Általános vélemények a játékról

Kategória: 'Általános visszajelzések - Dicséret és kritika', témanyitó: $GOBLIN$HUN$, témanyitás ideje: 8.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Baba

    Baba Fórumlakó

    Szia !
    Ha 3/ vagy 4/ en lősz és nem egylövéses NPC-t akkor ad ;).... gondolom a BP-nek is feltűnt hogy mindenki drakirt lő a szerszámért amit úgy nem nagy kihívás összegyűjteni .
     
    sárkányos kedveli ezt.
  2. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! ennek nem itt a helye hanem ITT. kérném oda áthelyezni hozzászólásod. köszönöm
    De a válasz, jelezve van.
     
  3. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép Napot!! Csak szeretnék tájékoztatást kapni ,hogy miért kell a játékban össze vonni a tengerfelszini ill a tenger alatti játékot ? Mert én legalábbis úgy veszem észre hogy lassan már nem lehet külön választani a 2-t . Lehet hogy ez csak én látom így de ne keverjük össze a kettőt , lassan már a vásárolandó csomagok is össze olvadnak. Szerintem bízzuk a játékosokra hogy szeretnének játszani víz felett vagy az alatt! Igaz ez csak az én véleményem ! Úgy érzem rám akarnak eröltetni olyat amit én nem szeretnék!! Köszönöm!
     
  4. Csónakos

    Csónakos Utánpótlás-írogató

    Teljes mértékben egyetértek a leírtakkal! (mert nekem is az a véleményem, ami neked!)
     
    Naksi kedveli ezt.
  5. Szeligeri

    Szeligeri Fórum-zöldfülű

    Egyetértek veletek nem is veszek csomagokat nekem nem kell tengeralatjárohoz semmi.(játékban játék egyik kezemben pokerlap másikba ultilap)
     
  6. Baba

    Baba Fórumlakó

    Sziasztok !
    Szerintem ti nagyon tévedésben vagytok . ;) Először is a csomagokban alapból bent van ami eddig is csak hozzátettek pluszban a tengeralattjáróhoz is cuccot . Másodszor az természetes hogy ne csak fent legyen esemény hanem lent is . Harmadszor nem kőtelező lent lenni , de ha valaki az elejétől rászánt napi 2 órát annak már full tehetsége és minimum 4-6 sebző bástyája tehát mondhatni szinte mindent és mindenkit ki tud lőni lent . Ötödször nagyon valószínű lent is előbb utóbb nem csak 8 map lesz 4 szintre osztva hanem bejön még minimum 20as szintig a térkép csak idő kell még kidolgozzák hozzá a feladatokat .

    Másik dolog szerintem elég jól kezdenek fejlesztgetni ....már csak kicsit jobban kéne a botszűrőt fejleszteni és pikk pakk visszajönne az aranykor .:)
    Úgyhogy én megvagyok elégedve !
    Gratula a Bp csapatnak minden szinten remélem így haladnak tovább és év végére mindenki elégedett lesz és akik elhagyták a játékot ismert okok miatt azok is visszajönnek !

    További jó szelet !

    Baba
     
    Kezdet93 kedveli ezt.
  7. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot Baba!! Tiszteletben tartom a véleményed , de nekem lehet más eltérő!!
     
  8. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot!! Öszeségében ez az event jó volt!!
     
  9. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szia !!Ez most komoly??
     
  10. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot !! Végül is miben változott a Tortuga ha ki lőnek belőle???:):)Köszönöm !! Amúgy olvastam a leírását de hogy miért lehet ki lőni belőle azt nem!!;)
     
  11. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! ez az utolsó informánciónk róla itt levan írva minden.
    https://board-hu.seafight.com/threads/tortuga-fenye.57268/
     
  12. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Remek.Tegnap 20.17-kor jelezték, hogy - írd és mondd- 1 napos bástyanap van. Mire ma 19.45-kor hozzáfértem volna, már nem volt.(Majd csak odajutunk, hogy félévenként tartják; 2 óra időtartammal, és az eseményről 1 óra múlva értesülhetünk...)
     
    sárkányos kedveli ezt.
  13. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Igen akkor lett kirakva fórumra, mivel akkor kaptuk meg a leírását.
     
  14. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Remélem nem arra gondoltál, hogy veletek van problémám.
     
  15. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Nem ezt csak tájékoztatás képpen írtam le.
     
  16. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot !! Már fel hábórító hogy csak úgy ki dob a rendszer!!
     
  17. L4l10307

    L4l10307 Utánpótlás-írogató

    Ezzt most komolyan gondolták a játék készítők hogy hogy jön egy új játékos bele tol az új csomagokból 60 ezer forintért mindent és van egy majdnem fullos hajója? tényleg????? Aki meg már töb évet bele nyomott meg esetenként több száz ezret az meg a kukába????
    egy 22-es szintű kalóz meg veheti de én 50-es ként akinek szintén jó lenne a csomag tartalma azzz nem
     
    sárkányos és -novara- kedveli ezt.
  18. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok Mindenkinek! Azt vettem észre, hogy még tegnap 4 nap kellett, hogy adjon tartós védelmi aurát a belépési bónusz! Ma már pedig 7 nap kell, hogy adjon :( Mivel ma van a hónap eleje, ezért lett ez így! De szerintem ez nem igazságos, hogy 4 napról hét napra növekedett a várakozási idő! Ezen változtatni esetleg lehetne? Admin köszi a választ! Jó játékot mindenkinek!
     
  19. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Kérésedet továbbítottam, de nem hinném, hogy ezen változtatni fognak. Így alakították ki, havi szintre bontva.
    Régen nem volt ilyen, mégis játszottunk. Örülhetünk, hogy bevezették, és időnként nyugodtan lőhet mindenki csak NPC-t, vagy csinálhat bármi mást szabadon, amit szeretne, anélkül, hogy bárki támadhatná. :)
     
    Naksi kedveli ezt.