Általános vélemények a játékról

Kategória: 'Általános visszajelzések - Dicséret és kritika', témanyitó: $GOBLIN$HUN$, témanyitás ideje: 8.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Mákostésztakonzerv

    Mákostésztakonzerv Utánpótlás-írogató

    Szép napot!

    Mélységesen fel háborító amit fejlesztésnek neveznek a játékkal kapcsolatban.
    Egyszerűen fogalmazva ezt most nagyon de nagyon elrontották.
    Konkrétan nem játszható.
    Minden belépéskor újra kell szinte mindent konfigurálni.Az elmentett elemek a biztiből kilépve már nem igazak pl: páncéllemez kő van berakva de kimész tengerre csatpont bónusz lesz.
    Sima f5 nél elmegy az efekt hangja 2 napig nincs a gördítősáv detttó.
    Sorolhatná az ember egész nap.
    Lassan üres a ts mert nem játszik senki hiába van event.
     
    sárkányos és renegát65 kedveli ezt.
  2. Mákostésztakonzerv

    Mákostésztakonzerv Utánpótlás-írogató

    Szép napot!

    Rengetek pénzt és időt tettünk nagyon sokan a tízen egynéhány év alatt ebbe a játékba és ezt kaptuk érte cserébe.
    Más játékfejlesztőknek miért sikerült megoldani más játékoknál a váltás?
    Nem történik semmi sajnos ez a fő probléma.
    Miért nem próbálják javítani ha szükséges állítsák le akár napokra és csinálják, de ez így szó szerint botrányos.
    Eljutottunk oda hogy akik napi 4-5 órát is itt ültünk be sem lépünk az nap csak beszélgetünk a ts-en.
    Nem hogy új játékost nem szerzünk ezzel de a régiek is folyamatosan kopnak.
    Szinte csak a botok futnak mert játékokos nincs mögötte, szó szerint minek ha élvezhetetlen.
    Ezzel a régi problémával sem történt soha semmi.
    Mélységesen sajnálom hogy idáig jutott ez az anno remek játék.

    Üdvözlettel Mák konzi!
     
    renegát65 kedveli ezt.
  3. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szia te még tudsz a Ts-n beszélgetni de nálunk már csak egyedül vagyok:(
     
  4. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Azért kicsit furcsa, hogy 2 hónap után megváltoztatnak egy napi próbát (A megfelelő fejet). Akik még nem érték el az 50. szintet, nem biztos, hogy örülni fognak neki.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  5. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Számomra is újdonság volt ez a változtatás, így kénytelen voltam átvezetni a fórumra.
    Ha azt nézem, hogy egy új régió próbáiról van szó, akkor értelemszerűbb lett volna már első alkalommal így betenni. Így jobban illik a Fenghuang 2 "tematikához". Az más kérdés, hogy így már nem lehet "elsunnyogni" a próbát alsóbb szinteken.
     
  6. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot !! csak azt szeretném meg kérdezni miért nem tudom fel venni a 49-s vizsgát?? Köszönöm!!!!
     
  7. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Próbálj meg közel menni a küldetésosztóhoz, nézzed meg, hogy jó helyen próbálkozol-e stb. Ha nem jó, írj supportra, és megnézem, max. felveszem én neked.
     
  8. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    köszönöm!!
     
  9. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot!! Szeretném meg kérdezni volt-e ma valami resi ?
    • Javítás: A gyorsítók és a raktár üres volt. jelenleg sem jó!! köszönöm!!
     
  10. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Szerintem még nem volt. Lehet, hogy a reggelből-délelőttből kora délután lesz.
     
  11. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Köszönöm!!
     
  12. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Bocsánat csak 1 észrevétel!!
    Iratkozz fel!
    Ingyenes bónusz, ingyenes információért!
    Igazán egyszerű! Csak kattints a gombra, iratkozz fel a hírlevelünkre egy valós e-mail-címmel, és máris élvezheted a „hírnök öröksége” bónuszt a következő bejelentkezéskor, amely mindaddig tart, amíg a feliratkozásod.

    Megjegyzés: az e-mail-címed bármikor módosíthatod a megerősítéséig.
    Hírnök öröksége
    A hírnök öröksége a szeretetért és türelemért cserébe fegyver- és építményhellyel jutalmaz meg! Ezt már korábban meg csináltam !! valamint most is és lám!! el TÜNT a korábban kapott bónusz !! Akkor most hogy is van ez??? Köszönöm a választ!!
     
  13. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Eg probléma miatt úgy tűnik, hiába iratkozott fel valaki a hírlevélre, a gyorsítót nem írja jóvá a rendszer. Már továbbítottuk a fejlesztőknek a gondot, ez nem játékosoldali hiba lesz.
     
  14. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Én nem tudom, hogy tudtak egyes játékosok több buffot felvenni Dzsinntől, nekem soha nem sikerült, de ez a 24 órás várakozási idő nagyon nem jó. Ha nekem kellene reggel is és délután is, akkor választanom kell mikor veszem fel? Ha nem olyat ad, amire éppen szükségem lenne, akkor buktam s várhatok 24 órát? Ha az enemy megtámad buffal, én már nem tudok felvenni semmit, mert már felvettem valamelyiket 5 órával előtte? Szerintem, ezt át kellene gondolni még egyszer s valami más megoldást találni a csalók ellen, nem pedig a tisztességes játékosokkal kiszúrni, megint.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  15. Ribizke

    Ribizke Aktív író

    Az előttem szóló játékoshoz és mindenkihez ,igen is rendben van ez így ez a 24 órás verzió sőt ha én rajtam múlna ki is venném ki is vetetném a dzsint hogy ne is legyen minek is mikor semmi értelme
    Ugyan így a homokórát is deaktiváltatnám és hogy miért le is írom !
    Nagyon sok játékos el sírja magát hogy nézzenek oda feljavít lövés közben az illető ,,vajon miért ,mert mili sec a javítás homokórával
    erre mit csinál a programozó át írja 0 sec-ról 10 sec-re azután 1 sec-re most meg 3 sec-ra ,hát finoman fogalmazva nem ez a megoldás
    miért nem lehetett a homokórát átalakítani miért kellett a javításba belenyúlni ,,játszott már mindenki mapváltósat ugye mikor harcolt ,,most kérdezem én ezt hogyan teszi meg most valaki ilyen javítási idővel ,,sehogy !!
    Szóval van egy csomó jó dolog de mind problémát generál .
    Feleslegesnek tartom a homokórát és a dzsint is,,miért nem lehet játszani az alap dolgokkal mint régen ,,most komolyan boldoggá tesz valakit hogy 30 percig gyorsan javít mikor egy jó javítós kaviccsal is fel lehet javítani hiphop és játszik kb 2 órát mert mondjuk van esetleg kb 800 ágyúhelye ,,most komolyan 2 óra boldoggá teszi ,és utána mi van egyszerű offline és lassan már nem lesz kivel játszani .
    Nagyon elment egy másik irányba a játék ,ilyen alapon be is rakhatnák a pve módot .
    Míg nem volt unity nem is volt ennyi nyavajgás sem ,igaz simábban fut a játék de sajnos nem funkcionál sokminden úgy ahogy kellene
    Ránézésre tetszik de használhatatlan
    Remélem nem fogalmaztam sértően ,,legyen szép napotok !
     
  16. Kicsi

    Kicsi Utánpótlás-írogató

    Ahogy elnézem a játék új szintre lépett szuper játszhatatlan , de nembaj úgyis beakartam fejezni végleg.

    Aki még folytatja annak sok sikert .
     
  17. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Az adatközpontunkban voltak problémák, tehát nem a Seafight szervereivel volt a gond.
    Mindenesetre, remélem, hogy más esetekben nem csak ennyiből vonsz le végérvényes következtetéseket. :)
     
  18. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot!! Resi vége és no játék!! EU 1 :(:mad:
     
  19. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Meg javult!!:)
     
  20. *pαℓذ*

    *pαℓذ* Haladó

    Hát lehet nem ide kellene írni de akkor kérem rakják át oda ahova kell, bár ennél az eventnél is számtalan botos van a mapokon. Ha jól értelmezem 3 nap büntetés jár azért mert valaki heteken át nyomatja a botot. Komolyan mondom van bőr az arcon elég vastag. Biztos hatalmas visszatartó ereje van ennek. Szerintem mmost aki eddig nem használt semmit még az is elgondolkodik ezek után. Nagyon gáz ez az egész!!!