Általános vélemények a játékról

Kategória: 'Általános visszajelzések - Dicséret és kritika', témanyitó: $GOBLIN$HUN$, témanyitás ideje: 8.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Bordias

    Bordias Fórum-zöldfülű

    Jó megállt a szerver.:)
    Mi ilyenkor a szokás? Lehet még ma játszani?
     
  2. -|ßAZSEVA|-

    -|ßAZSEVA|- Fórum-zöldfülű

    Keveset rendeltek a játékosok,és ez a büntetés érte.. :(
     
  3. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Szégyen gyalázat ami itt megy!!! Be se tudok lépni játékba, a megvett gyorsítók meg pörögnek lefele. :mad::mad::mad: Már az a csoda, ha egyáltalán megy a játék. Sürgősen el kellene gondolkodni itt a dolgokon, mert ez katasztrófa ami itt van!
     
    ¤₦-βєNņø-₦¤ kedveli ezt.
  4. ¤₦-βєNņø-₦¤

    ¤₦-βєNņø-₦¤ Junior szaki

    Egy kis helyzet értékelés:Már szinte alig játszunk.....sikerült elvenni a maradék játékosoknak is a kedvét a játéktól....mert ez már nem szorakoztat,inkább csak idegesít és bosszant....arról nem is beszélek hogy vásárolni pedig tök fölöslegessé vált.....( ezt viszont köszönjük BP ) De nézzük a jó oldalát a dolognak : több időnk jut másra,...több pénzünk marad másra...stb..stb. Sikerült mindent elszurni
    az ugy mond "fejlesztésekkel".....én senkinek sem ajánlanám ezt a játékot : mert ennyire semmibe venni a játékosok véleményét és ennyire bután profit orientáltnak lenni,na ez a nem semmi...Gratula BP !!!
     
    ~ŁÿñX™~, ❤__*, Sad_Heart és 5 más kedveli ezt.
  5. Anaconda869

    Anaconda869 Járnitanuló

  6. ddfwssd

    ddfwssd Utánpótlás-írogató

    Értem én, hogy ez a hajó süllyed, de mondjuk a vitaszobát valaki berakná az eventhez, hogy lehessen szidni?
     
    ¤₦-βєNņø-₦¤ kedveli ezt.
  7. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Remek dolog ez a kapitány (de tényleg) !
    Az meg biztos a véletlen műve, hogy az n-edik sagittarius is vérszomjat adott...
     
  8. makfer

    makfer Törekvő

    2020-10-13 01:44:53
    Megszerezve: 3181007 x Arany.
    2020-10-13 01:44:53
    Megszerezve: 15 x Sagittarius törzs.
    2020-10-13 01:44:53
    Megszerezve: 41 x Mojo.
     
    .*Sirius*. kedveli ezt.
  9. ddfwssd

    ddfwssd Utánpótlás-írogató

    Ahoj Kalózok!

    A mai szinkronizálás tartalma a következő:
    • Változtattunk a közösségi rohamtérkép NPCi-nek jutalmain.

    Miért nem lehet kiírni, hogy lett változtatva? :/​
     
  10. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Mert nem közölték velünk sem.
    Utánajárok, és ha valami kiderül, akkor beleírom.
     
  11. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Sziasztok! A kliensről kapott tájékoztatóba azt írták, hogy extra próbák is vannak. Lehet azt tudni, hogy hol?
     
  12. Sad_Heart

    Sad_Heart Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. Lehet figyelmetlen vagyok, de semmit nem találok az Októberi Maruder napokról a fórumon. Se ismertető, se vita szoba.
    A hab talán az lehet rá hogy eddig "csak" a lőszert vonták meg az eventhez, most már a ládákat sem lehet másra használni mint nézegetni. Kulcs nem kapható hozzá.
     
  13. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    A lőszert nem vonták meg, de csak akkor tudsz venni sörétes lőszert a piacon, ha elérted a csatapontban a 93,750 pontot, a különleges kulcs meg a rendelési oldalon elérhető, ez eddig is így volt.
     
  14. Sad_Heart

    Sad_Heart Utánpótlás-írogató

    Köszönöm válaszod. Én nem beszéltem sörétes lőszerről, fejlődni szeretnék nem PvP-t játszani. Kulcsot sajnos továbbra sem találtam, de már azt is feladom. Örülök hogy működik a játék, nézegetem a szépen úszkáló hajókat...
     
  15. Apolló

    Apolló Fórumőrült

  16. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Azt hozzátenném, hogy sem a Martalóc lőszer, sem a különleges kulcs nincs a rendelési oldalon.
     
  17. Ahoi Piraten,

    Um auf den „Flash-Exit“ vorbereitet zu sein, müssen wir für einige Tests den „Spiel starten“-Button im Browser deaktivieren.

    Der "Spiel starten"-Button wird am Donnerstag, den 29. Oktober 2020 um 12 Uhr mittags (MEZ) deaktiviert und am Freitag, den 30. Oktober 2020 um 11:30 Uhr mittags (MEZ) wieder aktiviert.

    Das bedeutet, dass Spieler, die während dieser Zeit einen Browser verwenden, keine Verbindung zum Spieleserver herstellen können (Der Seafight Client ist nicht betroffen).

    Bitte beachtet dies in Euren Planungen.

    Euer Seafight-Team

    Végülis még csak 9 óra van, ráértek értesíteni a játékosokat, hogy ma déltől egy napig csak kliensből tudnak játszani ....
    Segond, megteszem én...
     
  18. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Segond, mi is megtettük tegnap, csak meg kellett volna nézni:
    https://board-hu.seafight.com/threa...-flash-tamogatasa-2020-ban.56205/#post-389986
     
  19. ¤₦-βєNņø-₦¤

    ¤₦-βєNņø-₦¤ Junior szaki

    hónapok óta mondjuk hogy valami nagyon nem stimmel a játékkal...nem kellene valamit lépnie a BP-nek ??? 1 csomó embernek nincs visszatöltési idelye,a map ugráshoz progit használnak...tele van a játék bugokkal.....
     
  20. Feckaa9

    Feckaa9 Fórum-zöldfülű

    Mapp ugrásban semmi meglepő..ez progi nélkül is sima