Általános vélemények a játékról

Kategória: 'Általános visszajelzések - Dicséret és kritika', témanyitó: $GOBLIN$HUN$, témanyitás ideje: 8.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Lord

    Lord Fórum biztosa

    Főoldalig be tudsz lépni? Írj supportra levelet.
     
  2. wandy1

    wandy1 Fórum-zöldfülű

    igen a főoldalra be tudok menni , de tovább nem.
     
  3. Lord

    Lord Fórum biztosa

    Ha már főoldalig be tudsz lépni, onnan tudsz a supportra is írni. Írj és megnézzük.
     
  4. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Öröm látni egy igazi veteránt újra! @Lord :rolleyes::eek:
     
    Lord kedveli ezt.
  5. Kurec

    Kurec Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. Alapanyag vásár haszontalan ágyúkhoz... Ha már van ilyen akkor el kellene gondolkozni a BP nek hogy újra "használhatóvá, vagy felhasznalhatova" kellene tenni az összes ágyút... Gondolom nemsokára jön egy új ágyú és a Bástya ágyú is kuka.. Lehet majd 600 gyöti, világpusztító, bástya ágyú a raktárba....
     
  6. wandy1

    wandy1 Fórum-zöldfülű

    Nagyon szépen köszönöm
     
  7. makfer

    makfer Törekvő

    Miért törlödnek a hozzászólások innét? Tudtommal itt véleményt lehetne kifejteni, vagy mégsem? Vagy erre a fórumra különleges szabályok vonatkoznak?
     
  8. Lord

    Lord Fórum biztosa

    Törlés okát te magad is tudod. Rád és a supportra vonatkozik ami a supporton történik nem a fórumra. Kérlek erre figyelj oda.
     
  9. makfer

    makfer Törekvő

    A supporttal történő levelezés tartalmának megosztása tilos nem a support kritizálása vagy esetleg tévednék? Persze, hogy nem.
    Szóval akkor megkérdezem újra. Csak én unom már, hogy bármilyen kommunikáció a chaten OK NÉLKÜLI bannhoz vezet, így ellehetetlenítve a társalgást a játékon belül élvezhetetlenebbé téve ezt az amúgy is unalmas játékot?
     
    sárkányos kedveli ezt.
  10. Lord

    Lord Fórum biztosa

    Nem ok nélkül kaptál büntetést, nagyon is jól tudod miért kaptad, de ezt nem itt fogjuk kivésezni.
     
  11. LastMinut

    LastMinut Utánpótlás-írogató

    Az hogy van hogy én aki nem is használtam botot és eventbe volt kb 5k pontom és a 790-ik helyen voltam kaptam debuffot de az aki 0-24 botban volt és és a top 5ben végzett több mint 200 ezer ponttal az nem kapott akkor ez most hogy van?
     
  12. LastMinut

    LastMinut Utánpótlás-írogató

    https://prnt.sc/26jo6y2
     
  13. Miki2015

    Miki2015 Járnitanuló

    Szeretném megkérdezni, hogy milyen bothasználókat szűrtek ki és melyik rangsorból? Mivel mi azt látjuk, hogy a Hóolvadás event rangsorában pl. a diziket csak bot programot használó játékosok nyertek. Büntetés bothasználatért? Hát én ezt inkább jutalomnak nevezném s nem büntetésnek.
     
  14. world_of_warship

    world_of_warship Aktív író

    egyszerű.
     
  15. world_of_warship

    world_of_warship Aktív író

    olyan botot használnak, amit a szűrő nem ismer fel.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  16. LastMinut

    LastMinut Utánpótlás-írogató

    Én nem haszálok botot de azért kizártak az eventből és kaptam 14 nap debuffot
     
  17. LastMinut

    LastMinut Utánpótlás-írogató

    és szinte nem is lőttem az eventet csak néha 1 kígyót 790-ik helyen voltam a rangsorba úgy hogy ezt nemis értem
     
  18. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Most akkor ha npc-t rakétázok is marad hogy PvP módba vált a hajóm PvE serveren?
     
  19. st.Wolf.hu

    st.Wolf.hu Járnitanuló

    Ahoj Kalózok!

    A mai szinkronizálás során a mai szinkronizáció során a következő változtatások lesznek:
    • Előkészítjük az elkövetkezendő Kínai Újév eseményt
    • Megnöveljük az ékkövek szintjét a zsákmányzsákokban
    • Elmo tüze nem változtatta a PvE státuszt PvP státusszá PvE szervereken
    • Nagy mennyiségű kapitány, felszerelés lag-okat okozott
    • A hang nem működött, amikor a speciális effektek aktívak voltak
    A Seafight csapata


    nem értem miért vált pvp modha sima rakétát használok mert igy nem sokk értelme van pve-nek ha npc-nél is át vált​
     
  20. ۴MäŝťēŕĶïļíĶ۳*O.o

    ۴MäŝťēŕĶïļíĶ۳*O.o Fórum-zöldfülű

    Angol fórumon jelezték, hogy a rakéta/lassító akciótárgy használatával a PVP módra váltás marad és nem fogják visszaállítani.