Általános vélemények a játékról

Kategória: 'Általános visszajelzések - Dicséret és kritika', témanyitó: $GOBLIN$HUN$, témanyitás ideje: 8.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Jelen állás szerint, hogy csak NPC-ből lehet szinte Yulong érmét szerezni, szerintem sokba kerül. De ha betesznek valami más lehetőséget is, ahonnan szerezni lehet, akkor szerintem már jobbak lesznek a körülmények.
     
  2. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Köszönöm, ezeket mindenképp fel fogom használni a jövő heti jelzésemhez.
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  3. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Szia Apollo köszönöm a válaszod !! 1-n remélem nem kell hozzá nyúlni a pénztárcához!;)
     
  4. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Köszönöm.
     
  5. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Hogy ne csak mindig negatív kritika legyen. Bár vannak egész nap kisebb-nagyobb lagok, de legalább a napi többszörös teljes befagyás megszűnt. Köszönjük!
     
    -Honey- és =Allanon= kedveli ezt.
  6. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Szép Napot Apolló szeretném + kérdezni ,hogy sikerült a jelzett észrevételeket a fejlesztők felé és ha igen mi a Válasz?? És nem csak ez, hanem az új ágyúhelyek is, hogy 637k youlung érme 50db ágyúhely, az kicsit sok..Megérteném, ha továbbra is koronáért, illetve gyöngyért lehetne venni, mert azt még az ismétlődő próbákból lehet gyűjteni, de youlungot, nem igazán tudsz sokat, max ha veszed a csomagokat, de hát abból is 637k csak a fegyverhely, plusz a gerendahelyek ami megint csak 637k érme, szóval itt csak megint arra gondolok, hogy az ágyúk fejlesztéséért is kér youlongot, akkor most még erre is költsük ?? :cool::cool:o_O Hirtelen sok lett a fejlesztés, ami nem tesz jó szerintem a játéknak, lásd ott van a szezon, plusz bejött az új ágyú, aztán a 45.ös szintek, majd egy kis event rá, aztán most pedig bejött ez a klánhírneves dolog, én elhiszem, hogy fejleszteni kell a játékot, de ez így egyszerre sok, és értelmetlen, valakinek pl még a trófea vagy épp a tehetség, vagy a szint vagy bármi más nincs meg, és így ezt egyszerre csinálni lehetetlen, mert 1 nap alatt nem végzel szinte ennyi dologgal, de lehet én gondolom csak rosszul,..:(:(
    De ez is csak az én véleményem...
    Sziasztok;)
     
  7. ¤paraszt¤

    ¤paraszt¤ Aktív író

    rosszul gondoljátok ezeket a dolgokat,aki megcsinálta az iránytűs bagot annak van (volt) elegendő yulong érméje a fejlesztésekre :) és igen megint ide lyukadunk ki mert ez is csak azt eredményezi,hogy joggal visítoztunk eddig is a bug kihasználók megnembüntetése miatt:)
    hát újra köszönjük szépen :)
     
  8. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ha fentebb írtam, hogy jeleztem, akkor nyilván sikerrel jeleztem. :)
    Az, hogy jelzek valamit a fejlesztőknek, az nem azt jelenti, hogy arra azonnal választ is kapok. Általában onnan tudjuk, hogy megfogadták a javaslatainkat, hogy úgy cselekednek, ahogyan kértük. :)
    A héten is jelzem az igényt, aztán majd látjuk, mi sül ki belőle.
     
    Ducc[HIP] kedveli ezt.
  9. ❤__*

    ❤__* Törekvő

    Angol fórumon már olvasható, karbantartást végeznek (bár nem pontos a fordítás, de ilyesmi...) 09:30 és 11:00 UTC (10:30 és 12:00 CET).

    Ezt valahol előre közölhették volna... Én éppen a hasadékon voltam, szeretném a szezonnál az 1000 hullámot megcsinálni legalább 1-25-ig (vagy már csak szerettem volna, nem biztos, hogy lesz így elég belépőm, időm az ilyen és hasonló dolgok miatt, amik a szezon indulása óta történtek...). Jó pár belépőt, hullámot jóváírhatnának már, és sajnos így nem hinném, hogy kész leszek. Idővel, belépővel be kellene osztanom, ami ebben a formában már sajnos úgy néz ki képtelenség lesz. A 604-nél tartok, és a szerver- játék minősége miatt fogom bukni az eddigi "munkámat".

    De legalább most gyorsak voltak, már be tudsz lépni.

    És megint kidobott, szóval erre lehet számítani, talán a jelzett időben már bent is maradhatunk.
     
    Utoljára szerkesztett: 5.11.19
  10. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Sajnos a karbantartásról szóló értesítést a magyar csapat nem kapta meg, és csak később tájékoztattak bennünket a dologról. Elnézést kérünk ezért a kellemetlenségért.
     
  11. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Sziasztok! Kellemes Karácsonyi Ünnepeket mindenkinek! :)Köszönjük a kódot, azt gondolom most nem panaszkodhatunk. :oops:Továbbá köszönöm, hogy oda került a kiárusításhoz a "Ahogyan az már egy ideje így van, a kalóz jutalom a kiárusítás ideje alatt elérhető csak el!" felirat! :):rolleyes:
     
  12. CryZoli

    CryZoli Utánpótlás-írogató

    sziasztok lenne pár dolog amit szerintem megoldhatnának a . 1. sikertelen fosztásnál minek a felugro ablak nagyon zavaro tud lenni és felesleges is . 2. menet kozben jo lenne ha lehetne dizit váltani . 3. javitás kozben jo lenne ha engedné a mappváltást nem elotte leállni a javitással hogy egyáltalán feldobja a lehetoséget . 4. jo lenne már egy visszaszámlálo hogy az ember tudja mennyi ideje van játszani mielott - 10 % ot adna . 5. piacnál ne csak 99999 et lehessen beirni . 6. jo lenne ha a játék ablak méretét mi tudnánk szabályozni és nem csak 3 lehetoség kozul tudnánk választani . 7 . a saját klántársaim klánjelzése miért nem zold sokszor zavaro hisz alapbol a semlegesek is sárgák. 8. ha a csp rangom eldonthetem hogy ki rakom e akkor a tp rangom is lehetne igy . 9. a kliensben jo lenne ha be lehetne zárni az ablakokat. . kb ennyi jutott eszembe persze az állando hibákrol most nem beszélve
     
    ~Trauma~, ☆AzteC☆, -Lívia- és 6 más kedveli ezt.
  13. ¤paraszt¤

    ¤paraszt¤ Aktív író

    üdv...
    köszönöm szépen ezt a roppant jó újítást,hogy lecsökkentik a gildblade npc számát és a belőle kiszedhető yulong mennyiségét,konkrétan megfeleztétek a npc számát így 10 hajó a közösségin 1 perc alatt kilövi mindet és lehet kolbászolni 3-4 percig...a yulongról nem írok többet mert fölösleges,értem én,hogy azért kellett ezt tenni mert senki sem veszi a csomagokat de ezt nem így kell megoldani,az iránytűs bug miatt nem kell sok játékosnak elég régóta csomag...akinek meg kéne az sem vesz mert tele van olyan cuccal ami nem kell már,tehát jobb lett volna betenni yulong csomagot úgy ahogy azt tettétek annó a koronával...akinek kell azt meg fogja venni (többek között én is) elrontottátok ezzel a játék élményt ami amúgy sem volt túl nagy,mivel a több millás yulong gyűjtést kényszeresen ránk erőltettétek és most ezt is elrontjátok ezzel...mi a szándék?mit szeretnétek ezzel elérni?írjátok le és mi segítünk megvalósítani,hogy jusson is és maradjon is....
     
    Utoljára szerkesztett: 8.2.20
  14. András.*®*

    András.*®* Utánpótlás-írogató

    Ezzel egyet értek amit a *paraszt* írt, mert lassan, de biztosan a játék élmény nem sok van, mert mire megcsinálod a napi próbákat lassan a 10 óra játék idő arra megy, és akkor +ha event van, akkor egyes próbákat be kell áldozni cserébe hogy azzal is tudjál kezdeni valamit!! Nem is értem ezelőtt néhány évvel még élvezhetőbb volt a játék,most meg túl van fejlesztve sok a hiba és sokan ki is használják!!Ha van valami jo a játékban azt miért kell elrontani?és ami nem jó azt meg sokára lesz kijavítva!:(
     
  15. ¤₦-βєNņø-₦¤

    ¤₦-βєNņø-₦¤ Junior szaki

    Ha van valami jo a játékban azt miért kell elrontani?és ami nem jó azt meg sokára lesz kijavítva!:([/QUOTE]
    Sajnos ebben tévedsz,ami rossz az álltalában nem lesz kijavítva,..........gondolj csak a laggolásra ,fagyásra,iránytűs bug, neveknél :különleges karakterek használata:pl:◢ˡˑˑᵇᵘᵗᵍˢˑ◣ˑ ....stb...stb....stb
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.2.20
  16. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Szia igazat kell adnom szerintem az Illetékesek fognak rá válaszolni és gondolom továbítják a problémát illetve orvosolják na majd + látjuk de azért kivácsi lennék a fejlesztők véleményére is!! Ja hogy mi és mikorra lesz ki javítva pld a rengeteg fagyás hát szerintem ez a jövő :D
     
  17. "Mint kiderült ma reggelre, a tornyok sebzésének változása nem hiba eredménye, hanem szándékolt (l. patch infók)."-Apolló

    Az infoban azt írtátok, javítottatok egy-két hibát és néhány apróbb változást eszközöltetek.

    Az, hogy az 5-ös torony azóta több, mint 3-szorosát, a 6-os torony több, mint 4-szeresét sebzi rám szuperpáncéllal, 5-ös bordákkal, nem nevezhető "apró" változásnak.Eddig be tudtam menni az oda menekülő játékosokért, mostantól még ezzel a beállítással sincs semmi értelme elindulni.
    Tulajdonképpen megvettük, megszereztük ezeket a dolgokat a semmiért. Magyarul, jól átvágtak bennünket a palánkon.

    A másik része: ebben az esetben a tornyok ára több, mint nevetséges, azt is arányosan emelni kéne.

    Megint egy rossz, elhibázott változtatás, ami nem a harcoló játékosokat támogatja ebben a Sea"FIGHT" nevezetű játékban.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.2.20
    bnor kedveli ezt.
  18. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Amikor kollégám szövegezte a posztot tegnap, akkor még nem tudtunk a tornyokat érintő változásról, ezért maradt az "apró" szó változatlanul. Alatta szerepel a kiegészítés, az szerintem korrekt módon közli, mi történt a tornyokkal.

    A vélemény részét köszönöm a bejegyzésednek.
     
  19. Panamericana

    Panamericana Haladó

    Tegnap láttam, hogy be lett téve a "Tárgyfejlesztés"-hez a Világpusztító ágyú fejlesztése 1-es illetve 2-es szintre. Egy icipici gond van vele, hogy a hozzávaló fejlesztési receptet per pillanat sehonnan sem lehet megszerezni. Mit ad Isten, ma ismét van Kalóz jutalom, ahol elérhető úgyanez a két fejlesztés de érdekes módon oda nem kell a fejlesztési recept . Azaz elég ha van "lé" a bankkártyán. Mindez jön arra , hogy gyakrolatilag megvonták a yulong érme megszerzését normális játékkal. Sajnos az én meglátásom szerint a játék elindult egy nagyon meredek lejtőn. Már volt néhány olyan húzása a BP-nek , hogy majdnem ráment a játék, de ezek szerint semmiből sem tanultak. Olyan íze van a dolognak , hogy feladták az egészet ,de még le akarjék kaszálni utoljára amit lehet. Ne legyen igazam...!
     
    Mary, _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ és bnor kedveli ezt.
  20. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Maximálisan egyet kell értenem. Nem tudom miért kellett ezt a változtatás meglépniük. Teljesen ellehetetlenítik így a játékot. Múltkor már megemelték a tornyok hatótávolságát és a sebzését is. Most, ha csak a sziget közelébe érsz, már záporoznak a hajóra a 60-70-80-ezrek, és már süllyedsz is. Nyilván most azok nem fognak írni, akiket ez per pillanat nem érint, de nagyon egyoldalú fejlesztés, hogy potom árért szinte egy 100 százalékos védelmet nyújtó erődítményt lehet kiépíteni. Jó lenne, ha átgondolnák ezt a BP-nél és ha már nem csökkentik a tornyok sebzését, legalább ellensúlyozzák ezt az ár felemelésével.