DD?

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: Spongee™, témanyitás ideje: 24.3.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    "Ahoj kalózok!

    Hamarosan csinálunk egy gyors javítást a szervereken, bővebb információkat később közlünk.

    A Seafight csapata."

    Tőled idéztem DD, ezzel mivan? Pénteken írtad..szerintem itt lenne az ideje,hogy közöljetek valamit..Nem fájna az sem, ha mondjuk beböfögnének annyit hogy nézzétek gyerekek, nagyobb a baj, amit nem lesz könnyű kijavítani BOCSÁNAT!.... ennyi elég lenne nekem személyszerint...válaszod várom...
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  2. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Nem írtam milyen jellegű dolgot javítanak... Hát ezt az infót kaptuk azóta nincs bővebb, egyébként felezték a Typon sebzését, legalábbis én ennyit vettem észre.
     
  3. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Na,miután az első topikot lezártad és megsem vártad míg válaszolok..ez tré,és tudod némelyik embert ezzel megbántod..tudnék írni valami csúnyát..de nem ez a lényeg..
    Tehát: Javítást a szervereken, ez egyértelmű hogy hogyan értendő...kicsit zavar minket,hogy még csak bocsánatot sem kérnek a fejlesztők és semmiről nem tájékoztatnak minket..tudtommal ez a játék a miénk...és illene legalább annyit beböfögni h bocs..
     
  4. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem tudom hogyan bántottam volna meg bárkit is azzal hogy nem kaptunk bővebb infót és leírtam saját tapasztalatom :p

    A fejlesztőknek nem az a dolguk hogy a játékosokkal kommunikáljanak, ez a mi dolgunk, és többször kértük ill írtuk hogy
    Ennél többet nem tudunk. Másik témába már szó volt a kárpótlásról, hogy lesz-e nem tudni, volt már rá pl, de akkor is központilag mindenki egységesen kap valamit..., de egyelőre erről még szó sincs.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.