Általános vélemények a játékról

Kategória: 'Általános visszajelzések - Dicséret és kritika', témanyitó: $GOBLIN$HUN$, témanyitás ideje: 8.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. makfer

    makfer Törekvő

    Én ha verem a fejem a falba, de zavar, hogy fáj akkor egyszerűen csak abbahagyom. Esetleg nem gondolkodtatok azon, hogy nem használjátok a rakétát? Tudom, hogy ez extrémen bonyolultnak hangzik, de a valóságban nem az.
     
  2. st.Wolf.hu

    st.Wolf.hu Járnitanuló

    Nem azzal van a baj hogy PVP modba vált neérsd félre de csak a LASITO rakétárol volt szó a leirásban
     
  3. makfer

    makfer Törekvő

    Mintha a sefightban a leírások valaha pontosak lettek volna :D
     
  4. makfer

    makfer Törekvő

    Tudom, hogy általában szapulom csak a játékot, de csak szerintem hatékonyabb és aktívabb mostanság a botszűrés? Nekem legalábbis bejön.
    Persze nem 100%os hatékonysággal megy, de elég sűrűn szemezik velem valaki :D
     
  5. Kurec

    Kurec Utánpótlás-írogató

    Jó ez a bástya ágyú recept lvl6 os .... de még 5 ösre se lehet fejleszteni . Ideje lenne már berakni az opciót 5 re 6 ra is szerintem
     
  6. AirForce

    AirForce Fórum-zöldfülű

    Hali a rakétát nem lehetne vissza állítani, sokkal jobb volt ahogy egymás után ment mint most hogy egyszerre kijön azt cső..meg jobban is nézett ki hogy külön írta a sebzést is. Meg azt se látni mi a hatótávolsága folyamatosan fel van villanva előtte meg sötét volt ugye amíg nem értél a hatótávolsága
     
    Naksi kedveli ezt.
  7. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Üdvözlöm az ágyúhely bővítést, de akkor adjatok is hozzá napi küldetést. Vagy azt a 4.5 millió darab yulongot hogy gondolták? Mert ha nekiállok lőni minden nap, mert lenne rá lehetőségem, tuti kidobna botnak a rendszer... Szóval ez így nagyon nem okés. Vagy az ára legyen kevesebb, vagy legyenek plusz küldik. Abba is benne vagyok, ha bizonyos szint felett lenne csak az a plusz küldetés, de a jelenlegi állapottal konkrétan lehetetlen megcsinálni ésszerű időn belül. A Safanad érmét szintén.
     
    Naksi és _Mr_ kedveli ezt.
  8. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Szia..;)
    Szerintem egyszerűbb, ha megemelik az npc fosztásért és kilövésért járó jutalmat, mert azzal sokkal előrébb van az ember, mint napi 2-3 küldi..:)
     
    .*Sirius*. és _Mr_ kedveli ezt.
  9. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szia szép napot !! 1-t kell értenem a véleményeddel úgy ahogy le írtad bődületes nehéz lesz össze szedni az alap dolgokat , még ha nyomod is egésznap akkor is nehéz de szerintem van a játékosoknak más dolguk is mint hogy itt üljenek a gép előtt !! Gondolkodom hogyan tovább :mad::mad::mad:
     
    Naksi és _Mr_ kedveli ezt.
  10. _Mr_

    _Mr_ Járnitanuló

    Sziasztok! Inkább azzal kéne foglalkoznia fejlesztőknek el fogynak a játékosok a szerverekről ,valami meg oldást találni rá hogy a játék újra jó legyen mint régen mikor szerverek tele voltak játékosokkal , 2022 re üresek térképek nincs illetve alig van játékos!
     
  11. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    No komment!:):):):):)
     
  12. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot!! Örömmel vennénk ha esetleg kód alapján kapnának a játékosok valamennyi yuongot ill-e safard érmét !! talán ennyit meg illetné!!Igaz ez csak álom :)
     
  13. Panamericana

    Panamericana Haladó

    Kiváncsi vagyok, hogy aki kitalálta ezeket az árakat az új helyekért, játszott valaha Seafightot vagy csak beütött egy tetszőleges számot ami neki tetszett? Közel 600ezer npc-t kell kilőni. Ezt mégis ,hogy gondolták? Normál játékkal minimum másfél év, fanatikus játékkal legalább 7-8 hónap. Hát a franc sem fog ezzel vesződni.
     
    Naksi és sárkányos kedveli ezt.
  14. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    A botosok miatt nem támogatom. Felrakják a hajót aztán hadd szóljon, mivel még mindig látni egy csomót, feltételezem így is megéri nekik. Szóval ezzel megint csak ők lennének előnyben, mert én a napi pár órámmal nem tudnék versenyezni velük. Okosabb megoldásnak tartanám, ha a küldetésekből naponta szerezhető Yulong érme mondjuk a duplájára emelkedne.
     
    Naksi és sárkányos kedveli ezt.
  15. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Szia, hogy jönnek ide a botosok most?
     
    _Mr_ kedveli ezt.
  16. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Úgy, hogy a botosok összeszedik 1 hónap alatt, amit a tisztességes játékos fél év alatt. S tudjuk, sokan progival fognak gyűjtögetni, de remélem, a fejlesztők kellő gyakorisággal fogják őket "jutalmazni" debuff vagy kitiltás "ajándékokkal".
     
  17. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Szia, teljesen mindegy a bothasználat abból a szempontból, amit Pityesz írt: ,,Szerintem egyszerűbb, ha megemelik az npc fosztásért és kilövésért járó jutalmat, mert azzal sokkal előrébb van az ember, mint napi 2-3 küldi'' A botos így is, úgyis hamarabb összeszedi. De ha te is többet kapnál az npc-ből, akkor te is hamarabb össze tudnád szedni. A beírás az összegről szólt, nem arról, hogy a botos mennyivel hamarabb tudja összeszedni az ágyúk árát.
     
  18. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Sokkal egyszerűbb napi pár küldit letudni, mint ott bohóckodni a térképen a hajókkal. De ez az én véleményem, az meg a tiétek. Majd eldől, hogy lesz-e módosítás egyáltalán. Nyugodt tengert!
     
    sárkányos kedveli ezt.
  19. Miki2015

    Miki2015 Járnitanuló

    Arra nem gondoltatok, hogy a fejlesztők eleve azért tették így be, mert nem akarják, hogy hamar összeszedd a yulongot meg a safanad érmét? Dolgozz érte, menjen a lőszer, kalózok, felszerelések, meg a fizetőeszközök (gyöngy, korona), vegyél csomagokat, mert abban is szokott lenni stb.
     
    -janos- kedveli ezt.
  20. bnor

    bnor Törzsjátékos

    A próba jutalmának növelése nem zárja ki, hogy az npc-k több érmét adjanak. Mert a próbánál is npc-t kell lőni.