Általános vélemények a játékról

Kategória: 'Általános visszajelzések - Dicséret és kritika', témanyitó: $GOBLIN$HUN$, témanyitás ideje: 8.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Fejvadász

    Fejvadász Haladó

    Nem DD az én logikám szerint ha van valakinekek 50, 55, 60 fontos vagy admirális ágyúja akkor ne fejlessze, a 30 fontosnak köze nincs a dologhoz. Egyébként igen mindenkinek jogában áll, de nem lenne jobb ha viharágyút tennének hogy azt fejlessze, (ha az ember már venne zsozsoért vudu-t akkor azt is vehet), és azzal sokkal jobban járna. Ha hozzászámolod hogy 6mp-ként lő -2,5 a görgős= 3,5.
    3.5 -40%= 2.1mp. majdnem másfélszer olyan gyorsan lőssz mint vuduágyúval, szval ezt is számitásba kéne venni, mert egy pvpkot ez teszi a legfőbb dolgot a gyorsabb lövés.
     
  2. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    De még most is ezt magyarázod. Az a logikád, hogy ne vegyen senki jobb ágyút, mert úgy is jön jobb. Akkor 30 fontost miért cserélné le bárki is?
    Azért, mert szeretne nagyobbat lőni, gyorsabban lőni, stb. Ha megteheti, hogy lecseréli, mert szerinte megéri, miért ne tenné? Aki most kezdi az persze hogy nem fog előbb 50 fontost, majd 55 fontost fejleszteni, ahogy azt régen tettük, hiszen nem volt még más, de már akkor sem álltunk meg sima 50 fontosnál és mondtuk nem cserélem le 55 fontosra, nem fejlesztem, mert úgy is lesz jobb. Ha mindig erre vársz soha nem lesz jobb ágyúd.
    Erre írtam azt, hogy cserélje le az aki megteheti, és megéri neki, de ne azért ne cserélje le valaki, mert jön jobb ágyú is lol.
     
  3. Fejvadász

    Fejvadász Haladó

    Áh DD sajnos nem értesz hozzá,.. nyilván mindenkinek meg van a választó joga a saját karakterével, DE ha már valaki vesz/venne Vudu ágyút akkor ott van a vuharágyú, miért ne azt vegye... most komolyan az a 2% kritikál sebzés lennne kkora nagy kunszt? á nemár...
    Ja most jut eszembe, a Sors kalapácsa ágyúval mi van mert sehol senkinek nincsen?
     
  4. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Tehát mégegyszer. Mindenki úgy fejleszti a hajóját ahogy neki tetszik, ahogy tudja, hiszen abból gazdálkodik amit magának megkeres.
    Aki tudja, hogy neki nem telik még vudu ágyúra sem, vagy csak nem éri meg neki azt a pénzt, az még a mai napig a 60 fontos ágyúkat fogja fejleszteni.
    Aki úgy gondolja, hogy neki megér annyi pénzt amennyit az a 30 db tűzvihar akkor meg fogja venni. Ez még mindig nem elég, kell még mellé más, pl vudu ágyú. Ha úgy gondolja, megéri vudu ágyút venni és ezt meg is engedheti magának, hogy a tűzvihar mellett pl ne csak 60 fontos legyen akkor meg fogja venni.
    Valaki azt mondja, vesz még vudu ágyút a most vásárolt 30 tűzvihar ágyú mellé, hiszen ezzel is javul a tűz ereje és még akkor is megéri neki, ha 1 hónap múlva még több tűzvihar ágyút fog tudni venni, ami miatt a most vett vudu ágyúkat már nem használná, mert abban az 1 hónapban is nagyobbat lőtt.
    Más azt mondja, nem vesz már vudu ágyút, megvárja, hogy több tűzvihar ágyút vehessen.
    Másik ember vár a tűzviharral, mert tudja hogy bár lehet hátrányba lesz azokkal szemben akik megveszik, de később olcsóbb lesz, ez még sok idő, addig inkább vudut vesz, az már most piszok olcsó (az első csomagokhoz képest).
    Szval van ilyen és van olyan, mindenki átgondolja, mi éri meg neki a jobban.

    Sors Kalapácsa más tészta, az jelenleg nem lehet direkt venni, csak nyerni. Nem tudod kiszámolni, mennyit dobj a bokoba, hogy ezt nyerj, mert lehet nem is nyersz, vagy mást.

    Az eddigi tendencia azt mutatja, hogy minél később vettél meg egy fejlesztést (pl ágyút) annál olcsóbban vehetted meg, de amíg nem vetted meg addig hátrányba voltál. (aki már 2 éve megvette a vudu ágyúkat az sokkal több pénzt adott érte mint az aki mostanában vette meg, de 2 évig használta, többet lőtt, ezáltal több gyöngyöt, csp-t, tp-t, stb-t gyűjtött..)
     
  5. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Fejvadász, Te ezt tesztelted amit írsz vagy csak elméleteket gyártasz hibás számítások után? Már ne is haragudj de néha csak igen csak badarságokat írsz: pl. a vuduágyú töltési ideje 2,7 mp, a tűzviharé 2,1 mp hol is van itt a "majdnem másfélszeres gyorsaság? :D
     
  6. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    És a vudu ágyú egy 3-as sámival sokkal erősebb mint a 60 fontos 5-ös szintű. :) És még nincs fejlesztve a vudu. :)
     
  7. Fejvadász

    Fejvadász Haladó

    Sziasztok.
    Eléggé idegesítő hogy a piacon kivárom az óra:59 et és rádobok egy dologra (előtte az oldalt többször frissítem hogy az oda kiírt idővel ne legyen gond), mikor még 15 másodpercet ír ki. Rákattolok az Ajánlat gombra, és levárja a 15 másodpercet és a következő órára licitál rá. Ha meg korábban dobok rá még vissza tudnak licitálni.

    A másik,...
    Azt írják hogy az ÖSSZES botost véglegesen törlik/törölték. Ehhez képest a játékosok 50% (nyilván botolnak), elkezdem őket lőni és elkezd menni a térkép szélén körbe-körbe. (Igen azért tud ennyit menni, mert akin látom hogy elindul a ""megszokott"" botos útvonalon akkor leváltok üregesre). Nem hinném, hogy véletlen mostanába pont mindenki ugyanazt a menekülési útvonalat választaná, pláne ha erősebb nálam jóval (csak azért támadom meg, mert már megszoktam hogy botos és nem lő ki :D ).

    Emellett ez nekem előny is mert sok aranyat fosztok ingyen, de azért szóltam. :D :D :D

    Nos igen igazad van, egy kicsit elszámoltam magam, de ez is elég indok rá. Akkor 1,25szörös gyorsaság van (egy picit több), ami azt jelenti hogy te lősz rá vuduágyóval 4et, míg ő rád 5öt, ez azért szerintem magáért beszél.
    Ki beszélt 60 fontosról?
     
  8. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Ki?! o_O Hát Te, DD, Szitus és én.
     
  9. kecsó1

    kecsó1 Fórum-zöldfülű

    Már vagy 5-6 órája resi van... ez eléggé gáz.... :D :(
     
  10. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem resi, leállás. Ezt jeleztük, máshogy nem megoldható, igaz tovább tart mint azt előre gondolták, de bízzunk benne, hogy hamarosan a végére érnek.
     
  11. kecsó1

    kecsó1 Fórum-zöldfülű

    Bocsi... :D :p
    :D :D az előre jósolt idő ,majd duplájára nőtt meg.... -.- és nem az a gáz h ez egy 6,7-8 órás leállás,hanem h megint ****ítik a népet,mert akk leglább mondanák azt h : "Gyerekek mára elég a játékból!...." és nem tartaná a lelket senkiben a bp ,h: "Na,melyik pillanatban szabadul fel a szerver...." :(

    Bízzunk ... :)
     
    Utoljára szerkesztett: 4.8.15
  12. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    A korábbi hozzászóláshoz, amit már nem látunk:
    "Egyszerű igazság jöhet, a moderátor direkt provokálása, lejáratása nem!"

    Ha még azt is beleírod a szerinted teljesen tiszta és semmi szabályt nem sértő hozzászólásodba, hogy ezt úgy is törölni fogom, mert ezt szoktam, akkor már csak azért is törlöm, mert ezt személyes sértésnek veszem! Nem szoktunk negatív véleményt törölni.

    Te elvárnád, hogy megkérdezzenek minket. Ez majd valószínűleg meg is történik, amint kész a fejlesztés. Akkor jöhetnek a vélemények, hogy milyen is lett és azok alapján finomítanak rajta. Ilyen vélemény szokott jönni 10-20 játékostól, pedig fórumoznak 400-500-an. Ezt már többször elmondtam, hogy nem a kisebbség véleményére vagyunk kíváncsiak, ha nem írjátok le, akkor csodát ne várjatok. De számodra még az sem elég, hogy a saját véleményedet saját magadtól leírhatod, nem. Még azt is elvárod, hogy mindenkit kikérdezzenek? A fórum itt van, bárki elérheti és bárki leírhatja véleményét. Aki erre nem hajlandó annak ne legyenek komolyabb elvárásai, sőt, semmilyen.

    De jó, hogy pont te említed ezt meg, aki saját véleményét nem meri saját nevével felvállalni. Na nem te vagy az egyetlen, elég sokan csinálnak 1-1 új felhasználói fiókot, 1-1 új hozzászólás miatt.

    Elhiszed, hogy ők sem úgy kezdtek neki a munkának ma délelőtt, hogy még este 20:09-kor is ezt csinálják? Volt egy terv, ez szemmel láthatólag nem úgy sikerült, ahogy akarták. Ez most egy teljesen új dolog, nem volt még ilyen 'nagy takarítás' a játékban. Szerintem ezt még tesztelni sem lehetett előre, hiszen nem a bétán akarnak takarítani, hanem az élő szervereken. Minden karbantartás, minden fejlesztés azért van, hogy nekünk játékosoknak jobb legyen. Most bírjunk ki akár egy egész napot is játék nélkül, hogy a jövőben még jobb legyen a játékunk.
     
    FM_Héra kedveli ezt.
  13. kecsó1

    kecsó1 Fórum-zöldfülű

    ezt nekem írtd és ezt h kell érteni?????

    bár én pont láttam törlés előtt a másik játékos írását(nem toom már a nevét nem azt néztem) és ezért nem veszem magamra ,de legalább egy kis rész hagyhattál volna a hozzászólásából h egy külső szemlélő ne azt lássa h nekem tehát kecsónak írod ,ami számomra most kissé lélekbe tipró ha így nézzük :D ami írsz,jah és nem,nem direkt hozzászóláás miatt van ez a friss és ropogós új felhasználó ,hanem azért mert a bp oldalról léptem be a játékba ,és igen be engedett lépni tehát ezért :kecsó1 -ről írtem a fenti 2 hozzászólást,bár a számot leszámítva kivehető ki vagyok ;)

    és ez az egész kezd "egészséges vitából" átmenni veszekedésbe .... :eek: de ettől még mindig elég cinkes h nemlehet játszani :(
     
  14. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Érti, akinek szólt, amit DD írt. Azt is leírta, azt a hozzászólást már nem látjuk, mindennel együtt. Egyértelmű, hogy nem neked szólt.
    Ami a te hozzászólásodra volt reakció, azt idézte is előtte.
    Veszekedni pedig nem fog senki.
    Ami a játékot illeti, elhiheted, mi ugyanúgy várjuk, de ez a takarítás már nagyon időszerű volt.
    Irány a tenger kalózok, nálam már betölti.;)
     
    kecsó1 kedveli ezt.
  15. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Egyébként már elérhetőek a szerverek ;)
     
    kecsó1 kedveli ezt.
  16. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Szeretem ezt az új rendszert, mikor az admiral lucia nem azon a mappon jelenik meg, ahol kilövik az npc-t, mostanában egyre többször sikerül egyedül kilőnöm ;)

    2015-08-08 08:35:52
    Elsüllyesztetted Admiral Lucia hajóját.
    2015-08-08 08:35:52
    Kaptál 22259 TP-t (tapasztalatpontot).
    2015-08-08 08:35:52
    Kaptál 15700 gyöngyöt
     
    kecsó kedveli ezt.
  17. -bumeráng-

    -bumeráng- Járnitanuló

    Esetleg még menni fognak valaha a szerverek kezd kicsit unalmas lenni napokra leállnak a szerverek ilyenkor hol vannak a NAGY bannolós emberek ilyenkor legyenek toppon meg vagányak ne csak akkor mikor büntetni kell!
     
    mókusné kedveli ezt.
  18. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Elárulnád, hogy mi köze a kettőnek egymáshoz?

    Igen, leálltak a szerverek, valami hiba van. Dolgoznak rajta a fejlesztők, programozók!

    Igen szűrik a botosokat, csalókat. A programozók csináltak már hónapokkal ezelőtt egy szűrőt, és most az adminok és managerek, a szűrővel együtt szűrik a csalókat.

    Vagy talán te is abba a táborba tartozol, akiknek nem tetszik, hogy szűrik a csalókat? Még feltételezni sem merem, hogy áldozata lettél volna egy korábbi szűrésnek és ezért volna ez a felháborodás. :eek: Mert én azt mondom, ha ez az ára, akkor ne játszunk csak heti 5 nap, ha ezzel hamarabb elfogynak a csalók. Bár a kettőnek semmi köze egymáshoz.
     
  19. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Csak nyugodtan szűrjenek, én bevállalnám azt is, hogy emiatt ne játsszak egy napot. Csak rakják őket ki! ;)
     
    [DD] kedveli ezt.
  20. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Én azt is támogatnám, ha egy hétre bezárnák a játékot, kiszednék a csalókat és megoldanák a hibákat. :) Kicsit ki is lennék éhezve és frankó lenne egy tiszta, hiba mentes játékkal játszani. A hab a tortán az lenne, ha még valami újítást is betennének. :p