Javaslat buffok és egyéb gyorsítok lejárati ideje

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: Ribizke, témanyitás ideje: 6.5.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Helyesnek tartod e a véleményem és szeretnél e változást ? (lásd a topikban leírtakat)

Szavazás lezárva: 6.6.20.
  1. igen

    30 szavazat
    100.0%
  2. nem

    0 szavazat
    0.0%
  1. Ribizke

    Ribizke Aktív író

    TISZTELT TEAM ÉS KALÓZTÁRSAK!
    Szeretnék egy két újítást a buffokkal és az egyéb gyorsítókkal kapcsolatban gondolok itt még a legénységi tagokra is szóval minden aminek az ideje le tud járni!
    Ugyebár minden játékosnak van valamelyikből legalább egy darab .
    Ha már mostanra elértük a csökkenő visszatérítést akkor miért ne lehetne valamilyen módon azt is elérni ,hogy ezeknek a tárgyaknak a lejárati ideje ne kopjon csak is akkor ha az adott játékos online van (ha vetted azt pénzért vagy ha csak szerezted a játékon belűl )
    Mivel mekkora esély van arra ,hogy megszerezd újra .
    Az eventek kapcsán is kicsit kevésnek érzem már a régi dolgokat,mivel ugye ha egy event 4 napos mint pl most is volt az nem ám 4 nap osszunk szorozzunk egy kicsit (4 nap ugye 4x24 órából áll ,de ugye ott van az a bizonyos időkorlát ami miatt nem tudod csak mondhatni a felét kihasználni,játszhatsz tovább is de akkor mínuszban töltöd el a fenn maradó órákat ami nem kellemes mínuszt eredményez ) szóval ez így nem igazán jó ,vagy is én így látom lejárnak a cuccaim de feltételhez kötött az időm a játékban .
    Tehát megszeretném védeni azokat a dolgaimat amiket vettem vagy esetleg lőttem fosztottam(miért is koptassam mikor offline vagyok-vagyunk nem elég az ha az x idő után még mínuszt is kapok -kapunk)(lehetne itt az árakkal is variálni kevesebbért vagy akár könnyebben megszerezni őket )(azt is elhiszem aki itt tud lenni minden nap h neki így jó ahogyan van ,de nekem nem igazán és szerintem sokaknak nem jó ez így )(most teszem fel más a helyzet a vírussal kapcsolatban ,,azért többet vannak a játékosok,de ne ezt nézzük ha nem az előtte lévő időt és a jövőt ).
    Ehhez a témához kapcsolódóan elindítok egy szavazást mivel kíváncsi vagyok mégis ki osztja velem a véleményét e téma kapcsán.

    További szép napot mindenkinek !!
     
  2. Kezdet93

    Kezdet93 Fórum-zöldfülű

    Egyetértek az ötlettel! Sokszor éreztem, hogy minek vegyek csomagot amiben buff van, ha nem tudom kihasználni? Egészségügyisként még a járvány alatt sem tudok többet játszani, és így az eventek egy jó részéből se tudom kihozni max a töredékét. De az idő telik, és a nap végén, mivel nincs előre akár több évnyi buff, örülök ha pár órára kikapcsolódhatok. Ami valljuk be, nem egészen ugyanaz az élmény, ugyanazért a pénzért.
     
    ░▒█Kill™█▒░ és bnor kedveli ezt.
  3. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Sziasztok! Szeretném támogatni az ötletet. Teljesen jogosnak tartom a felvetést. Van valamiből mondjuk 10 napnyi, az 240 óra, amiből ha minden nap játszol 10 órát, akkor is csak 100 órát tudsz kihasználni. Ha fizetek érte, akkor kérem azt a 240 órát.. Tudom, hogy van, aki itt tud ülni egész nap, de azt hiszem az átlag itt eltöltött idő / játékos 4-6-8 óra lehet naponta. Ami abból a 240 órányi buffból 40-60-80 óra. Tehát előfordulhat, hogy csak a hatodát tudod kihasználni. Ez így nem jó.
     
  4. -Ragnar92-

    -Ragnar92- Fórum-zöldfülű

    Valóban.
     
    ░▒█Kill™█▒░ és bnor kedveli ezt.
  5. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Erről azt hiszem már tavaly is volt szó, szavazás is volt róla, de sajnos feledésbe merült. Pedig akkor maga a BP vetette fel a javaslatot a buffok lejárati idejéről.
     
    bnor és †Knight_Rider† kedveli ezt.
  6. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Valóban volt róla már szavazás korábban, akkor az eredményeket továbbítottuk is, azóta sajnos semmilyen visszajelzést nem kaptunk még ezzel kapcsolatban. Utánna érdeklődünk, hogy mi a helyzet ezzel a témával kapcsolatban, és ismételten jelezzük az ilyesmi változásra való igényt is.
     
  7. SólyomKarom

    SólyomKarom Utánpótlás-írogató

    Igen, teljesen egyet értek a kezdeményezéssel!
    Lehetne perc alapu a buff, vagy 1 órás alpu, de ha 12 órás lenne egy buff már az se lenne rossz!
    A másik pedig a 10 évvel ezelötti dolgokat már igencsak el kellen felejteni és megújítani.
    Úgy vettem észre, mert akkor is voltak jó dolgok a játéban, de azokat kivették, a rosszakat, amik jóformán ma már semmit nem érnek, azokat még a mai napon is bennt vannak.
    Hát igen, jó lenne, ha az alapokat normálisan a mai igényeknek megfelelően kijavítanának!!!!!
    Lehet ha jó az alap, kevesebb lenne a gond a játékban!!!
     
    ░▒█Kill™█▒░ és bnor kedveli ezt.
  8. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Maximálisan támogatom az ötletet. Csak a játékban eltöltött idővel csökkenjenek ezek a dolgok.