Aranyos parancsnok

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: saca99, témanyitás ideje: 5.9.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. saca99

    saca99 Utánpótlás-írogató

    Az az ötletem támad hogy a kisebb szintűeknek is legyen valami esélyük ne csak a nagy hajóknak hogy be lehetne tenni aranyért rabszolgát pl:3.000.000 aranyért meg lehet venni és az végleg meg maradna és ezel a kisebb szintűeknek is könyeb gyüjtögetniük
     
  2. -COMBAT18-

    -COMBAT18- Utánpótlás-írogató

    Egy kicsit gondold majd fogalmazd újra amit szeretnél mondani mert egy nagy zűrzavart írtál ide .:)

    Aranyért vehető parancsnok az rendeben. Aranyért pedig már most is lehet venni rabszolgát/
    Rabszolgák (1. szint) /. De mivel is lenne jobb? 25k gyöngybe kerül a Fosztogató tiszt +10 kalózt rakhatsz fel . Aranyért vehető mit tudna? Mikor már a +10 is kevés .Ezzel szerintem nem lenne könnyebb a kishajók "élete". Ha gyűjtögetni akar akkor szerintem nem a csata a legjobb módszer.
     
  3. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Plusz itt megint elfelejti, hogy más is volt kicsi. Ha sokat játszik és csinálja az ember amit kell, akkor előbb-utóbb fejlődni fog. Csak legyen türelmes.
     
  4. saca99

    saca99 Utánpótlás-írogató

    Nem is az de Ezek az emberek aki már nem tudják hova teni a pénzt a játékba bele fektetik és aki még nem 18 éves és nincs még keresete az nem tud semmit bele tenni és azért ezel valamivel elöréb juthatnának! Jó ez tény most Az csak arra lenne jó hogy fosztani tugyon az az aranyas fosztogató
     
    ♥Crazyß♥™ kedveli ezt.
  5. -COMBAT18-

    -COMBAT18- Utánpótlás-írogató

    Nemtudom mekkora hajóról van szó de szerintem nem is lényeg. 25k gyöngyöt összeszedni semmiség még egy kis hajónak is. 1/ csilli kb 1 hét napi egy két óra játékkal /bár nemhiszem hogy kell annyi/.Ha kis szintű a ladik akkor pedig élni kell a Kezdeti védelemmel .De ez már egy másik topic. :)
     
    ♥Crazyß♥™ kedveli ezt.
  6. saca99

    saca99 Utánpótlás-írogató

    10 es elitröl de nagyon ygenge vagyok és azért kellene ez hogy könyeb legyen fejlödnöm :9
     
  7. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Az persze. Dolgozz meg érte és kész. :) Van jópár lehetőség gyöngy szerzéséhez...
     
  8. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Egy gyenge hajónak még bőven elég egy egyes szintű rabszolga, és ajánlatos olyan dologra költeni a gyöngyöt amivel fejlődsz is.
     
  9. saca99

    saca99 Utánpótlás-írogató

    igen azért mondtam hogy aranyért lehesen venni