Általános vélemények a játékról

Kategória: 'Általános visszajelzések - Dicséret és kritika', témanyitó: $GOBLIN$HUN$, témanyitás ideje: 8.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. FM_Master

FM_Master Moderator Team Seafight

Szerintem nem ez a lényeg, mi is későn kaptuk meg az ismertetőt.

2. ░pityesz░

░pityesz░ Törekvő

Sziasztok!
    • Fejlesztések
      • Beállítottuk a Repeszesőt és a Sasszemet, így amikor aktiválsz egyet, a másik azonnal inaktiválódik
      • Továbbfejlesztettük a Közösségi Őr (5. szint) tisztet, mely most +20% Tapasztalatpontot és +15% Csatapontot ad amikor felszerelitek a korábbi bónuszok mellett
    Ezeket a fejlesztők komolyan gondolják ??o_Oo_O
    Mert eléggé olyan dolgokat hoznak be, ami nem előre megy a fejlesztésben, hanem hátra!:confused:
    Eddig jó volt ha egyszerre ment a repeszeső meg a sasszem mert nem kellett őket egyesével aktiválni, elég volt ha mindkettő aktív volt, most meg majd nyomjodjuk, hogy mikor melyiket használjam..Szép..
    Továbbá, a közösségi ŐR arra minek a 15% csatapont bónusz ?? o_Oo_O Ki az az ember aki közösségi őrrel harcol bérenc helyett ??
    Nem ártana egy két dolgot rendbe tenni a fejlesztőknél, mert ezek nagyon nincsenek rendben! :)

Naksi, _Mr_ és SabuSabu kedveli ezt.
  3. Lord

Lord Team Leader Team Seafight

Ha jól értelemezem szeretnél a Bigpoint Központhoz jelentkezni, hogy hamarabb küldjék az Ismertetőket? Egyáltalán nincs igazad, mert igenis későn kaptuk meg. De gondolom az a "kis fázis késés" miatt nem tudtál eventezni.

FM_Master kedveli ezt.
  4. sárkányos

sárkányos Fórumszaki

Szép Napot Lord!! Köszönöm a válaszod aludtam rá és mivel nyugodt tipusú vagyok, nem jelenkezem a Bigpoint Közpothoz !! De köszönöm hogy reagáltál! További szép napot!!:)

_Mr_ és Lord kedveli ezt.
  5. Csónakos

Csónakos Utánpótlás-írogató

Üdv!
    Teljesen egyetértek veled és a fejlesztők inkább azzal foglalkoznának, amik mostanáig sem működnek!

Utoljára szerkesztett: 23.11.22
    Naksi, sárkányos és _Mr_ kedveli ezt.
  6. _Mr_

_Mr_ Járnitanuló

nem előre halad a fejlesztés a játékban vissza megyünk öskorba

Naksi, híedrherd és sárkányos kedveli ezt.
  7. sárkányos

sárkányos Fórumszaki

Szép napot!! 1-t értek de no komment!!;););)

Naksi és _Mr_ kedveli ezt.
  8. Naksi

Naksi Kivételes tehetség

Szia! Én is egyetértek veled! További jó játékot mindenkinek!

sárkányos és _Mr_ kedveli ezt.
  9. Torzsa

Torzsa Fórum-zöldfülű

Sziasztok. Lenne egy olyan észrevétel a részemről, hogy össze vontak 20 + szervert.... de jutalomat ugyanúgy 100 játékos kap rangsorban.... hogy is van ez 200/500 játékos között 100 jutalom. Most meg 10000 játékos között 100 ... nevetséges és esélytelen . Ezen bőven emelni kellene szerintem.

10. FM_Master

Üdv! köszönjük észrevételed.

11. Kurec

Kurec Utánpótlás-írogató

Szia. Nemsokára ugyan ez lesz Sába üst is szerintem... /korábbi össze vonások után fel évvel vagy 1 évvel utána, azis egybe van/ vesszük a ládát jutalom meg ugyan annyi darab marad...

sárkányos kedveli ezt.
  12. Lord

Lord Team Leader Team Seafight

Nem, az külön van ahogy összevonás előtt is volt.

13. TOTYA001-Hun

TOTYA001-Hun Fórum-zöldfülű

Sziasztok!Csak nekem törlődött az összes Atlantiszi próbám,vagy ez általános jelenség?

14. FM_Master

Üdv! Nem csak neked hanem mindenkinek és ez egy hiba.

Az oldal megosztása