Általános vélemények a játékról

Kategória: 'Általános visszajelzések - Dicséret és kritika', témanyitó: $GOBLIN$HUN$, témanyitás ideje: 8.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. v43-1018

    v43-1018 Utánpótlás-írogató


    Erre nem az a megoldás,hogy a nagy hajó segítsen (úgysem segít..) Ami veled történt az csupán szerencse volt nem segített neked senki csak épp így jött ki a lépés.Egyébként sok kicsi is sokra megy.DE olyan eventet kell csinálni ami megéri a kicsiknek is és teljesíthető 5. szintig a nagyoknak meg értelem szerűen olyan eventet ami neki éri meg nagyobb szinten.Ez megoldható,hiszen így is vannak dolgok amelyek szinthez vannak kötve.(6. szinten már nem veheted fel a kincset az 1. térképen stb)De ezek mellett tudjuk azt is,hogy nem szintfüggő a hajók erőssége.Egy 10 éves hajó 5. szinten ugyan olyan erős tud lenni mint 20-as szinten,de egy olyan hajóval már lehet,hogy nem elégedne meg az 5. térképpel és levizsgázna.Viszont ugye nem tudna már visszajönni a kicsikkel keménykedni 5. vagy kisebb térképre vagyis megint fejlődnie kéne adott esetben minket meg nem lőnének ki 5 perc alatt 6x ami nem igazán motiváló.Szóval nem olyan bonyolult ám fair játékot csinálni csak itt valahogy nem megy.
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  2. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    10 év! Köszönöm :oops:


    [​IMG]
     
  3. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Jól esik, ha bárkinek eszébe jut megköszönni, és észreveszi, hogy törődünk velük.:rolleyes: Azért ezt nem hagyhatom szó nélkül. Tudjátok, "egy fecske sem csinál nyarat". Kicsike pont vagyok itt, egyedül nem mennék semmire a többiek nélkül.:p Higgyétek el, nem csak rám számíthattok, a többiek is teszik a maguk dolgát.:cool: Még akkor is, ha nem így látjátok egyes esetekben. Csak nem mindig olyan egyszerű minden. Bármit senki sem tehet meg csak úgy, mindent ki kell vizsgálni, átnézni, megoldást találni rá..., ami sokszor több idő, mint ahogy azt szeretnénk, de ezekkel nem is fárasztanék senkit.
    Itt mindannyian képviseljük a csapatot és viszont, a játékosokat is.;)
     
    BeZúziusz és BERMUDA65(HU) kedveli ezt.
  4. ☠KamionosHU☠

    ☠KamionosHU☠ Fórum-zöldfülű

    Nekem csak annyi lenne a kérdésem a scar botokat mikor szÜntetik meg,mert igy nem sok értelme van a Ligának:(
     
  5. Kovilad

    Kovilad Utánpótlás-írogató

    Ez most vicc?
    2016-09-12 19:51:35
    Kaptál 23 TP-t (tapasztalatpontot).
    2016-09-12 19:50:03
    Megszerezve: 18878 Arany. Ok: Zsákmány
    2016-09-12 19:50:00
    Kaptál 25 TP-t (tapasztalatpontot).
    2016-09-12 19:49:36
    Megszerezve: 1 Gyöngy. Ok: Zsákmány
    2016-09-12 19:47:58
    Kaptál 67 TP-t (tapasztalatpontot).
    2016-09-12 19:47:56
    A hajódnak most 610 ponttal több életereje van, így folytathatja útját.
    2016-09-12 19:47:09
    Megszerezve: 1 Gyöngy. Ok: Zsákmány

    Csiliből 1 gyöngy? Duplázóval?! A Duplázóval nem lehetne páratlan TP se gyöngy!
     
  6. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Jelenleg ennyi, várunk kell a javításra (következő restartra), addig ne ládázzon senki, az sem jobb. Egyenlőre a lőszert se pazaroljátok, sem mást, mert sajnos elég sok minden így adja a dolgokat.
     
    Utoljára szerkesztett: 12.9.16
  7. Tündérke-J4F

    Tündérke-J4F Fórum-zöldfülű

    Napkalózok térképen sem jobb a helyzet Sunburst 1 db gyöngyöt ad :(
     
  8. Kovilad

    Kovilad Utánpótlás-írogató

    Mióta ez az event elkezdődött minden resi után elromlik valami. Holnap végre már vége lesz!
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  9. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Szép napot!! Kaptam ma 1 levelet az e mailemre kissé meg lepődtem:)Meg voltál elégedve a kapott támogatással? Írja a központ!! nos gyorsan meg néztem a játékot hátha valami + lepő dolgot kaptam mit pld + adták a nyitott prémiumokat na + a többit amiket írtam a szuportnak!! Bocs de akkora TÁMOGATÁST kaptam hanyatt is estem:) Magyarul semmit ! De ezt gondoltam + kell osztanom mert nem birom nevetés nékül. majd most kapok a póstás hozza a meg lepit!!
     
  10. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia ]EZEL[
    Talán kicsit félreértetted, vagy nem akartad érteni azt a levelet.:p Megesett, hogy kaptam én is, de az arra vonatkozott, mennyire voltam megelégedve az ügyemet lefolytató supportos admin munkájával.:) Ők nem tudják neked jóváírni a prémiumot, amit ládából nyitottál, és a rendszer nem írta jóvá.o_O A többiről nem tudok semmit, amit még itt említesz, de ez most nem is lényeges a dolog szempontjából. Mint azt olvashattad a közleményben, az elmaradt prémiumot egy szkript lefuttatásával fognak majd jóváírni. Ha a szkriptet nevezed póstásnak, még előfordulhat, hogy ma meglep, (de ez nem ígéret, 1x csak megkapja mindenki) örülnénk neki.;)
     
  11. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Szia FM_Héra válaszod olvasva ! Valóban félre értettem , a kapott támogatást !! utána is néztem az értelmező szótárban:).Ne is másolom ide az értelmezéseket De a lényeg ez is közötte van!. Igaz a postás nem jött nem is hozott semmit:) Mivel be léptem a játékban és olvastam a válaszod , teljesen + is jött a kedvem ,hogy 1x majd csak lesz meg lepi, remélem pozitív!!Lényeg az nem maradtam le semmiről!! FM_Héra te mindig fel tudod dobni az játékos kedvét !! ezért is örülök a válaszodnak!! Csak így tovább további szép napot !! neked! és nem ismétlem mindig Köszönöm Rád lehet számítani !!
     
    -HiTmaN1- kedveli ezt.
  12. BeZúziusz

    BeZúziusz Járnitanuló

    Sziasztok, szia Héra én is kérnék egy pár biztató szót, a nyitott prémiummal kapcsolatban.
    Ja meg még van egy 6. helyezésem a TYphon bosszúja event minitérkép ranglistájából, amiért a jutalmat még mindig nem kaptam meg.
     
  13. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia BeZúziusz
    Nagyon várjuk, hogy mindenkinek jóváírják, akinek jár. Egyet biztosra tudok, a hibát javították, aki most nyit prémiumot ládából, annak jóvá is írja a rendszer. Ládázok magam is, nyitottam akkor én is, mikor az a hiba volt, és most is. Tegnap is sikerült, ma is prémiumot nyitni, rendre megkaptam mindegyiket.
    Rangsorról sokat nem tudok, mondhatni semmit. Egyik alkalommal én is hiányoltam, a jutalmat, de még csak biztos sem vagyok benne, hogy ténylegesen járt volna. Igyekeztem ugyan elég előnyre szert tenni, de előfordulhatott, hogy kiszorítottak azon idő alatt, mikor már nem tudtam játékban lenni. Azért, ha neked bizonyítékod is van a 6. helyezésedről, a helyedben a supporthoz fordulnék.:)
     
  14. BeZúziusz

    BeZúziusz Járnitanuló

    ÓÓÓ jaj, pozitív biztatást vártam de ezek a sorok negatívan hatottak rám, kedves Héra :)
    A 6. helyezésem láttam, mert hétfőn 2-kor kellett volna megkapnom a jutalmat, helyette a helyezésem láttam, mikor már másik ranglistának kellett volna ott szerepelnie.
    De annyi gógyim nem volt hogy kattintsak róla egy képet.
    Nem gondoltam, hogy ilyesmire szükség lenne, hogy be kell bizonyítanom bármit is ebben a játékban.
    Szerény véleményem, az hogy nem ezért jár ide az ember elég a munkahelyen, a kapcsolatokban és az életben bizonyítani és most lehet hogy felnagyítom és kivetítem ezt a nagyon apró problémát.

    Na de nem jártatom tovább a szám, hiszen a Változtatás jogát fenn tartják...!!!
     
  15. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Sajnálom BeZúziusz. Azért ilyet jeleztem, mint hiba lehetőséget, reméljük, utána tudnak nézni ezeknek.
     
  16. BeZúziusz

    BeZúziusz Járnitanuló

    Nagyon szépen köszönöm Héra, egy végtelenül türelmes, kedves, személy vagy aki maximálisan megfelel a Fórum Moderátori pozicióra.
     
    golden3hun, ]EZEL[ és $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  17. golden3hun

    golden3hun Utánpótlás-írogató

    Szia Héra !
    Szeretnék én is köszönetet mondani neked és az egész csapatnak !
    Lassan de biztosan kezd a problémám megoldódni .:):):)
    További szép napot nektek !:p
    Nekem már meg volt nektek köszönhetően! ;)
     
    BeZúziusz kedveli ezt.
  18. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia golden3hun!
    Ennek örülök:cool:, részünkről pedig természetes, amiben tudunk segítünk:) (sajnos időnként akadályokba ütközünk).
     
  19. BeZúziusz

    BeZúziusz Járnitanuló

    Sziasztok, szia Héra, most nagyot csalódtam pozitívan, megkaptam az 1 hónapja nyitott 2 hét prémiumom.

    De sajnos a tényen nem változtat (egy hónap) ami elég gáz.
     
  20. _bobinyo_

    _bobinyo_ Utánpótlás-írogató

    mikor lesz javitva az 5-ös altiszt mert már unalmas hogy kifizetek egy szolgáltatásért ami 2honap múlva kb elromlik és nem javitsák..mikor lesz javitva 2030-ba?
     
    *ZSOLTI*, BeZúziusz és sityu kedveli ezt.