Általános vélemények a játékról

Kategória: 'Általános visszajelzések - Dicséret és kritika', témanyitó: $GOBLIN$HUN$, témanyitás ideje: 8.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -bumeráng-

    -bumeráng- Járnitanuló

    DD nem kell felháborodni én is ellene vagyok a csalóknak mivel sokat szenvedek még mindig,hogy hajóm tisztességesen erős legyen csak sajnos mostanába egyre sűrűbb a szerver leállás és akik tisztességesen gamelnek enyi idővel is lemaradnak a fejlődéstől pláne,hogy csak hétvégén tudunk nagyrészt játszani,gondolok a munkás emberekre még 1x nem akartam megbántani senkit
     
  2. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem én vagyok felháborodva, hanem te. Meg ugye a botok ugye akkor is futnak, amikor a szerverek állnak, ezért csak azok vesztenek, akik tisztességesen szeretnének játszani. o_O

    Ezek a hibák is azt mutatják, hogy foglalkoznak a játékkal. Hiszen ha nem nyúlnának hozzá, nem fejlesztenék, nem akarnák jobbá tenni, akkor nem lenne hiba sem, de még mindig szeretnék jobbá tenni. (ezt most azoknak írom elsősorban, akik temetik a játékot és azt várják mikor zárják be, mert amikor megáll 1 szerver a többség temetni szokta)
     
  3. mókusné

    mókusné Járnitanuló

    Húúúú. EU-5 már 20 órája halott! Lassan elvisz a mentő, elvonási tüneteim lesznek :)
    Lehet tudni, hogy kb mikor tud beindulni?
     
  4. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Nincs újabb információnk, csak annyit tudunk dolgoznak rajta.:(
     
  5. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Ezt én is szívesen támogatnám :p :D
     
  6. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    mondjuk a karbantartási munkát nem ártana elöre jelezni és akkor nem bukom a bonustérképet
    elöre is köszönöm
     
  7. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    A bónusztérképet nem bukod, hiszen nem előre jelzett restart (nem a reggeli volt), így előtte ~5 perccel kidob, de megkapod az adott hullámért járó jutalmat, majd a következő hullámmal folytathatod a resi után. Nem?
     
  8. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    ezt kivételesen nem jelezték nem volt se 5 se 10 se semennyi a restartig és buktam nem dobott ki csak egyszercsak jött :-(
    egyre több az értelmetlen kapkodás sajnos
     
  9. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Hát nem egészen értem, mert nekem pl pont 30 perccel előtte már jelezték a moderátorok, hogy restart lesz, megjelent az erről értesítő felirat.
     
  10. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    akkor bugos a rendszer megnézem mikor mentem fel bm re lehet az 5 perces jelzés után
     
  11. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    sehogy nem jön ki valami nem kerek akkor
    2015-08-14 17:29:17Elsüllyesztetted Laveau hajóját
    2015-08-14 17:21:14Elsüllyesztetted Aradas hajóját.
     
  12. KillerHU

    KillerHU Aktív író

    Ezt most nekem sem jelezte előre.
    Megnézted már, hogy honnan folytatod a bm-et? Lehet a következő hullámtól.
     
  13. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    ugyanaz a hullám
     
  14. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Őőő már az után a resi után történt, amiről volt 30 perces értesítés. Előfordul hasonló leállások előtt, hogy jön egy megszokott resi majd közvetlen utána vissza is enged, majd 1-2 perc után tényleg leállnak a szerverek. Feltételezem te beletrafáltál ebbe az időintervallumba, amikor már megvolt a resi, de a leállás még nem.
     
  15. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    értem
    köszike hogy utánanéztél
     
  16. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Így nem lehet játszani... Kritikán aluli a játék színvonala!
     
  17. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Undine beragad a próbán.Biztonságos kikötő akad,szaggat azt sem tudja hova rakja a hajót.A programok fedését át kéne hidalni nem lenne ennyi fennakadás.:mad::mad::mad:Egyre silányabb a game minősége..
     
  18. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Én nagyon örülök ezeknek a párnapos csomagoknak, a 3 napos duplázót szoktam megrendelni hétvégén. Kevés az időm hétközben játszani, család, munka stb.
    Ilyenkor pedig átvonom a tehetséget is, így nagyon szépen kaszálok :)

    2015-08-29 09:54:55 Találtál 5 üvegnyi mojót.

    2015-08-29 09:57:34 Kaptál 421 gyöngyöt
     
  19. szaboadam

    szaboadam Utánpótlás-írogató

    :( Az új klán menü a tengeren nem szerencsés! Több korábbi információ nem érhető el, ját Kár mindent a tengertérképre zsúfólni!ékosok szintje, ki-be lépések visszamenőleg, stb.stb. Kár mindent a tengertérképre zsúfolni. :(:(:(:(:(
     
  20. BeZúziusz

    BeZúziusz Járnitanuló

    Jó lenne már végre ténylegesen kijavítani a Ligába való feljebb lépés lehetőségét.