Beszélgetés és Szavazás: Fórum játékok

Kategória: 'Archív: Kalóztanya', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 1.5.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Legyen-e még Fórum játék?

Szavazás lezárva: 15.5.14.
  1. Igen, legyen!

    102 szavazat
    89.5%
  2. Ne, ne legyen!

    12 szavazat
    10.5%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ide várjuk visszajelzéseiteket és egy szavazatot - ha lehet külön kifejtve - a Fórum játékokkal kapcsolatban. A szavazás 14 napig tart.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető-e amit írtam
    • Ugyanezt merném-e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Nagyon sajnálom,de nem ezzel kéne foglalkozni szerintem.. A játékkal egyre több probléma van inkább ezeket a dolgokat kellene orvosolni.Ezért a szavazatom : Ne,ne legyen
     
  3. sLaca

    sLaca Aktív író

    Ez a fórum játék nem függ össze a Seafight minőségével...
     
    Xena[Hun] kedveli ezt.
  4. Xena[Hun]

    Xena[Hun] Haladó

    Szia!
    Szerintem meg ezzel is kell foglalkozni! Vagyunk páran, akik itt is szeretünk játszani és DD nem a fejlesztő csapathoz tartozik, bár ki tudja..., ő biztosan:) Nem hinném, hogy a játék hibáit ő orvosolja, de gondolom amit lehet (továbbítja a bajokat illetékesek felé), megteszi a többiekkel együtt, hiszen ők is játszanak és ugyan azon hibákat szenvedik el.
    Egyébként a többi ellenszavazóra is kíváncsi lennék, miért szavaztak nemmel. Én személy szerint, ha nem érdekel, nem játszok, de nem szavazok ellene, hogy azok se tudjanak játszani, akik szeretnének...
     
  5. Prototype

    Prototype Járnitanuló

    szerintem legyen mert senki nem szeret fórumra jönni de amúgy nem hiszem hogy ez miatt többen fognak jönni ámbár azért próbálkozásnak nem rossz,én ellenben nem hiszem hogy részt fogok benne venni
     
  6. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Nagy sajnálom hogy ez a véleményed, ha mi modik és adminok is tehetnénk valamit azért hogy a játék jobban működjön akkor megtennénk, de ahogy Xena is mondta, mi a magyar csapat volnánk, és nem a fejlesztők. Ami tőlünk telik megtesszük...

    Nem azért van hogy szeressenek a fórumra jönni az emberek, pusztán használd a fórumot. Nem kell órákat bogarászni, aktívan részt venni benne, csak 1-2 naponta egyszer belépne mindenki megnézné van-e valami új közlemény (mást nem kell, csak a közleményeket) ha van elolvassa, és már is tisztában lenne mindenki a játékban történt változásokkal.

    Egyébként pont ez lett volna a kérés, ha nem vettél részt, vagy simán nem akarsz részt venni írd már meg hogy miért nem :p, talán tudnánk ellene tenni... (persze ezt a szabályzatnak megfelelően tedd :cool: )
     
  7. sLaca

    sLaca Aktív író

    Ez a lényeg, 1-2 naponta 5 perc.....
     
  8. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Lassan véget ér a szavazás, hát éppen hogy, de azért csak összejött a 100.., bár örülnék neki ha az a 12 NEM megindokolná, miért is nem szeretne fórum játékot.
    Azt már letisztáztuk, hogy az itteni fórum játékoknak SEMMI köze a játékhoz, max a témája. A játékot a hamburgi programozók csinálják :), itt a fórumjátékokat én csinálom, nektek, amivel szerintem csak nyerni lehet. Kis szerencsével nem is rossz dolgokat.
    Véleményeket a szavazás zárása utána is írhattok. Mit kéne változtatni az előző játékokhoz képest, milyen jutalakat kellene adni, milyen játék lehetne még...
     
    Xena[Hun] kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.