Általános vélemények a játékról

Kategória: 'Általános visszajelzések - Dicséret és kritika', témanyitó: $GOBLIN$HUN$, témanyitás ideje: 8.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. DonatMatthew

    DonatMatthew Járnitanuló

    Nekem van egy klántársam aki vállalta hogy bannolták. Ő azt mondta, hogy a bannt azért kapta mert ingyen tudott csomagokhoz hozzájutni valamilyen programon keresztül, viszont máshol azt olvastam, hogy az event kirakós volt bugos és a főbb jutalmakat többször át lehetett venni ilyen-olyan módon, lehet ő ezt értette a csomagok alatt, nem tudom. Na most legyen bármelyikről szó, vagy bármilyen bugról, én úgy gondolom, ha az iránytűs buggal szerzett dolgokat nem tudták visszavonni és bannt sem osztogattak, ellentétben a mostanival, akkor márpedig szerintem levonták a szerzett tárgyakat. Viszont adódik a kérdés, nem mellesleg jogosan, hogy míg évekkel ezelőtt dicshimnuszt zengett DD a banhullámokról és annak okairól, most mért nem kaphatunk több infót ezekről a dolgokról...?
     
  2. world_of_warship

    world_of_warship Aktív író

    Komolyan mondom ez a játék a csalók hackerek mekkája, itt kiélhetik magukat, és valamilyen rejtélyes oknál fogva alig tesznek ellenük. Ha bemegyek egy mapra 10 játékosbol 7 tuti botos, nem hiszem el, hogy csak néhányan látjuk ezt. Pedig a seafight a valaha kitalált legzseniálisabb játék szerintem.
     
    Utoljára szerkesztett: 28.7.20
    sárkányos kedveli ezt.
  3. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Sziasztok! Nem igazán tudom, hova írjam, ezért ide teszem. Nem lehetne fixálni Bicskás McGhee helyét a 33/1-es térképen? Azért szeretném, mert be tud úszni a szigetbe, én meg itt várok, mint a "jó" gyerekek, hogy kiússzon onnan. Eljut a sziget feléig majd fogja magát aztán visszafordul. Vagy ússzon gyorsabban akkor, mert azzal telik az idő, hogy várjam amíg kijön onnan.
     
  4. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Menj Tortuba!!
     
  5. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Nyilván ez a legjobb megoldás. 5 másodpercért használjak el egyet nem? És ha töltődik éppen? Esetleg kell harcra? Remélem nem komolyan gondoltad... Vagy akkor eventeknél is ha túl nagyot lő egy hajó, majd írom, hogy akkor ne eventezzetek.
     
  6. demonledi

    demonledi Aktív író

    Pontosan, pláne amíg a torugás bug aktív és 2 percenként meg néha random sziget közelében megszűnik létezni :)
     
  7. DonatMatthew

    DonatMatthew Járnitanuló

    Nem érdemes már ilyeneken rágódni...egy 8 eurós BM aktiválása a piacon, priót élvez a hibákkal és egyéb gondokkal szemben. Előbb dobnak össze mondvacsinált eventeket amikhez rakhatnak be 3-4 csomagot, mint hogy fejlesszék valamerre is a játékot...ennél ami évek óta történik még a visszafejlődés is jobb lenne...
     
    ¤₦-βєNņø-₦¤ kedveli ezt.
  8. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Csak egy kis visszajelzés a designer(ek)nek. Az eventhez tartozó kép brutál lett :eek:;)
     
  9. ¤paraszt¤

    ¤paraszt¤ Aktív író

    köszönd meg a nevemben a BP-nek ,hogy vissza engedték a hekkereket 2 hét után...most már 400k-t lő rám az összes...nem gond had csinálják ezt így tovább
     
    ¤₦-βєNņø-₦¤ kedveli ezt.
  10. ¤paraszt¤

    ¤paraszt¤ Aktív író

    és az sem zavar , hogy 300k-s amuletteket dobálnak magukra... esetleg egy kicsit ront ezt a játék élményen...nem véletlen lett megkérdezve, hogy mit kaptak még büntinek a 2 héten kívül...de hagyjátok így nyugodtan had menjen a szakadék széle felé ez a játék...
     
    ¤₦-βєNņø-₦¤ kedveli ezt.
  11. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    http://prntscr.com/tuabfb Szép napot hát ennyi a további játékomról szerintem fel adom ! Írtam a supportnak nem tudom mi lessz a válasz Elnézést csak kissé bosszús vagyok a klienssel ennyit bir vége!

    Bocs !UI: hátha ősszintén szemtöl szembe merném mondani a véleményem és kifejteném ! a barátaimnak családomnak, ismerőseimnek a mostani játékról 1-t értenének velem és nem kapnák tölük bant!!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.8.20
  12. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Szeva igazad van ! Én már nem is foglalkozom vele csak fel veszem a napi cuccokat ennyi , ha kapok emailt-t hogy jobb lett a játék élménye talán vissza jövök!!
     
  13. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Hírlevelekben ilyet igen ritkán szoktak közölni.
     
  14. ¤paraszt¤

    ¤paraszt¤ Aktív író

    kiragadtad a lényeget :D
     
  15. world_of_warship

    world_of_warship Aktív író

    Hali

    Azt hittem már semmi sem tud meglepni ebben a játékban. Nos tévedtem. Minap megkérdezte 1 nagyon aktiv játékos (papiron) hogy a ládák adnak-e még prémet.Jó hogy ültem, mert majdnem dobtam egy hátast. Szóval itt tartunk.
     
    bnor kedveli ezt.
  16. .*Mars*.

    .*Mars*. Utánpótlás-írogató

    Már megbocsáss, én nem vagyok olyan régi játékos, biztos azért nem értem a hátas dobására való késztetésed. Annál is inkább, mert már én sem kaptam nagyon régóta prémiumot ládából (nem keveset nyitottam ki).
     
  17. world_of_warship

    world_of_warship Aktív író

    naponta kapok, egy játékrol beszélünk ?
     
    Utoljára szerkesztett: 7.8.20
  18. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Szerintem nem volt egyértelmű, miért dobod a hátast. :)
     
  19. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Apolló, szerintem nagyon is az volt :)
     
  20. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Nem is magamról beszéltem :)