Általános vélemények a játékról

Kategória: 'Általános visszajelzések - Dicséret és kritika', témanyitó: $GOBLIN$HUN$, témanyitás ideje: 8.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. |Noisecontrollers|

    |Noisecontrollers| Járnitanuló

    Eltűnt a kreatív szobából a videótár topic.
     
  2. Apolló

    Apolló Fórumőrült

  3. makfer

    makfer Törekvő

    Bocsánat, hogy ide írok, nem tudom hova kéne.

    Apolló nem lehetne jelezni a fejlesztőknek, hogy esetleg csináljanak egy összeírást mit terveznek változtatni a jövőben? Csak mert ez, hogy sokan hamarabb vesszük észre, mint, hogy ki van írva nagyon bossszantó tud lenni. A többség vágyik a változtatásra, azonban nem midnenki szereti, ha megváltozik valami figyelmeztetés nélkül. Ez is, hogy az SOS javítás hirtelen koronába kerül nagyon csúnya volt, hisz aki bevásárolt belőle jól járt, aki nem az meg nem...

    Egyébként rég várt dolog, hogy több ágyúhely lesz, csak eddig azt vártuk, hogy a yulong érme után a safanad érme lesz berakva. Nem lehetne, hogy vagy yulong vagy shafanadért is lehetne fizetni az ágyúhelyért? Az a gond, hogy a safanad érme régóta benne van a játékban, de szinte semmire sem lehet használni.
     
    ]EZEL[ kedveli ezt.
  4. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Kérésként tudom továbbítani.
     
  5. demonledi

    demonledi Aktív író

    Nem mondják komolyan hogy 600K youlong után vannak az új megvásárolható fegyverhelyek amik gyöngybe és kronába kerülnek ? Ez milyen már így?
     
  6. The_Massacre[HUN]

    The_Massacre[HUN] Junior szaki

    Én is csak lestem :D
     
  7. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Te lestél én + be fejezem:):mad:
     
  8. gedo59-HU

    gedo59-HU Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Szerintem jó ez, mert így talán az is meg tudja venni, aki a saját kezét használja a gyűjtögetésre. Mondjuk kb. fél év múlva, de könnyebben mintha safanad érmébe kerülne.

    Nem kellene még nagyobb hátrányba kerülnünk.
     
  9. makfer

    makfer Törekvő

    Nekem is van még 250ezer híjja a yulongból és ha nem változna akár holnap meg tudnám venni a koronából és gyöngyből(a yulong után). Csak az a gond, hogy egy ideje bent van a safanad érme, de szinte semmire nem használható így nincs motiváció csinálni a küldetéseket.

    Szóval részben magam ellen is beszélek, csak ez lenne az irány amerre várnánk, hogy menne a játék.
     
  10. ☆AzteC☆

    ☆AzteC☆ Haladó

    Ne felejtsetek el mi kovetkezik ha több az agyuhely !! 1-2 honap es jon a sebzés csökkentés es a sok sok agyuval ugyan annyit fogtok lonni mint most a kevesebbel!! Ezt mar 2 szer megtörtént a játékban és nem lepődnék meg ha megint megcsinálnak ....
     
  11. ☆AzteC☆

    ☆AzteC☆ Haladó

    A Sába üstje jutalmak nagyon gyengek az árakhoz képest!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 10.7.20
  12. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Köszönjük a kompenzációs kódot! :):rolleyes:
     
    Naplemente, Sad_Heart, demonledi és 2 más kedveli ezt.
  13. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Annak kapcsán, hogy több, mint egy napja rossz az EU7:
    Nem az a legbosszantóbb, hogy vagy be tudunk lépni, vagy nem -ha be, akkor is több hiányosan működő funkciókkal-,hanem ahogy a fejlesztők reagálnak erre. Tudnak a problémáról (ha máshonnan nem, Apolló jelezte nekik), az is lehet, hogy dolgoznak az elhárításán, de annyit nem érdemlünk meg, hogy jelezzék : hé emberek, gondok vannak, de igyekszünk elhárítani.Ilyen apróság segíthetne, hogy empatikusabban ítéljük meg a játék hibáit.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  14. ¤paraszt¤

    ¤paraszt¤ Aktív író

    látom vissza engedtétek a bannolt játékosokat... a kérdésem csak annyi lenne,hogy milyen büntit kaptak még... ágyúk visszavonása,yulong minuszolás, vagy valami más...valami infót szeretnék mert így még annyira nem korrekt...
     
  15. Ez engem is érdekelne :)
     
    world_of_warship kedveli ezt.
  16. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Mivel a tiltások és büntetések az adott játékosra és a játék csapatára vonatkoznak, emiatt erről publikus információt nem tudunk adni.
    Ha valakit érdekel, keressen fel valakit, akit tiltottak, és kérdezze meg tőle. :) Ha elárulja, akkor megtudjátok, mi viszont nem szolgálhatunk ilyen jellegű információkkal.
     
  17. world_of_warship

    world_of_warship Aktív író

    Az a fura hogy a bannoltak zöme ,akikröl valójában tudható kik ők, ugyanúgy botoznak tovább, elhülve láttam tegnap éjjel is, pár nap elteltével... arc kell hozzá az biztos.
     
  18. ¤paraszt¤

    ¤paraszt¤ Aktív író

    Apolló... nem gondolom,hogy bármelyik bannolt játékos bevallaná azt,hogy fent hagytak minden cuccot a hajójukon amit őrületes kattintgatással szereztek ( illegálisan,ugye ezt nem kell kiemelnem külön ) , régebben leírták azt,hogy melyik bug kihasználáls milyen és mennyi büntetést von maga után, engem a 2 hét is felbosszantott mivel kb. 1 hónapig tolták a + vagy akár full 3-as világpusztító ágyúval a nagymenőt... ha konkrét dolgot nem írtok ki a fórumra a gagyi 2 hét bannon túl akkor jogosan gondolhatom azt,hogy ez megint az iránytűshöz hasonlóan semmi büntit nem kapó kategóriába esik bele...nem gondolja azt a BP ,hogy ennyivel tartozik a játékosok felé? nem publikus a büntetés? azt gondolom ha engem büntetnek és kiírják fórumra,hogy miért és mennyi büntit kaptam nem fogok a bírósághoz rohanni azzal,hogy meg lettek sértve a jogaim...itt most MEGINT kicsit többről van szó mint 10 db ágyú bugolása... kicsit gondolkozzon el rajta a játék csapata,hogy milyen megitélése lesz ill. van ennek a játéknak az ilyen jellegű " szőnyeg alá söpörjük megint " hozzállásnak. ha nincs végleges bann ami szerintem elvárható lett volna, akkor a büntetést írják írjátok ki mert csak azzal lehet " befogni " a lázadozók száját...
     
  19. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ha a játék készítői szeretnének erről közölni valamit, akkor meg fogják tenni. Az igényről tudnak.
     
  20. ¤paraszt¤

    ¤paraszt¤ Aktív író

    tudtak eddig is az igényről de mégsem foglalkoznak vele, miért nem vest senki sem csomagot? miért nem költünk már a játékra? hát ezért...nincs rendes bünti a bugolóknak akkor fölöslegesen teszek lét a játékba mert pár kattintással és pár war progival megeszik a pénzel teletömött hajókat... azt gondolom,hogy nagyon nincs értelme a fórumot használnom tovább mert mindig csak falakba ütközöm :) további sok sikert