Debuff

Kategória: 'Általános visszajelzések - Dicséret és kritika', témanyitó: golden3hun, témanyitás ideje: 27.7.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Barbus08

    Barbus08 Fórum-zöldfülű

    en nem hasznaltam es felvizsiztem megis debuffom van de ... mast nem tudok tenni mert,,,, olyan valaszokat kapsz hogy ,,, igy abba is hagyjak lassan az emberek a jatekot velemeny es nem kell kibanolni ezert ,koszi
     
  2. Kezdet93

    Kezdet93 Utánpótlás-írogató

    A Discordon is sokak által jelzett indokolatlan debuff-okról jó lenne beszélni, nevetséges hogy mennyien nem kapnak,akik rászolgálnak, míg olyanok akiknek ha minimálisan utánanéznének napi 1 max 2 óra játékidő aminek nagy része szintén visszakövethetően küldetésekkel haladás, se semmilyen ranglistán nincsenek még csak középmezőnyben sem, se hirtelen vagyon növekedés se semmi -.- bezzeg a frissen megújított Suhanó Pengém meg a fizetős csomagom elveszik -.-
     
  3. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!
    Ha visszaolvasgatsz a témában, látni fogod, hogy mi a témában nem tudunk segíteni senkinek, még a support sem. Egyik hozzászólásomat idézném:
     
  4. Kezdet93

    Kezdet93 Utánpótlás-írogató

    Persze, értem én hogy a forum nem erre van, de akkor mit tehet az ember? Fizesse a csomagokat, és ha ilyen eset van akkor dőljön hátra, hogy így járt miközben akik tényleg csalnak vígan csinálják tovább? Ez a hozzáállás vérlázító, a játékos semmibe sincs nézve, véleménye ne legyen, hiába jelzi bárhol senki sem tud segíteni, jogom csak annyi hogy költöm a pénzt. Továbbra is tartom hogy ez jogilag nem állja meg a helyét. Nem csináltam semmit, mégis kizártak a szolgáltatásból amiért valódi pénzért fizettem.
     
  5. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Az egyetlen dolog amit javasolni tudunk, a főoldalon az Impresszum. A véleményét ugyan itt fórumon is bárki leírhatja, a fórum szabályainak megfelelően! De a véleményektől függetlenül, nem tudunk az ilyen ügyeket érintően segíteni, és ezt ti sem várhatjátok el olyanoktól, akik sem magát a tényét, sem a a cáfolatát nem tudnák bizonyítani.
     
  6. Ribizke

    Ribizke Aktív író

    Sziasztok kalózok!

    Megpróbálom leírni számotokra ,mit is jelent és hogyan is működik a játék azon része ,amikor is kimondja a szabályzat ,hogy ne használjatok programokat az előnyszerzéshez ,mert következménye lesz !
    -----------------------------------------------------------------------------------------------


    A "harmadik féltől származó program" kifejezés olyan szoftvert jelöl, amelyet nem a készülék vagy az operációs rendszer eredeti gyártója fejlesztett ki, hanem egy külső, független fejlesztő vagy cég. Ez a harmadik fél által készített szoftver különbözik az első féltől származó programoktól, amelyeket a készülék gyártója vagy az operációs rendszer fejlesztője hozott létre, és a második féltől származó szoftverektől, amelyeket a készülék vagy rendszer használója fejlesztett.
    Ezek a programok általában további funkcionalitásokat vagy testreszabási lehetőségeket kínálnak, amelyek nem részei az alapértelmezett rendszereknek vagy szoftvereknek. Az ilyen szoftverek lehetnek teljesen független alkalmazások, bővítmények, vagy kiegészítők, amelyeket a felhasználó önállóan telepít.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------


    Tehát nem kell mindig egyből botra gondolni ha valakit elkaptak ,mert ez lehet akár egy gamer egérhez köthető szoftver ,ami elősegít akár csak egy billentyű lenyomásában ! Vagy a videó kártya által használt szoftver ami lehetőséget nyújt egy kis boostban .
    Meg sem gondolnád milyen file-ok ,dll-ek vannak egyes programokban ,amik majdhogynem kiköpött másai lehetnek a tiltott programokban lévőkkel!
    Múlt éven az AMD [aki nem tudná ez egy vga -videókártya tudjátok van a másik az nvidia ] által fejlesztett Anti-Lag opció miatt ,egyes játékokból több játékost zártak ki ,nem vicc keressetek rá !
    De mivel tudom ,hogy nem mindenki van toppon ,ezért legyen eme következő példa
    [most jó értelemben] ,hátha így megértitek mit lehet és mit nem !
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Az alábbiakat ne használd :


    Harmadik Féltől Származó Tiltott Programok és Eszközök

    1. Csaló Programok (nagyon sok van de nem sorolnám)
      Tilos bármilyen harmadik féltől származó programot használni, amely csalást tesz lehetővé a játékban. Ezek a programok tisztességtelen előnyt biztosítanak, és gyakran a fiókod végleges tiltásához vezethetnek.
    2. Automatizáló Eszközök (Botok, Makrók)
      Ne használj harmadik féltől származó botokat vagy makrókat, amelyek automatizálják a játékmenetet. Ezek az eszközök lehetővé teszik, hogy a játékos helyett egy program hajtson végre bizonyos feladatokat, például farmolást vagy harcot, ami a játék egyenlő feltételeit sérti.
    3. Külső Segédprogramok és Scriptek
      Tilos olyan harmadik féltől származó scripteket vagy segédprogramokat használni, amelyek módosítják a játék működését vagy bármilyen módon beavatkoznak a játékmenetbe. Ez magában foglalja a teljesítmény növelésére vagy a játékon belüli interakciók manipulálására szolgáló eszközöket.
    4. Grafikai és Hangmódosító Programok
      Nem szabad olyan harmadik féltől származó programokat használni, amelyek módosítják a játék grafikáját vagy hangjait oly módon, amely előnyt biztosít a játékos számára (például jobb láthatóság, különleges hangjelzések stb.).
    5. VPN-ek és Ping Csökkentők
      Bizonyos esetekben tilos harmadik féltől származó VPN-eket vagy ping csökkentőket használni, amelyek a hálózati késleltetést próbálják csökkenteni vagy a földrajzi korlátozásokat megkerülni. Ezek az eszközök torzíthatják a játékmenetet, és megsérthetik a játék szolgáltatási feltételeit.
    Igen van közötte olyan ,amit meg sem gondolnánk és egy-két játékos használja ,nem gondolván azt ,hogy az akár tiltott is lehet

    Remélem nem sértettem semmi jogot azzal ,hogy próbáltam szemléltetni ,ezt a mindig kényes dolgot !
    Ha még is ,akkor bocsánat és az illetékes törölje a hozzászólásomat!
    További minden jót és feszüljenek a vitorlák!
     
    FM_Brigant és ferkó19722 kedveli ezt.
  7. NATUR100

    NATUR100 Fórum-zöldfülű

    1.2.8. Szigorúan tilos olyan programok használata, amelyek túlságosan megterhelik a kiszolgálót, mint ahogy nem lehet használni olyan szoftvereket sem, amelyek alkalmasak a normális játékmenet befolyásolására, különös tekintettel az olyan programokra, amelyek szisztematikusan vagy automatikusan irányítják a játékokat vagy a játékok bizonyos funkcióit (botok, makrók stb.). Tilos továbbá a szolgáltatások hatókörébe tartozó játékok, játékösszetevők vagy kínált tartalmak bármiféle másolása, elemzése vagy módosítása.

    Így szól a szabályzat, szóval semmi köze nincs ahoz amit írtál. Egy adott program, bővítmény jelenléte semmilyen tiltó okot nem jelent, ameddig nem használod/futtatod. Ha a Staff nem tudja bizonyítani, hogy az adott időben a befolyásolására használtad, az nem ok. Vicces lenne, hogy egy programozót azért tiltanak mert a munkájához futtat Debuggert, de le van töltve a kliens.. De ilyen szinten mehet a dolog. A kódolás annyira őskori, hogy DCn is elismerték, hogy nem mernek hozzányúlni, mert nem tudják mi milyen hibát fog generálni. Jobb nem lesz
     
  8. Ribizke

    Ribizke Aktív író

    Kedves NATUR100 !

    Nem akarok ellenkezni senkivel a szabályzat úgy van leírva ahogy x éve és azóta történtek dolgok !
    Amit én írtam az egy általam vélt kiegészítés ,amit lesz aki megért és elfogad és lesz aki nem
    Sajnálom ,hogy ilyenkor mindenki a szabályzatot nyálazza és hivatkozik mindenfélére blabla maszlag csak hogy legyen igazunk és bizonygassuk az ellenkezőjét.
    Megcáfolnám amit írtál az adott program vagy bővítményről, csak egy egyszerű kérdés minek x program egy azonos időben futtatása a játék mellé? pl autoclicker szerinted ? vagy böngészőben sokat alkalmazott egyéb macro bővítmény formájában !

    Ha nem értetted volna, feketén fehéren leírtam ,ja nem bocsi narancssárgával rögtön a köszönésem után konyha nyelven hátha megérti mindenki!
    Ne is haragudj ,mert nem rosszból írtam és nem bántásnak szántam !

    További szép napot!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.8.24
  9. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Nem szeretnénk senkit pontozni, így megkérnék mindenkit, a fórum szabályai betartása mellett próbálja megfogalmazni mindazt, amit szeretne leírni, köszönöm!
     
  10. NATUR100

    NATUR100 Fórum-zöldfülű

    Az autoclickerek és makrók jelenléte ugyanúgy nem kizáró ok, több játékban engedélyezettek. Én személy szerint három monitort használok. Egyiken filmet nézek/spotify, második seafight vagy drakensang (bp játék gondolom nem gond ha megnevezem), harmadikon egyéb böngészős játékon játszom, ahol az előre addolt, staff által ellenőrzött, majd jóváhagyott javascriptek teljes mértékben engedélyezettek. Ergo fut 10 program, mégsem hajtasz végre semmi illegálisat. Az autoclickerre egy jó képességű gimnazista ír scriptet ami kiszűri, ezek már azok a technikai dolgok, amiket nekik kellene megoldani, de közel egy évtizede nem tesznek semmit.
     
  11. Ribizke

    Ribizke Aktív író

    De pont az hogy tesznek és ez sokaknak nem tetszik :p