos témákról.

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠, témanyitás ideje: 2.3.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Szép napot! Olvasva a kommenteket pici véleményem nekem is van!De ne feledjük, arról volt szó korábban, hogy kiveszik a játékból, amint elkészülnek az új tehetségekkel.Akkor most miről is beszélünk ! Akkor ezt a tájékoztatást kaptuk amit sokan komolyan is vettek!! Lám most mi is van? A valós vélemémyem nem szeretném ki fejteni De a jog tudjátok fentartva , még ha a játékosokat máshogy tájékoztatták korábban!!
     
  2. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Aztán eltörölték a korlátot, majd fizetős csomagban lehetett venni. Én nem azért vettem, hogy most átszabják nekem. Persze megértem, 25 ágyúhely stb stb. Legyen, de vannak égetőbb "problémák" is, például a BM-eket is rendbe tehetnék már, mert elavultak, jutalom terén is.
     
  3. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    1-t értek!! a helyzet valós már valóban tehetnének valamit a BM-k érdekében de ez csak álom!!:)
     
  4. -Blood♥

    -Blood♥ Törekvő

    Mindenki nagyon pozitív. Egy szó sincs arról, hogy nem rendelős elemként tér vissza, Gemini térképhez hasonlóan :D
     
  5. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Szerinted itt akkor most minden nemsokárra fizetős lessz?:)
     
  6. ❤__*

    ❤__* Törekvő

    Engem kicsit sem zavar, hogy variálnak vele, olyan dolgokat kapok, amik nekem tetszenek. Nem érzem jelen esetben, hogy megkárosítanának valamivel, sőt...
    A BM-okról annyi a véleményem, hogy mindaddig, míg a botosokkal nem kezdenek valamit, még ez a jutalom is sok. Miért késlekednek pl. az EU-s szervereken (és a többin) a csökkenő visszatérítés rendszer bevezetésével? De amint visszaszorítják a botosok ténykedését, valóban felturbózhatnák. A Sagittarius bónusztérképből kapásból kivenném a helyükben a merész ágyúsebzést. A virgo és capricornus elég időre biztosíthatja még a kezdő játékosok számára is, vagy azoknak, akiknek még nincs ezer évre előre belőle. De több szót számomra egyelőre ez nem érdemel, míg mások hatalmas előnyre tehetnek szert azáltal, hogy akkor is fut a hajójuk, mikor nem csücsülnek ott.
     
    Utoljára szerkesztett: 27.10.18
    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ kedveli ezt.
  7. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Szia amit le írtál igazad van sokan várnák erre a kérdésre a Vezetőség reakcióját!!!!!
     
  8. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Utána érdeklődtem, hogy az új hajósinas tartalmazni fogja e az újratöltési idő csökkentését. Egyenlőre úgy néz ki a dolog, hogy NEM fogja tartalmazni, bár ezt 100%-osan csak azután fog kiderülni ha bekerül a játékba. Ha több információ fog a rendelkezésünkre állni azt itt a fórumon közzé fogjuk tenni szóval érdemes addig is figyelni! :)
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  9. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Köszönöm! :)
     
  10. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Szép napot Wizard S-Moderator esetleg a itt feljebb írtakzoz ha lenne hozzá füzni valód véleményed jó lenne!!
     
  11. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Pld a BM ,Botosok stb
     
  12. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    A BM-ekről annyit tudok mondani, hogy jeleztük az igényt már korábban a fejlesztők irányába ez 100% mivel én magam is adtam le ilyen jellegű jelzést. Egyenlőre arról sajnos nincs információ, hogy változás mikor lesz a BM-eket illetően. A másik témához kapcsolódóan, mint azt látjátok az intézkedések folyamatosak a különböző segédprogramot használó játékosok ellen, ezt mi sem tanúsítja jobban mint az EU7 szerveren üzemelő csökkenő visszatérítéses rendszer. Ez a rendszer egyenlőre csak ezen a szerveren fut, folyamatosan figyeljük az ezzel kapcsolatos dolgokat, és feltehetően hamarosan a többi szerveren is el fog indulni, de sajnos erről többet nem tudok mondani. Ha bárkinek bármilyen ötlete van még az ilyen segédprogramot használó játékosok ellen azt nagyon szívesen olvassuk a fórum megfelelő topicjában. :)
     
  13. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Köszönöm!!
     
  14. ❤__*

    ❤__* Törekvő

    Ahoj!
    Július 23-án déltől három csomag jelent meg a főoldalon és az új boltban. A három csomag három különféle iránytűt tartalmazott, sok más értékes tárgy mellett.
    Ezzel kapcsolatban tegnap MS5-ön érdekes dolgokat olvashattam a chat-en.
    Egyik játékos társam szerint, voltak akik a megszerezhető dolgok 100*át tudták kiszedni ezekből a küldetésekből.
    Úgy gondolom vagyunk páran, akik tudni szeretnénk ez ténylegesen így volt-e! Vagy akár ha nem is 100, de többszörösét megszerezhették egyesek, az is érdekelne minket! Továbbá az is lényeges számunkra, mit lép a BP ez ügyben!
    Volt már nem 1* példa arra, visszavontak dolgokat, amik azért nem voltak annyira meghökkentők, erről viszont nem olvashattunk még fórumon semmilyen hivatalos információt. Pedig itt nem kis dolgokról van szó, amennyiben ez igaz. Számszerűsítettem kicsit a próbák során megszerezhető tárgyakat, felszorozva azzal az értékkel, amit a játékos írt. (Előfordulhat, hogy elnéztem 1-2 számot, esetleg elszámoltam, bár igyekeztem nagyon odafigyelni, de azt hiszem az elhanyagolható az ügy szempontjából, ha így is lenne.)
    Ebből még egy kezdő is egy jó kis hajót összehozhatott.
    A gyötrelem ágyúja (4. szint) 5*100=500
    A gyötrelem ágyúja
    (5. szint) 6*100= 600
    A sors kalapácsa ágyú (5. szint) 7*100=700
    Tűzvihar ágyú (5. szint) 6*100=600
    Végítélet ágyú (5. szint) 5*100= 500
    Végítélet ágyú (4. szint) 7*100=700
    Asztrális ismerős zsákmányzsák
    5*100= 500
    Isteni zsákmányzsák
    5*100= 500
    Vadak ura zsákmányzsák
    15*100= 1.500
    Császári zsákmányzsák
    15*100= 1.500
    Korona
    567.500*100= 56.750.000
    Kristály
    1.800*100= 180.000
    Yulong érme
    (fórumon 20.000 van írva-elírás?)2.000+3.000+1.500+2.500= 9.000*100= 900.000
    Gyöngy
    393300*100=39.330.000
    Megerősített bordázat (4. szint) 5*100= 500
    Triton koronája10*100= 1.000Simbi amulett10*100=1.000Vudubomba10*100=1.000Sárkánytűz 50*100=5.000
    Elveszett szerelem 50 *100= 5.000
    Homokóra 15*100=1.500
    Sárkánytűz (2. szint) 15*100=1.500
    Inya vér 25*100= 2.500
    Érintőakna 25*100= 2.500
    A számok magukért beszélnek. Nyilván, ha megesett, ezek visszavonásra kerülnek, de erről is tudni szeretnénk, hisz nem kicsi dologokról van szó, és érint minden játékost!
     
  15. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Jeleztek hibát a küldetéssorral kapcsolatban, amelyről a fejlesztőket azonnal értesítették a kollégáim. A hibát javították, így azt már nem lehet kihasználni.
    Sajnos a visszavonásól nem tudunk részleteket, de azt is azonnal kérvényeztük, mivel mi is láttuk, hogy ez így nem lesz jó, ha mindez igaz. Azóta minden héten kérvényezem, hogy történjen valami az üggyel.

    Ha valami hivatalos közleményt kiadnak erről, azt nyilván közzé fogjuk tenni. Egyelőre nem érkezett hozzánk ilyen.
     
  16. ❤__*

    ❤__* Törekvő

    Köszönjük a választ!
    Tehát igaz a dolog valamilyen formában. Kíváncsian várjuk a BP mit tesz az üggyel kapcsolatban, és nyilván hivatalos közleményt nyújtani ilyen esetben nem árt a játékosai felé, hiszen nem kis horderejű dologról van szó. Igazából erre gyorsan illene reagálni, de míg nem teszik, valószínűleg párszor még fel fog bukkanni fórumon, de akár chat-en is a téma.
     
  17. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Én köszönöm a megértést. Innen sajnos már nem a "mi" hatáskörünkbe tartozik az ügy. Ami ránk vonatkozott, már rég megtettük.
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  18. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos


    Ez a hír valóban igaz...
    szerintem 99%, hogy nem fogják visszavenni a tárgyakat.. a legtöbb azóta tuti fejlesztve van, vagy elköltve..
     
  19. Tranyo

    Tranyo Törzsjátékos

    hat vagy igy marad , sok minden maradt mar ugy hogy elrontottak es sokan visszaeltek vele s azota is a hajon van a cucc . . .
     
  20. David[hun]666

    David[hun]666 Járnitanuló

    Na erről nemis tudtam, ez megmagyaráz hirtelen pár dolgot amit nemtudtam hova tenni mostanába , hogy hogyan lett pár játékos *tápos ilyen hirtelen (mert nemsokat játszok). Sajnos ez a játék már nagyon a fizetős oldalra billent ami miatt egyre több játékos hagyja ott a seafightet és az ilyen hibáknál, bugoknál még rosszabb (persze nemvagyok hülye mindig is az van hogy aki fizet az kapjon érte valamit csak már olyan ballasz van hogy aki nemkölt az otthagyja a játékot mert előnytelen)
     
    *pαℓذ* kedveli ezt.