Általános vélemények a játékról

Kategória: 'Általános visszajelzések - Dicséret és kritika', témanyitó: $GOBLIN$HUN$, témanyitás ideje: 8.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia
    Azóta volt más változtatás is a ládákkal kapcsolatban, és hát nem került vissza, nincs itt semmi elfelejtve.
     
    **M.I.L.Á.N** kedveli ezt.
  2. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Nincs? :D Az üstből a Hajósinas?! :p
     
    Gallardo kedveli ezt.
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ládákról és a kristályesőről volt szó, ne kötekedj :p
     
  4. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Okés, okés! De már tényleg jó lenne, ha betennék... :)
     
    ¤666¤D¤E¤V¤I¤L¤ és Gallardo kedveli ezt.
  5. kaloz1951

    kaloz1951 Fórum-zöldfülű

    Szóval, a kicsiknek csak gondot okoz:
    Az 1-es szinten semmit sem kap,
    azaz jégtábla = 0
    Hugin és összes nevezetes hajó = 0
    és a zavaró hóesés (ami rontja szemét... bár ki lehet iktatni)
    Ha felmer odamenni akkor vagy 2-3 lővéssel és mehet sóhivatalhoz...
    A jégtábla ha meg nekikezd akkor " a nagymenők " 250-500 lővéssel elviszi a jutalmat...
    -
    Azért vannak pozitivumok, az hógolyók, az egyszerűsítés miatt a jutalmak, az Advent naptár..stb
    :)
     
    ¤666¤D¤E¤V¤I¤L¤ kedveli ezt.
  6. ††Ԇѳḉқӯ††EGØ

    ††Ԇѳḉқӯ††EGØ Utánpótlás-írogató

    Szegyelje el magad a Bigpoint. a jatek folyamatossan hemzseg a durvabnal durvabb bugoktol,problemaktol. a szerver szinte folyamatossan akad,kesik szaggatt. nincs olyan nap amikor minden rendessen mukodne. Egy 'ilyen ceg nem engedhetne meg maganak ezt. felhaborito es egyben elkeserito,hogy egy parszaz *** szervert nem tudnak legalabb!!(minimum): a jatekosok szamara lathatoan zokkenomentessen uzemeltetni.
     
  7. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    Valoban volt más változtatás is ládával kapcsolatban hajosinas nem került bele, prémet csökkentették a felére és akkor ott a krisiesö is
    mindenki döntse el hogy ez pozitív vagy negatív döntések sorozata én a negatívra dobok egy szavazatot
     
  8. -rombol.hu-

    -rombol.hu- Járnitanuló

    :p 2015 január 15-18 között szinte lehetetlen volt rendesen irányítani a hajókat. Folyamatos volt a fagyás és a szaggatott játék. Sajnáltam a CM-at is, mert a kritikákat ők is megkapták. Ez egy gyenge hétvége volt! :D:D:D
     
    ¤666¤D¤E¤V¤I¤L¤ kedveli ezt.
  9. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    7 éve játszom, az első design, ami nagyon megtetszett az a szellem volt (kokelau). Akkoriban valószínű, hogy meglőhető volt, de én még gyenge voltam hozzá. Később meglőttem magamnak a kilimatu kinézetűt, de mindig vágyódtam a másik után. Most, hogy elérhető volt rendeléssel, meg is vettem, mindent átpakoltam bele. Mondhatni, egy 7 éves álmom teljesült.
    Köszi BP!
     
  10. avalon_msz

    avalon_msz Járnitanuló

    "Ahoj kalózok

    Mai szinkronizálással érkezik az Átformálás 5. mérföldköve! A tervek szerint ezt a szinkronizálást a Calypso esemény után kezdjük. Mivel egy nagy frissítésről van szó, így egy leállásra is szükség lesz, mely akár 1-2 órát is igénybe vehet. (tehát nem egy szokásos rövid restartról lesz szó)." (DD)


    Szuper, hogy az esemény véget ért Eu-n, de pl. Ázsián nem és több más szerveren sem. Nem lehet ezt legközelebb figyelembe venni és nem kiszúrni az ott játszókkal? Az utolsó pillanatokban elvenni több órát nem happy, ha valaki még valamiért hajt... Azt meg nem is említem, ki tudja hogy fog működni a játék az "átformálás" után...
     
  11. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    Az átformálás semmit sem ér!
    Kevesebb az él,nem látszik a lövés
     
  12. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nyugi már, jön a kövi restart. Attól hogy betudunk lépni nem azt jelenti hogy készen vannak és mennek haza vacsizni :eek:
     
  13. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    Sokkal rosszabb lett mint volt ez az egész,ahelyett hogy javítanák a játékélményt,csak rontanak rajta
     
  14. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Ismét "szuper" a játék! :D
     
  15. _CAMORA_

    _CAMORA_ Fórum-zöldfülű

    Sziasztok :) hát van baj :) :) pl: nekem a vudum egyik percről a másikra sokkal lejjebb ment van elit kapitányom de a kalózoknál nincs :) :) tehát összesen 380 kalózzal futkosok az 500 helyett amit ugyan kiír csakhát nem tudom fel tenni :) és még egy érdekesség ... 24K rol 74 ezres krit hogy a viharba lessz ? és utána aktívan csak 50- 60 k ami lövéseket el szenvedek ...eggyes játékosoktól :) ezekkel miért nem tesz semmit aki ezzel foglakozik és még valami arany bug... Ázsián van egy pár hajó akik élnek vele van olyan hajó aki már szerintem hosszú hónapok óta és jól elvan ... klánja is van jelentettük és semmi így hogy lehet fejlesztésen gondolkodni ha a csalók akik pont a játék hibáit használják ki vannak és sajnos lesznek is . akik meg megpróbálnak játszani pont ezek miatt nem igen akarnak kőlteni mert van értelme ? pesze lenne nekem prémre stb mert ha nem veszek azok a plusszok elvesznek de nap mint nap látom meg tapasztalom a csalók jelenlétét és el gondolkodok minek vásároljak ha értelmetlen hiszen semmi plusszom nem lessz ezekkel szemben ... a fejlesztések nekem tetszenek amúgy van 1-2 amit feleslegesnek tartok de ez csak az én véleményem :) a feleségemnek nagyon tetszik és ez a lényeg :) sok sikert a fejlesztőknek a továbbiakhoz :)
     
  16. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia!
    A vudu csak úgy nem megy lejjebb, valami változásnak kellett hozzá történni (Király kegyelme leesett, kedvenc csere...), nézz át mindent, ami VP-t ad, Ismertetőt ITT nézd át, sajátod ez alapján tudnod kell, mennyinek kellene lennie. Valami eltérést látnál, ami nincs rendben, support felé jelezheted.

    Olyan ismert hiba van, miszerint aktiválódik 1 gyorsító, kikapcsol egy és más, kellhet hozzá 1 ki-belépés..

    Kalózok, amit jelenleg fel tudok pakolni, nekem is annyi, mint neked, bár nálam nem is mutat többet. Talán nincs annyi kalózod, mint amit ott látsz, ezt kocsmánál ellenőrizheted (volt ilyen jellegű hiba is).
    A kritnél csak annyit tudok írni, talán nem volt fent az összes ágyúja, majd lecserélte beállításait és a különbség máris ott lehet. Ezt te tapasztaltad, ha úgy gondolod nem ez történt, supportra mehet a játékos ID-je. A csalókról csak annyit, remélhetőleg el fog tűnni mind a szűrésekkel előbb-utóbb.
     
    _CAMORA_ kedveli ezt.
  17. _CAMORA_

    _CAMORA_ Fórum-zöldfülű

    Szia remélem én is :) kellemes húsvétot :)
     
  18. .KORMORÁN.

    .KORMORÁN. Járnitanuló

    :p A 2015-ös húsvéti event jellegtelen és nem utalt az ünnepre! A martalóc napok párhuzamos futtatása feleslegesnek tűnt. Pozitív viszont a fórumjáték, ami azért megmozgathatott volna többeket is. Külön köszönet a kiváló lebonyolításért. :D:oops:
     
    Gallardo kedveli ezt.
  19. Devil.Star

    Devil.Star Utánpótlás-írogató

    118-as ID-vel fénytérképen.....
    Ezt kellene valahogy megszüntetni!
     
  20. CaptainGod

    CaptainGod Járnitanuló

    Szerintem kifejezetten zavaró hogy az eventekkel párhuzamosan tevődnek a pvp eventek is... így a kicsiknek esélytelen eventezni mert nagyok vadásznak rájuk az eventek miatt.
     
    *Shymanó* és Gallardo kedveli ezt.