Csomag vásárlás

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: DODGE, témanyitás ideje: 25.5.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. DODGE

    DODGE Utánpótlás-írogató

    Hali.Tudom nem ide valo de kérdeznék miért nem tudok venni kedvezmény csomagot.Csak a Hüség bonuszcsomagot lehet.Ki veszik a másik 2 öt a játék részéböl vagy csak hiba?
     
  2. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Nincs róla infónk, hogy bármit is kivennének, főleg nem így vasárnap este :p. Volt már rá példa hogy pár óráig nem volt elérhető 1-1 csomag, szerintem most is ez lehet. Holnap próbáld meg.
     
  3. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Sziasztok! Szeretnék érdeklődni, hogy bent van a Hajótörzscsomag, de mégsem tudom megvenni, nem írja jóvá a játék.
    Kérdés: Egy játékos csak egyszer veheti meg? Vagy el kell telni bizonyos időnek és újra meglehet szerezni?
    Mert így kicsit zavaró, hogy bedobja elérhető csomagként, közben pedig mégsem az.
    Köszönöm a választ előre is.
     
  4. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Elő szokott fordulni, hogy bizonyos csomagokat "resetelnek", és olyankor meg lehet venni még egyszer, de ennél a csomagnál sajnos nem tudom, volt-e ilyen.
    Írnod kellene a supportra, hogy mi az, amit a vásárláskor tapasztalsz (hibaüzenetek stb.), akkor utána tudnánk nézni, hogy mi állhat a hátterében.
    Persze, az is lehet, hogy valami hiba miatt látod azt a csomagot, pedig nem szabadna látszódnia.
     
  5. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Szia Apolló! Köszönöm a gyors választ. Még a hét elején próbáltam megvenni, akkor nem sikerült. Jövő héten újra megpróbálom, aztán küldöm, hogy mit tapasztaltam. :)
     
  6. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Szia, megvan az eredmény. Sikerült megvennem, úgy tűnik, évente 1x lehet.
     
  7. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Sziasztok! Ide is jelzem, mert nem annyira a sripthez tartozik, a szezonhoz tartozó kulcs, amit főoldalon lehetett megvenni, most nem elérhető. Még nem vettem meg. Van róla információ? Már nem elérhető? A következő 90 napban akkor hiába akarok bármit is kezdeni a szezonnal, ha kulcs meg nincs. Köszönöm a választ előre is!