Csatapont 2.0

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: Hook_Captain, témanyitás ideje: 26.1.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Hook_Captain

    Hook_Captain Járnitanuló

    Az előző témát zárta Apollo ezért nyitottam újat.
    Írta az előző témában hogy " Ebben a formában ez az ötlet nem megvalósítható. "

    Folytatnám az ötletelést úgy hogy ha valaki csp t akar az bemehessen 1 külön térképre, mint pl a behi.
    Nem feltétlen kell NPC nek lennie a külön mappon.

    Erre a térképre loggolnának azok a játékosok akik épp csp zni akarnak és lusták a tengeren "kolbászolni" más játékosok után.
     
  2. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórumszaki

    Már megbocsáss, de akkor esetleg egy külön térkép azoknak, akik csiliznének, de lusták kolbászolni a tengeren, netán admikat lőnének, de lusták kolbászolni a tengeren, vagy azoknak, akik......stb,stb.
     
  3. Hook_Captain

    Hook_Captain Járnitanuló

    Konkrétan ez a hozzászólásom a bezárt témához kapcsolódik.
    Nem kell mindennek külön térkép. ;)
     
  4. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórumszaki

    Bocsi , hogy picit ironizáltam (nyilván észrevetted) , de hát ez a játék a harcról, rablásról, gyűjtésről, egyszóval a kalózkodásról szól. Nem egyezik szerintem a játék filozófiájával, ha egyes elemeket kiemelünk a nagy egészből, márpedig, ha külön térképre megyünk harcolni, ez az.