Automata javítás

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: DokkoLó✰HST, témanyitás ideje: 26.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Előre is elnézést, ha már felmerült a téma.

    Kérdezném a játékostársaimat, nem lenne jó ötlet, egy olyan javító altiszt, vagy nevezzük bárminek, aki mondjuk az utolsó lövés után valahány másodperccel elkezdene automatikusan javítani, anélkül, hogy rákattintanánk a javítás ikonra?
     
  2. szab3

    szab3 Junior szaki

    Igen az nagyon jó lenne. Támogatom, főleg a béna botosok miatt.:D
     
    Utoljára szerkesztett: 27.9.14
  3. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Pont rájuk nem gondoltam, de örülnék, ha tetszene itt sokaknak, és esetleg továbbítanák is :)
     
  4. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Támogatom! :)
     
  5. StiffmeisterHUN

    StiffmeisterHUN Járnitanuló

    És ennek mi az értelme nem értem, nehéz az az egy kattintás a javítás ikonra?:) vagy nem füg össze nekem..
     
  6. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Visszakérdezek: nem egyszerűbb, ha magától elkezd javulni?
     
  7. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Nem támogatom! minek...
    Nekem már az is sok volt hogy a bp leegyszerűsítette az event kulcsokat...(sztem full elveszti a játék a hangulatát ha túl leegyszerűsítenénk a játékot)
    Már csak azért is pl: a tavalyi haloweennél az volt hogy a revento meg az event npc-ből tökláda jött most mi lesz ..sima kis vacak gagyi ládikákat hagy majd maga után.. semmi értelme és konkrétan már így is ha nincs event full uncsi játszani mert hangulatszint= 0
    -_-...
     
    StiffmeisterHUN kedveli ezt.
  8. ᴰᵒᶰᶢᶥ

    ᴰᵒᶰᶢᶥ Junior szaki

    Jaja mert a bénák nem tudják beállítani h javítson is? xD Ez pont hogy nekik egyszerűsítené meg a dolgukat... az aktív játékosoknak meddig tart egy gombot lenyomni? Mert még az ikonját se kell megkeresni és rákattintani, hisz vannak gyors gombok is :p Ettől független persze nem rossz.
     
  9. StiffmeisterHUN

    StiffmeisterHUN Járnitanuló

    Ne akarjuk ennyire leegyszerűsíteni a játékot, kattintson csak rá mindenki a javításra ha javítani akar.
    Nem támogatom!
     
  10. szab3

    szab3 Junior szaki


    Pont azért írtam, olvass a sorok között. (1 sor :) )
     
  11. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Persze, rá tud kattintani mindenki, aki kézzel játszik. De tegyük fel van egy duplázód (vagy nincs), és csillizel. Könnyebb lenne, ha nem kellene megállni, és úgy javulni, csupán miután meglőtt az npc, javulna a hajód magától.
     
  12. -Láma*-

    -Láma*- Junior szaki

    hát nem is tudom. minek kéne autómata meglő 1 npc csillizés közbe?:D úgy a csilli főként életet ad :/
     
  13. Devil.Star

    Devil.Star Utánpótlás-írogató

    Például egy quintor? Olyankopr jól jönne az a javito :)
     
  14. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Most sem kell megállni és úgy javulni, feltéve ha van 5. szintű altiszted. Ha nincs, akkor könnyedén hozzájuthatsz a rendelési oldalról. :D
     
  15. StiffmeisterHUN

    StiffmeisterHUN Járnitanuló

    Ennyi!
     
  16. -Láma*-

    -Láma*- Junior szaki

    hát igen
     
  17. HITMEN36.

    HITMEN36. Junior szaki

    ÉN inkább gy 4szintü vudu sámánt hozznák be ami menet közben is javul. Ezért ötletért meg tapsold meg magad és ülj le fiam 1-es