Általános vélemények a játékról

Kategória: 'Általános visszajelzések - Dicséret és kritika', témanyitó: $GOBLIN$HUN$, témanyitás ideje: 8.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Mary

    Mary Fórum nagymestere



    Szerintem a "Kalüpszó bőségszaruja" csomagokba a fejlesztéshez való recepteket szánták s nem a sima recepteket, mert ennek így semmi értelme, mivel a sima recepteket a szezonos ládák adják a többi hozzávalóval együtt (ingyen), de a csomag csak a recepteket adja s mást nem ad hozzá (pénzért). S az ágyú-recept arányáról is feltételezem, hogy a fejlesztési receptet szánták a csomagokba, mivel a 100 db 1-es szintű világpusztító ágyú mellé adnak 50 db receptet s a 2-es szintre való fejlesztéshez 2 db 1-es szintű ágyú kell. Reméljük utólag módosítják ezt. :)
     
  2. ¤paraszt¤

    ¤paraszt¤ Aktív író

    Nem fog ellensúlyozni semmit sem mivel nem érdekli sajnos a játékosok véleménye...ez bebizonyosodott az utóbbi pár fejlesztéssel,megsúgom halkan nektek BP-nak dolgozó embereknek amit szeretném ha jeleznétek is a főnökök felé....eltolták az egészet,értem,hogy pénzt kell keresni de minek vegyek meg bármit is ha nem tudom használni? yulong gyűjtés kuka az előző újítás miatt...bordát vegyünk és fejlesszük? minek ha a torony akkora fejlődésen esett át amit nem tudunk korrigálni pénzzel sem...soroljam még? mert lenne mit...tehát elérték azt,hogy a fizetős játékosok sem fognak lét beletolni mert már nincs miért...nincs meg az előnyük...lassan le fog csúszni a roló ennek a játéknak ha így folytatják a játékosok érdekeinek figyelmen kívül hagyását. (csakhogy tiszta legyen a dolog,mi a "fizetős "játékosok tartottuk el eddig a BP-t,ez most szép lassan meg fog szűnni mert nincs miért vásárolni) azt gondolom.hogy most jött el az idő amikor át kéne gondolni,hogy merre akar tovább menni a BP,vagy tolja ezt a "senki véleménye nem érdekel "dolgot ,vagy leül és átbeszélik azt,hogy kéne megmenteni ezt a játékot ,esetleg azzal,hogy néha megkérdeznek pár "fizetős"játékost az újításokkal kapcsolatban mert eddig ez közös érdek volt...EDDIG...További sok sikert.
     
    ]EZEL[ kedveli ezt.
  3. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Egyet kell értenem az előttem szólókkal. Exponenciálisan csúszik lefele a játék. Lehet, hogy én csinálok valamit rosszul, de nekem 5-ös bordával is épp eleget sebzett a sziget. Most inkább nem is mondom. Több tízezer ment a semmiért. Megveszek egy 'előnyt', ami fél év múlva már nem ér semmit. Ha így halad tovább, hamar kuka lesz az egész. Én ezért már időt sem áldozok rá, hiába játszottam tisztességesen 4-6 órát, a botok, a beküldött hajók ugyanúgy szelik a tengert. Ennek így nincs értelme...
     
    ]EZEL[ kedveli ezt.
  4. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Szia teljesen igazad van !! Én már írtam erről de sajn törölték a hozzá szólásom! na ! Mind1 hát így jártam pedig csak azt szerettem volna tudni pénzes lesz-e a fejlesztése vagy máshogy is hozzá lehet jutni a recepthez! Mert ha csak mani akkor emme játék Off a részemről!!
     
    sárkányos kedveli ezt.
  5. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Azért az még hozzátartozik az igazsághoz, hogy az a hozzászólás nem jó helyre került először. :) Eleve itt lett volna jó helye.
     
  6. ☆AzteC☆

    ☆AzteC☆ Haladó

    Nagyon kevés az NPC 36-40 es térképen jó lenne ha 3 szor ennyi lenne de lehet az is kevés , hogy mindenki meg tudja csinálni a youlongos próbát
     
    ]EZEL[ kedveli ezt.
  7. Nyco

    Nyco Utánpótlás-írogató

    Helló! Tök jó hogy az óraállítás miatt 13 óra a küldetések újraindítása, de ehhez képest délben újraindult. Köszönjük hogy buktuk a sok koronát és yulong érmént. Ez megint sikerült....

    Idézem:
    Ahoj Kalózok!

    Vasárnap ismét eljön a nyári időszámítás, ami minden évben érinteni szokta a játékot. Erről szeretnénk rövid tájékoztatást adni.
    1. Holnap reggel elvégezzük a szükséges módosításokat a Sótól és patkánytól eseményen, így a napi próbák és rangsorok újraindulása rendben fog működni.
    2. A jövő hét folyamán állítjuk majd be a többi napi próba újraindulását, így rövid ideig, amíg nem módosítjuk, a napi próbák (ami nem event) 13:00-kor fognak újraindulni.
    A Seafight csapata
    Apolló, Tegnap 18:23-kor
     
  8. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Tetszik az a felvillanó felkiáltójel, ha valaki enemy a látótávolságon kívűl, de a közelben van :)
     
  9. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Sziasztok !! Szeretnék segítő tájékoztatást kapni töletek, a mostani Szezon eseménynél be váltottam 30 Világpusztító ágyú receptet ! Nos a beváltásnál vettem észre hogy nincs a raktárba, és így nem tudom átt helyezni a hajómra ! Úgy döntöttem írok a supportnak meg is tőrtént a válasz ott van az! Be másoltam a naplót stb . Nos már bocsánat nagyítóval is néztem a raktárt és nem találtam de a support XY állítása szerint ott van ,ismételt több levelezésnés sem láttam eredményt! Szerintetek hagyam annyiban és ne foglalkozzam vele? Mert őszintén segítő szándékot kértem a supportól csak valahogy el beszélünk egymás melett:(
     
  10. Panamericana

    Panamericana Haladó

    Ne a legjobb ágyúk között keresed , hanem a sor végén. Valamiért hátra lett sorolva a raktárban a világpusztító ágyú. Ha azt mondták supporton, hogy ott vannak, akkor úgy is van, csak nem keresed eléggé.
     
  11. Panamericana

    Panamericana Haladó

    Annyira sok a játékos, hogy az Ősmartalócból jó esélyel senki sem kap semmit ,mivel lehetetlen meglőni a minimum küszöböt. 380 milliónál értem oda, 400k-s sebzéssel és semmit sem kaptam. Azért egy olyan eventkor amihez csak pénzért lehet lőszer venni, picit többet kellene nyújtani. Vagy vegyék ki a küszöböt, vagy növeljék legalább háromszorossára az Ősmartalóc életét.
     
  12. bengt01

    bengt01 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, a következő a problémám.
    Az eldorado mestertehetség beállítás után addig aktív amíg újra bennem jelentkezek.
    Bejelentkezés után a polip mestertehetség állítódik be.
    Javítani kellene.
     
  13. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Sziasztok! Szeretném megköszönni a gyors intézkedést a palackposta ügyében! :) Örülök, hogy sikerült helyrehozni.
     
  14. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Szia, igazán nincs mit. Vélhetően a tegnapi egyik szinkronizálással javult. :)
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  15. Panamericana

    Panamericana Haladó

  16. DonatMatthew

    DonatMatthew Járnitanuló

    Az egyik játékosnak a neve, dehogy mért jelenik meg azt nem tudom :)
     
  17. The_Massacre[HUN]

    The_Massacre[HUN] Junior szaki

    Valószínűleg azért mert éppen kihozott egy npc-t( admirális) és azért írta ki. Csak a nevet ahogy be írta valahogy hibásan jelenik meg és nem fér ki szerintem már az npc név amit ki hozott, sokszor csak egy @- jelet ír ki nálunk
     
  18. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ha valaki megküldi a supportra ennek a játékosnak az ID-ját, akkor gondoskodunk róla. Olyan karaktert tartalmaz a neve, ami miatt a kód nem jeleníti meg a kiírás többi részét.
     
  19. DonatMatthew

    DonatMatthew Járnitanuló

    Ezzel a névvel MS1-en 3 ID-t is találtam, illetve az EU7-est, elküldtem mindegyiket.
     
    Apolló kedveli ezt.
  20. ☆AzteC☆

    ☆AzteC☆ Haladó

    Ennyi botsáskát meg nem lattam mint most event alatt , jo lenne mar tenni ellenuk valamit mert már a játékosok 90%a hasznalja ugy tunik! :(:(