Bonfire dizi?

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: YiSan, témanyitás ideje: 5.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. YiSan

    YiSan Utánpótlás-írogató

    _DD_ az volt kiirva,hogy a Bonfire dizit 4-6ig meglehet venni a feketepiacon,hol van az?
     
  2. YiSan

    YiSan Utánpótlás-írogató

    Bocsanat a datumot felreneztem,tehat en az augusztus 1-2ig tarto Jolly Roger napoknal a GYIK-ra ramentem es ott irta ezt :
    Mi kapható az event alatt a feketepiacon?
    Az event alatt nyitva áll a feketepiac, ahol világító ágyúgolyókat, gyorsító tárgyakat és a Bonfire hajódesignt (2014.07.04-06) vásárolhatod meg (egy régebbi eventből az US szervereken július 4-én). A Bonfire design még egy adag plusz 5000 pont életerővel rendelkezik.
    Nah en a honapot nem neztem,mivel augusztusrol volt szo,igy meg ra se pillantottam.
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Mivel egy visszatérő eventről van szó, nem feltétlen szükséges mindig külön ismertetőt készíteni hozzá, pusztán annyiba tért el a legelső Jolly roger eventtől a több amit magad is észrevettél, de pont ezért kiemeltük hogy az a dizi mikor elérhető.

    Bár csak költői a kérdés, mindennek mi köze az elmarad boko sorsoláshoz? Semmi... a hozzászólások áthelyezve.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.