Általános vélemények a játékról

Kategória: 'Általános visszajelzések - Dicséret és kritika', témanyitó: $GOBLIN$HUN$, témanyitás ideje: 8.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    mindennek oka van mint ahogy ennek is :)
     
  2. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Ötleteket az ötleteléshez....
     
  3. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Érdeklődnék, hogy ez normális?

    CM_.......: Milyen előnyökkel jár a Cassiopeia hatalma? --- tényleg nem írja??? értő olvasás??

    Az oktatás az megy, türelem meg nincsen?
     
  4. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ezt most nem teljesen értem, kifejtenéd? :D
     
  5. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Számomra ez egy teljesen egyértelmű mondat a cm-től, ezért nem tudom mit is kellene kifejtenem.
     
  6. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nekem nem... Annyit kérdezett egy CM, hogy milyen előnyökkel jár a Cassiopea hatalma? Ebben így önmagában nincs semmi, persze attól függ, hogy mire írta. De ha a CM írta azt is, hogy ami a "---" után van, az már érdekesebb :).
     
  7. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Nem, nem annyit kérdezett. Az egész mondatot olvasd el, addig, hogy értő olvasás??

    Erre írtam, hogy türelem az nincs.
     
  8. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Igen, úgy más, csak azok a kötőjelek kicsit furák. Így nem volt egyértelmű nekem, hogy az az után lévő mondatot is a moderátor írta-e vagy sem. Azóta már tudom :)
     
  9. Fejvadász

    Fejvadász Haladó

    Sziasztok.
    Pár hónapja beújították azt hogy a tengeren teheted be az ágyúidat, annak céljából hogy, gyorsan át tudd cserélni az ágyúkat (Regeneráló ágyút Rombolóra) ha hirtelen megtámadnak.
    Ezzel csak az a gond hogy ha megtámadnak ''kioffolja'' magát és amíg rád lőnek vagy te lősz másokra addíg nem enged semmiféle cserét.
    Ha ehhez képest viszonyítunk akkor LE megy a játék ''színvonala''.
     
  10. lidoof.

    lidoof. Utánpótlás-írogató

    lol
    Azért csinálták, hogy mikor megtámadnak, gyorsabban átcserélhesd az ágyúidat, de amikor támadás alatt vagy direkt nem engedik az ágyúk pakolását? :eek: Azért csinálták, hogy neked ne kelljen mászkálnod a főoldalra, mert míg a főoldalon vagy nem látod a tengert és bárki megtámadhat. Mire észreveszed, már lent az életed fele. Ha éppen reg ágyúk voltak fent, elmehettél lecserélni azokat, de mire elmentél a főoldalra, betöltött, levetted, megint töltött, feltetted a másikat, de még mindig tölt, na oké megvan, addigra már csobi volt, vagy lelépett az ellenfeled. Csata közben, mikor lőttek, eddig sem volt értelme pakolgatni. Most legalább látod, ha jön valaki és azt a cserét is megoldod 3mp alatt. Nem kell megvárni míg megtámad, látod hogy jön az ellenfél, vagy azt hiszed csak rumot hoz a kalózaidnak? :D
     
  11. †~Minisota~†

    †~Minisota~† Junior szaki

    Ehhez csak annyit hogy full távval és sasszemmel jön az enemy és amint látótávodba ér neked nincs időd átpakolni az ágyúkat bárhogy is nézed... hisz amint beér a látótávba jön egy fél másodpercet és már tud is lőni. Legtöbbnek van elég jó sebessége tehát nem jó :)
     
  12. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    Na meg amásik ha tortuga fényét használja az enemy akkor nem fogod látni hogy jön és nem fogod tudni pakolni az ágyúkat :) tudom eddig sem tudtad kiveédeni hogy pakold oket, csak ez is benne van :)
     
  13. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Hali EU3 Lost van megen...
     
  14. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Resi volt!
     
  15. Fejvadász

    Fejvadász Haladó

    hali... nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem nem kéne már annyira erőltetni a vuduágyút, hiszen már van 2 jobb ágyú
     
  16. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Igaz, de a két "jobb ágyút" eddig csak eventből lehetett megszerezni, kivétel a mostani főoldalas rendelés , de ez is csak 30 db, ami nem jelentős;)
     
  17. Fejvadász

    Fejvadász Haladó

    30? eddig ha nagyon hajtottál már lehetne 100 viharágyúd is
     
  18. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Ennyi csak egy szerveren 1-2 játékosnak lehetne, ha nagyon hajtott de inkább egynek.... ez sem mérvadó :D
     
  19. Fejvadász

    Fejvadász Haladó

    Figyelj, én akkor sem találom már jó ötletnek ezt a vuduágyús pluszolgatást meg ilyenek. Az emberek úgy fejlesztik mintha az lenne a legjobb ágyú, és később úgyse kéne leváltania. Amúgy mem 1-2 játékos. Volt hogy még a top 10 is kapott 5 Viharágyút. :p Meg a továbbiakban még nagyobb eséllyel lehet megszerezni hiszen ha valami új, az pár hét/hónap azt lecseng. :D
     
  20. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Mindenki úgy és olyan ágyúkat fejlesztget, amit megengedhet magának. Valaki csak 60 fontos ágyúkat, valaki a vudu ágyúkat, más pedig épp vett 30 tűzvihar ágyút. Ilyen alapon soha senki ne fejlesszen ágyút, mert úgy is jön jobb és a régit kidobhatja. Még sem látok sok hajót, akik 30 fontos ágyúkkal járkálnának. Pedig kéne, ha jó a logikád. "Ne fejlesszünk, ne vegyünk jobbat, mert úgy is lesz jobb"
    A vudu ágyú jó pár évig bírta, nem is csengett le olyan gyorsan. Annak azért számolj utána, hogy milyen feltételek mellett érdemes lecserélni a vudut tűzviharra ;)
     
    |SZITUS| kedveli ezt.