Csoporton belüli jelzések

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: Kenpachi, témanyitás ideje: 25.10.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Kenpachi

    Kenpachi Haladó

    Sziasztok. Az ötletem a csoporton belüli jelzések tárgycímmel él.

    A lényege, hogy a csoporton belüli játékosok (max klán...) egymásnak tudjanak jelezni, 3 különböző ikonnal, amit minitérképen láthatunk.
    • Lenne a sárga kérdőjel ikon (?), az azt jelenti, hogy ott van-e valami/valaki?
    • Lenne a piros felkiáltó ikon (!), az azt jelenti, hogy vigyázz!
    • Lenne a sima jelző ikon, egy kék zöld pont (¤), ami azt jelenti, hogy menj oda.
    Ezeket a jeleket akkor tudjuk "előidézni" ha a minitérkép alatt egy ikonra rákattintunk, és az ikont a megfelelő pontra hozzuk, vagy a koordinátáját beírjuk.
    Ha előidéztük a jeleket, akkor a csoportban lévő játékosok ezt látják, a többiek nem. A sok spammelés megakadályozása miatt percenként egy játékos csak 3-szor jelezhet.

    Egy szóval, evvel gyorsabb kommunikálási lehetőség nyílna meg a játékosok előtt, és szerintem nagyon hasznos lenne.
     
    eliza27 kedveli ezt.
  2. Shidevil(ERGO)

    Shidevil(ERGO) Utánpótlás-írogató

    ne sértödj meg de sztem semmi értelme :D :D :D
     
  3. Fejvadász

    Fejvadász Haladó

    jó ötlet, támogatom. főleg amikor event NPC-ket keresünk. akkor nem kell szólni a chat-en hogy itt van. vagy ha erősebb nálad és lő egy játékos akkor szólhatsz ezekkel...
     
  4. Csirkecomb

    Csirkecomb Utánpótlás-írogató

    Nem támogatom ,,1.ha már csopiban vagy van lehetőséged jelezni,2.van lehetőséged a csoport szobába írni,3.Ts3 használata ,vagy egyéb beszélgetős programok használata ,,szóval ha klánba vagy,vagy sem ,van lehetőséged akár írni akár beszélni,,Feleslegesnek tartom még jobban meg bonyolítani a játékot .
     
  5. Fejvadász

    Fejvadász Haladó

    Te neked lehet hogy nem lenne nagy haszna, de hidd el másnak igen. Ha nem tetszik akkor ne használd!
     
  6. Csirkecomb

    Csirkecomb Utánpótlás-írogató

    NEM H NEKEM DE SENKINEK SEM ,VÁGOD :cool:
     
  7. Fejvadász

    Fejvadász Haladó

    4-en írtunk ebben a topicban, ebből 2 igen, 2 nemet mond. Ebből következik hogy ~50% hogy kinek jó és kinek értelmetlen.
     
  8. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Nem rossz ötlet.