Böngésző.

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: Szivacs., témanyitás ideje: 26.11.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Szivacs.

    Szivacs. Fórum-zöldfülű

    Üdv,
    Szerintem jó lenne ha a Bigpoint csinálna egy böngészőt a Bigpointos játékoknak,ezáltal sokat javítanának a játék teljesítményén mivel ha egy az adott játékra tervezett motorral fut a dolog többet lehet belőle kihozni..Emelett elkerülhető lenne az a sok apró ámbár annál kellemetlenebb problémák tömkelege ami a böngészőkkel együtt jár..(Reklámok lagg szaggatás rahedli plugin amikre soha nem volt és nem is lesz szükséged stb stb...)

    Emelett szerintem az is jó lenne ha lennének WAR mappok ahol csak a játékosok lennének.(semmi szörny, NPC..) ezzel szintén javulna mint a játék élménye, mint pedig a teljesítmény..Hiszen ha nincs lagg akkor mindenki boldog.:rolleyes:
     
  2. *Hungary*

    *Hungary* Fórum-zöldfülű

    Támogatom az elöttem szólott!:)
     
  3. -nikos.hu-

    -nikos.hu- Járnitanuló

    Az új böngésző létrehozása elég bizarr ötlet, az új típusú térképek beiktatását jónak gondolom.:D
     
  4. Fejvadász

    Fejvadász Haladó

    Vicces. LAKAT