Általános vélemények a játékról

Kategória: 'Általános visszajelzések - Dicséret és kritika', témanyitó: $GOBLIN$HUN$, témanyitás ideje: 8.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ¤₦-βєNņø-₦¤

¤₦-βєNņø-₦¤ Junior szaki

Soha nem volt ilyen rossz,undorító,idegesítő ez a játék,csak az ideget hozza rám. Esetleg nem kellene megcsinálni végre a fagyásokat,a laggolást...stb..stb ,hogy talán mi is tudjuk élvezni az itt eltöltött időt? Vagy csak az számít hogy egymás után event-event,bevétel a BP-nak ( természetesen értjük mi:ilyenkor tudnak ujj csomagokat betenni ),mi meg itt szívunk.Nem vágom mi a cél? Hagyjuk abba a játékot?

demonledi és Kurec kedveli ezt.
  2. ¤paraszt¤

¤paraszt¤ Aktív író

gratulálok a 21. századhoz illő minőséghez... betárcsázós internet és commodore 64-es gép...pont itt tartotok :)

3. .*Sirius*.

.*Sirius*. Törekvő

Ne hasonlítsd a cm64-et ehhez a játékhoz... Elöbbi egy remekmű volt a maga kategóriájában:).

4. ¤₦-βєNņø-₦¤

¤₦-βєNņø-₦¤ Junior szaki

JA,és még annyit fűznék hozzá...a játszhatatlan játékhoz,hogy minden buffunk ( a pénzért vásárolt is..természetesen ) szépen fogy és esik le ,mi meg nem tudunk mindeközben játszani...gondolom ez se gond....A RESI PEDIG NEM SEGÍT......hiába gondolják ezt ...1 hónapja ez megy ...resi-resit követ...változás pedig semmi....

-Lívia- és sárkányos kedveli ezt.
  5. Panamericana

Panamericana Aktív író

Nos egy kis világosság a sötétben. Felnéztem ma a Farmerama fórumra és ott már open bétán megy az unity verzió. Szerintem itt is azon dolgoznak ezerrel és azért nem javítják a flash verziót. Mondjuk jól esett volna egy kis "bocsi fiúk lányok " felénk is ....

6. makfer

makfer Haladó

Ahoj Kalózok!

A mai napi szinkronizálással javítottunk egy hibát, ami a teljesítményproblémákat okozhatta.

A Seafight csapata

Végre, felér 5 eventkiírással.​

7. ¤₦-βєNņø-₦¤

¤₦-βєNņø-₦¤ Junior szaki

Ha megoldotta volna a problémát,de ez a szinkronizálás is annyit ért mint halotnak a beöntés.......sajnos
    :(

sárkányos kedveli ezt.
  8. Apolló

Apolló Team Leader Team Seafight

Jeleztem, köszönöm.

9. ░▒█Kill™█▒░

░▒█Kill™█▒░ Utánpótlás-írogató

ÁKI01 és GnDD kedveli ezt.
  10. ÁKI01

ÁKI01 Fórum-zöldfülű

11. sárkányos

sárkányos Junior szaki

12. sárkányos

sárkányos Junior szaki

Bravó !! semmi nem mozdul!! EU1

13. sárkányos

sárkányos Junior szaki

14. sárkányos

sárkányos Junior szaki

Szép napot!! Bátorkodom + írni a szólás szabadság igénybe vételével,hogy !! Nagyon gyenge a szerver teljesítménye ! Tudom hogy a BA-k nem tehetnek róla csak hát ha valaki akik eme játékot kedvelték!! Pénzt toltak bele igen csak el gondolkoztató hogy a továbbiakban hová is költsenek! Szerintem vissza kellene a korábbi verziót állítani mert így sok játékos kedve el megy a játéktól A másik ha event van biztos hogy, nagyon nehezen lehet normálisan el kezdeni!.

15. Feckaa9

Feckaa9 Fórum-zöldfülű

Jó lenne tudni játszani :(

16. sárkányos

sárkányos Junior szaki

UI: Igen valóban járna kompenzáció!!!

17. world_of_warship

world_of_warship Junior szaki

Hali
    Egyre többször jut eszembe 2-3 hete egy szó: Szégyen. Szégyen a játék tulajdonosára nézve, de a legjobban a játékfelügyeletre ami ezt megengedi.Nem lehet belépni, ha be is enged annyira lagol hogy ismételten játszhatatlan.Most ami folyik az csak lehúzás. Vagy nyújtsanak a pénzünkért minőségi játékot vagy amig nem képesek ezt biztositani, függesszék fel a méregdrága cuccok árúsitását. Egyböl lépni fognak, erröl 100%-ig meg vagyok győzödve.

18. Mary

Mary Fórumlakó

De amíg az ilyen "jó" szerver mellett sokan megveszik az egyre drágább csomagokat, ne várjunk csodát.

19. ░▒█Kill™█▒░

░▒█Kill™█▒░ Utánpótlás-írogató

Tökéletesen egyetértek, pont ezért írtam ma Supportnak. Ma eddig 30 percet sikerült játszanom. Azóta csak várok. Próbák: kuka. Szezon: kuka. Megvásárolt és játékban megszerzett cuccok: ketyeg az idejük a semmiért.

20. makfer

makfer Haladó

Majdnem besírtam a nevetéstől, mkor megláttam megint beraktak valami vásárlós csomagot :D Döglött lónak tudtommal már nem adnak zabot :)

Az oldal megosztása