Visszajelzés Az új szigetek és működésük

Kategória: 'Általános visszajelzések - Dicséret és kritika', témanyitó: ..Joker.., témanyitás ideje: 31.7.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    A Seafight eddig 2 szigetfrissítést hajtott végre, amiről úgy gondolom, hogy nem éppen helyes lépés volt.

    A gond az egésszel az, hogy a játékosok csökkenésével a szigetek erősödtek és most újra megtörtént ez a dolog. :)

    Csak, hogy érezzük a dolog súlyát, felvázolnám, hogy 100 hajó (+/- 5) gyűlt össze a nagy szigetütésre. Nagyjából 20 hajó érkezett védeni, tehát ez nehezítette a dolgokat.
    Csak 5 toronyra 100 ezer páncéltörőlőszert lőttem el, utána már mással lőttem és nem figyeltem.
    Na most ez alsó hangon 240 ezer 12 toronyra. Átlagosan egy olyan 60 hajó tudta ütni folyamatosan, tehát ez legyen csak 180 ezer minden embernek. :) Az rengeteg lőszer, 1 szigetre és itt már nincs is és nem is lesz soha olyan, hogy valaki(k) üregessel fognak szigetet lőni.
    Egyébként full Meinir (mostani értelemben) volt a sziget, tehát a sebzésekkel sem volt könnyű dolgunk, de az nem számított annyira, pedig az is brutálisan magas.

    Ráadásul olyan nagyszerűen lett kivitelezve ez a lövés dolog a szigetnél, hogy engem és kb ~10 másik hajót lőtt állandóan, amikor torony közelben voltunk, tehát úgymond a sziget szempontjából mi nagyobb prioritást élveztünk, ezért állandóan minket támadott, ha ott voltunk. Amikor nem, akkor természetesen lőtt random embereket.

    Szerintem ez átgondolatlan lépés volt, már a hatalmas életek és az a 10 ezres sebzés is elég nehezítés volt a szigetek részéről, nem értem, hogy erre miért volt szükség.

    Kíváncsi vagyok, hogy másnak mi véleménye erről.
    Szerintem soha többet nem lesz szigetütés a szervereken, ha nincs minimum 100-120 hajó, akik páncéltörő lőszerrel lövik, vagy, ameddig nem lesz valami nagyszerű újítás ezekre. :)
     
    ♥Crazyß♥™, -T-MGabi, Anna88 és 2 más kedveli ezt.
  2. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Én ahol jelenleg játszom, ott 100-120 hajó nem is tud összegyűlni ugyanis a szerveren nem vagyunk annyian összesen :D De úgy gondolom hogy ennyi hajónál már beállna a tengertérkép mint Snoop Dogg...

    A másik dolog az a 10-ezres régi sebzés ha belegondolsz normális hajókonfiggal 1500-ig is le lehetett húzni ami viszont ma már elég vicces sebzés :D Tulajdonképpen most ha ezt a konfigot megtartotta az adott játékos akkor jelenleg is 10-15k-s sebzést kell hogy maxoljon rá egy torony :) szóval tulajdonképpen csak annak esik zokon a sebzés akinek nem védekezésen van a ladik. Egyébként pedig előre be lett jelentve mit fognak tudni a tornyok, már egy héttel előtte lehetett tudni, addig kellett volna lecsapkodni a szigeteket szerintem :)

    Jelen esetben nagyon örülök annak hogy változtak a szigetek, ugyanis szinte 0-ra lett redukálva a szigetes mappon botozók száma, mivel ha nem saját szigete akkor olyan szépen rongyosra lövi hogy öröm nézni :D

    Szóval számomra semleges a dolog, de inkább örülök neki hogy így sikerült ez a frissítés :)

    További szép napot!
     
  3. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Hát itt jelenleg az új szerverről van szó, tehát, ha akartuk volna is nehéz lett volna leütni a szigeteket még a frissítés előtt. :)

    Szigetütés már pedig mindig van és kell valakinek, hogy ne legyen egyoldalú a játék. :)
    A sebzését egy cadocnak pedig nem tudod lecsökkenteni annyira, az én hajómban 5% páncéllemez különleges ékkő van, emellett 2 darab 17-es kitérés és sebzés elkerülés, egy páncélozott hajótörzs 6-os szinten, továbbá a házikedvencben egy 10.25%-os kitérési esély.

    Szerintem ez elég nagy védelem egy hajóban, így kapok 30 ezreket egy cadoctól, ezt nagyon sokkal már nem lehetne csökkenteni, max 25 ezerig és még az is rengeteg úgy, hogy nagyobb prioritást élvező hajók vannak a sziget szempontjából, tehát csak minket lő, ha ott vagyunk a közelben. :)
     
    BERMUDA65(HU) kedveli ezt.
  4. •КΞĢΥΞ†ŁΞИ•

    •КΞĢΥΞ†ŁΞИ• Utánpótlás-írogató

    Jelen esetben nagyon örülök annak hogy változtak a szigetek, ugyanis szinte 0-ra lett redukálva a szigetes mappon botozók száma, mivel ha nem saját szigete akkor olyan szépen rongyosra lövi hogy öröm nézni :D


    Evvel teljesen egyetértek. :)
     
    ♥Crazyß♥™ és BERMUDA65(HU) kedveli ezt.
  5. ☠KamionosHU☠

    ☠KamionosHU☠ Fórum-zöldfülű

    Viszont a szigetek be lettek betonozva.Mióta új rend van nem lehet elfoglalni.nagyon nagyokat lő,és nem lehet kapni páncéltörő löszert.ládában van ugyan,de nagyon sokáig tart valamennyit összegyűjteni.A sziget csaták megszüntek teljesen.Aki akik átállás előtt lőttek maguknak jól jártak.Az így marad örökre,ha nem változtatnak.meglehet nézni azóta 1 szigetfoglalás sem volt,és így nem is lesz.Unalmasabb lett a játék.
     
    Utoljára szerkesztett: 14.8.16
  6. Kwaxiont

    Kwaxiont Fórum-zöldfülű

    Hello
    Nekem az a véleményem,hogy jó minden,kivéve az,hogy a sziget javítás buggolva van..vagy nem tudom,hogy van ez.. De miközbe lőjük a szigetet,a tag benne áll tortugába,és gyorsabban javít a sziget,mint ahogy 60 hajó elittel lövi.. hogy ez bug,vagy így van-e alapból azt nemtudom.. Lelehet lőni 1 szigetet,ha nem lehetne javítani miközbe lőjük.. legalább az adott tornyot ne.. kéne minimum 1 perc találat nélküli idő a toronynak,utána már lehessen javítani de addig ne! ez az én véleményem!