Csilógózsákmány

Kategória: 'Általános visszajelzések - Dicséret és kritika', témanyitó: ✭†•WILĐ•†✭[TΞC], témanyitás ideje: 8.2.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ✭†•WILĐ•†✭[TΞC]

    ✭†•WILĐ•†✭[TΞC] Fórum-zöldfülű

    Én azt vettem észre,hogy az utóbbi pár napban nagyon kevés a tengereken a csillogózsákmány.Ez volt az egyik észre vételem a csilikkel kapcsolatban a másik pedig az hogy még abban a kevés csiliben is túl sok tapasztalatpont és túl sok élet és túl sok arany van bennük ami szerintem fölösleges! Jó lenne ha több csili kerülne a térképekre és kevesebb felesleges dolog lenne bennük ! Köszi:)
     
  2. tס๒ץL(v)ƒa|Hµñ|

    tס๒ץL(v)ƒa|Hµñ| Járnitanuló

    Sziasztok.:)
    Szerintem a tp-t meg az életet kilehetne venni, mert régen mikor úgy tudtunk javítani 0 életről, hogy felszedtünk egy csillit, és az adott életet, nos ez már nem hasznos senki számára szerintem.:):rolleyes:Az arany viszont jó, hogy van, mert a 6-os szint alatti játékosok, tudnak ebből aranyat szerezni, pl:1/-en anélkül, hogy kiszednék őket.:):p:p A csilikbe jó lenne betenni, izgalmasabb dolgokat, pl:.puskaport (az is legalább kedvezne a kezdőknek), lőszert (persze nem 1000 lőszert, hanem 100-200 db-t)..De, a TP meg az élet kivételét szerintem senki nem vitatná.;):p
    További szép napot.:):)
     
  3. °SeaHawk°

    °SeaHawk° Fórum-zöldfülű

    Egyetértek. Felesleges a Tapasztalatpont és az életerő is.
     
  4. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Sziasztok!
    Szerintem maradhatna a Tp, gondoljunk a kezdő kalózokra, akiknek össze kell gyűjteni egy adagot hogy vizsgázshassanak, és hát elég lassan jön odalent. (Tapasztalat) Vagy ha meglehetne oldani, úgy jó lenne ha csak 1/ en lenne bennük tp :p
    Élet szerintem is felesleges, de helyette tehetnének bele Vudupontot, Vagy ötvözni a kettőt, egyszer ez egyszer az. Több nem tudom kell e én találok a tengeren, ha növelésről van szó csak egy kicsit kellene hogy tényleg legyen is ne pedig perceket kelljen 1 csilliért bandukolni néha. ;)
     
  5. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Szerintem maradjon úgy ahogy van. Jó ez így gondoljatok a csillibotos hajókra is. Ha változik akkor többen is progit fognak használni mert hát tudjuk mindannyian bann hullám rég volt és sokára is lesz. De ha a a bann hullámok heti rendszerességgel lesznek akkor támogatom én is a változtatást.
     
  6. ✭†•WILĐ•†✭[TΞC]

    ✭†•WILĐ•†✭[TΞC] Fórum-zöldfülű

    ez jogos végül is dehát igen többet kéne foglalkozni a botosokkal elsőnek m ert még most is nagyon sok van...
     
  7. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Maradhat így ahogy van . Igaz hogy a tp felesleges mert le teszi 1 kicsi a 2 es vizsgát és onnantól rengeteg tp je lehet főleg ha a husikat fel szedi mert ugye alig akarnak megint be menni krakenra és a sok botos is ott hagyja a husit így felesleges de viszont az is maradjon bele viszont különleges most is van ott a krisi ritkán ad de kacag az ember rajta ha kap 1 et akár :D Én 7 éve szedegetem a csilliket eddig is jó volt most is jó igenis küzdjön meg mindenki érte nehogy már azt higgyétek hogy minden a kezetek közé hullik .Még persze legyen benne lőszert még jó hogy nem ágyút akartok most már lehet 50 fontost venni 100k aranyért nincs már garilevél 1000 aranyért lehet újjá éledni nem sérülnek a fedek és ha fel tnt volna most télen INGYEN kaptatok 5 tűzvihar ágyút is ( amit eddig csak event ranglistán lehetett nyerni ) és kicsit gondolkozzunk mennyi vuduágyút szedtetek össze event próbákból és megint csak INGYEN !!! Mit akartok még ? Aki régen játszott tudta mi az hogy küzdés és félelem hogy le lőhetik a fedélzeted . Emlékszek mikor 1 évig csak az 50 fontosakra gyüjtöttem hogy vigyem liciten őket és haladjak . Mára már minden a kezetekbe van adva csak nem veszitek észre egyszerűen röhej amit csináltok és írtok itt pedig feleslegesen játszottatok volna akkor mikor hónapokat töltöttünk azért lent hogy ne ússzon a fedőnk na meg régen behemót, kraken, fénymapp na haggyátok már régen tortuból lopkodtuk egymástól az almirantékat és a Tiamatot Na meg a Fly-t . Ígyhát sírni lehet de csak magatokat égetitek és aki megélte ezeket mint én értékelni tudja ezt a szöveget de aki nem azt csak sajnálni tudom és sírjon tovább. Ez 1 harcias játék lényegében küzdj meg mindenért és haladsz ha nem és vársz akkor sosem lesz semmid.

    ARMAGEDDON...
     
    -Kakastarély- kedveli ezt.
  8. KillerHU

    KillerHU Aktív író

    Szerintem nem értetted meg egészen pontosan, hogy az új, vagy kicsi hajók tulajdonosai a te értelmezésed szerint miért "sírnak".
    Persze a te véleményed is egy vélemény, de azt el kell fogadnod, hogy mások véleménye is ugyanolyan vélemény, mint a sajátod. De semmiképpen sem "sírás", "röhej", "saját maguk égetése", ahogyan te fogalmazol.
    Szerintem nem lehet összehasonlítani egy 7 évvel ezelőtti állapotot a jelenlegivel. Vagyis igazából lehet, csak nem érdemes. Például a 7 évvel ezelőtti 50 fontos ágyú nem ugyanaz, mint a mai 50 fontos ágyú, ha figyelembe vesszük a többi körülményt is.
    De én úgy érzem, hogy nem azzal van itt bárkinek is problémája, aki becsülettel, rengeteg időráfordítással 7 év alatt elért valamit és az erejét kihasználja bárkivel szemben. Itt azokkal a hajókkal van probléma, amelyek fél év alatt magasabbra jutottak, mint azok, akik például 7 éve játszanak. Ebből ered az elégedetlenség. Ugye érted mire gondolok? Szerintem innen indul az az érzés, amit próbálnak kinyilvánítani az új, vagy nem olyan régi játékosok.
     
  9. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Értem én, hogy sokakat foglalkoztat a botos téma, de ettől még nem kéne mindenhol erről beszélgetni. Ez a téma a csilikről szólna ;).
     
    tס๒ץL(v)ƒa|Hµñ| kedveli ezt.
  10. Gunár*MSZ

    Gunár*MSZ Aktív író

    Az Tp is felesleges 6 szint felett csiliben .