Javaslat Béta szerver

Kategória: 'Általános visszajelzések - Dicséret és kritika', témanyitó: Saracen, témanyitás ideje: 19.12.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Sziasztok!

    Javasolni szeretném, hogy úgy állítsák be a tesztszerveres hajókat, hogy azoknak ne legyen szintkorlátjuk.
    Az én teszthajóm például hetes szinten áll, azt hiszem, ami most nem igazán jó, így, hogy a 20/ feletti mappokat kellene megnéznem.
    Ritkán járok Béta szerverre, ha olyan újítás várható, amit meg szeretnék nézni, akkor belépek, ha sikerül, olyankor elköltöm a gyöngyöt is róla, tehát most sincs annyi, amiből meg lehetne venni a vizsgákat.

    Valamint úgy vélem, hogy maga a vizsga itt, a játék szempontjából lényegtelen (hacsak nem azt kell tesztelni), így ilyenkor nagyon jól jönne, ha eltörölték volna azt.
     
  2. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Jól tudom, hogy senki nem kérte, hogy nézd meg 20/ feletti térképeket? Én legalábbis nem látok erre utaló közleményt.o_O
     
  3. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Szia DD, köszi az iróniát.....
    Jól tudom, hogy a 20/ feletti mappok miatt van béta szerver? Ha igen, akkor talán mégis csak el kellene gondolkozni a béta szerver szinttörlésén.
     
  4. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Open-Bétán vannak 20/ feletti mappok. Ezért volna nyitva? Lehetséges. Kérte valaki, hogy menj és nézd meg, teszteld le? Nem. Ha mégis, akkor nála kéne kérni, hogy felmehess. Addig pedig elérhető azoknak, akik "megdolgoznak" érte és tényleg felvizsgáznak. ;)

    Amikor azzal a céllal nyit ki a béta, hogy valamit tesztelni kell, akkor arról írunk 1 közleményt. Ha ahhoz szükség van valamire, azt jóváírják. Pl korábban aki regisztrált és belépett a tengerre az kapott elég sok mindent. Most semmi ilyen sincs. Lehetőség adott, hogy megnézd mi van fent, de azért tenned kell valamit. Később persze lehet, hogy mindenkit feltesznek 25. szintre, nem tudom. Bár ez elég valószínűtlen. Gondolj csak bele, mi szokott lenni 1-1 sokkal kevésbé fontos, kevésbé várt fejlesztésnél. A szerverre be sem tudsz lépni annyian vannak, de ha be is tudsz lépni, akkor se tudsz semmit csinálni mert csak csobogsz. És most rászabadítanák azt a több 10k játékost 8 térképre? Nem sokat nézelődnél te ott. Így legalább van egy alap szűrés, hogy csak az megy fel aki felvizsgázik, még akkor is, ha ilyen nem sok lesz.
     
  5. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Vajon ha vannak 20/ felett mappok, akkor miért is vannak? Gondolom megnézni, kipróbálni....
    Én biztos, hogy nem fogok tesztszerveren ahogy írtad: megdolgozni a szintekért, elég nekem a normál hajóm......
    De úgy gondolom, inkább offolom a témát, mert ma igen kötekedős kedvedben vagy.
     
  6. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ez nem kötekedés, csak mondtam :). Vannak 20/ feletti mappok, tehát a lehetőség adott, hogy megnézd, de egyenlőre senki nem kérte, hogy nézd meg, így ne is várj semmi más segítséget ahhoz, hogy megnézhesd. :)
     
  7. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    DD én javasoltam, pont az új mappok behozatala miatt, hogy jó lenne, ha megszüntetnék a szinteket.
    Az első írásom első sorában olvasható is. Ennyi az egész, nem több, nem kell ebbe semmit belemagyarázni
     
  8. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    OKé, de ha ez egy javaslat (ötlet), akkor az ötleteléshez kéne, bár a béta szerver olyan amilyen, oda nem kellenek ötletek ;).
     
  9. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Igen DD, épp ezért került ide, javaslat opcióval.
     
  10. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Oké. Akkor offoljuk is a témát, ha már kötekedek, és nincs kedved beszélgetni :p
     
  11. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    beszélgessünk még róla? ;) Te mereven elzárkóztál előle
     
    Utoljára szerkesztett: 19.12.15
  12. ๖ۣۜSІИĐBAĐ

    ๖ۣۜSІИĐBAĐ Fórum-zöldfülű

    Sziasztok én fel tudnék menni 20/ fölé de nem tudom mit kell megölni vagy mit kell csinálni érte szeretném a segítségeteket kérni mert kíváncsi vagy rá mi van ott :)
     
  13. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Azt még nem tudjuk mi a feladat, nincs róla még közlemény, mint ahogy arról sem, hogy azokat a mappokat kell tesztelni.
    Én csak ennek apropóján írtam meg, hogy eltörölhetnék a szinteket.
     
  14. ๖ۣۜSІИĐBAĐ

    ๖ۣۜSІИĐBAĐ Fórum-zöldfülű

    engem nem a szint törlés érdekel hanem hogy mit kell csinálni hogy feljebb juthassak 21/-22/-23/-24/-25/-re
     
  15. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Mai napon felnéztem az open-beta-ra tesztelésre semmi esély, az ott az etióp gyerekek lakhelye, mindenkit lőnek közben megy a videó hogy jól fessenek a YT-on :D Amit pedig chaten láttam xDDD egyenesen röhögök azóta is :D Egy vlogot megért volna, de az a baj röhögés nélkül nem tudtam volna elmondani ami ott folyik, fenyegetőzés feljelentéssel, admint kirúgatni, "mitképzelszmagadrólhogynemjösszTS-remikordiplomáciaimegbeszélésvan" BÉTÁN!!! :D szóval vannak ám itt egész fííííínom dolgok, mennek az áldások rendesen, és ha DD esetleg megengedi én kimásoltam a chat tartalmát, hogy mások is tudjanak egy jót röhögni. Hogy esetleg ezt kitehetném-e word dokumentum formában? ( ha kell előtte át is küldöm, moderáció céljából, bár talán max 1-2 szó szorulna eme cselekedetre)

    További szép napot! :D
     
  16. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia

    A béta chat tartalma maradjon bétán, fórumon semmi keresnivalója.:eek: Aki akar felmehet és szórakozhat, ha arra kíváncsi, ahogy te is.:p

    Ami esetleg mások számára kellemetlen lehet, provokatív, az a fórum szabályaiba ütközik, olvastam ilyeneket magam is. Amennyiben olyat látsz, ami hasznos információ lehet, azt bármikor szívesen látjuk.;)