Apróságok

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: .*Sirius*., témanyitás ideje: 6.11.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Az lenne az egyik ötletem, hogy ugyan,állítanák már vissza az eszköztippek kikapcsolását - nagyon zavaró, hogy eltakarja amit látni szeretnék.
    Egy másik kis apróság : jó lenne, ha konfiguráció váltása után ott maradna a hajó ahol volt, és nem ugrálna középre; aki nem eleve ebben a módban játszik, annak ez sokszor zavaró tud lenni.
     
  2. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Valaki már kérte, én is hadd ismételjem meg: jó lenne az őrszemet kilövő kedves játékosokat valamivel szankcionálni- pl váltson a hajójuk PVP módra.
     
    Naksi és sárkányos kedveli ezt.
  3. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Köszönöm ötleted.
     
  4. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Junior szaki

    Üdv! Arra gondoltam, hogy az jó ötlet volt, hogy a láda az piros , de a embereket is pirossal jelzi! Az lenne a ötletem, hogy akkor a láda színe lehetne más szín például: narancssárga, vagy citromsárga! Akkor a játékos nem sietne oda ahol játékos van, és nem láda! :)
     
  5. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Köszönöm ötleted.
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.