Visszajelzés Egyedi kincsesládák

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: DonMaterial, témanyitás ideje: 23.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. DonMaterial

    DonMaterial Kivételes tehetség

    Ide írjátok meg javaslataitokat az Egyedi Kincsesládákkal kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak...
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    Ezek kincsesládák mikor lesznek elérhetők ?
     
  3. Free2play

    Free2play Utánpótlás-írogató

    33.1 eu8on nagyon sokan ez a szint alatt vannak, esetleg lehetne lejebb vinni? küldetés miatt
     
  4. -janos-

    -janos- Járnitanuló

    en se vagyok 33 szintu es pl utalvanykod lesz e
     
  5. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Éjféltől elérhetőek lesznek a ládák
     
  6. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Köszönöm jelzésed, jelzem felfelé
     
  7. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Ha esetleg lesz akkor itt fórumon közölve lesz veletek
     
  8. -janos-

    -janos- Járnitanuló

    Hello irok egy velemenyt a rendelesi oldalrol 8 eve kezdtem akor isi sok gond volt de moost is hogy nem egyenlo az egesz rendelesi oldal csomagokat akor vehetek meg ha elotte megveszek mast ,ez egyaltalan nem korekt pl aki nem kolt a jatekra ,de ez csak az veheto ki hogy emberek lehuzasa csak pl a a kozosegi berenc miert nem elerheto mindenkinek ?es meg sok mas egy eventnel sokat tudna segiteni de mas nem igy gondolja tuti .nekem is mas lett a sebzesem egy 5 berencel 100000 tob sebzes npc ellen es jatekosra is joban tul elheto a csata .kosz lehet soknem ezen a velemenyen van de sok jot megszerezni onerobol nem konyu es em kis ido,pa
     
    sárkányos kedveli ezt.
  9. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Csomagokat egyesével is tudsz venni nem kell mást meg venni előtte, de akinek van rá pénze veszi, akinek nincs az nem.
     
  10. -janos-

    -janos- Járnitanuló

    A huvos csomagokrol van szó kedves moderátor. De nem állok le vitaba veled.kicsit koruktekintob lehetnel szép napot és off e téma
     
  11. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    De nem értelek a kalózjutalomról beszélsz hogy kell egy csomag hogy megnyisd ? Mindig is így volt az hogy a kalózjutalmat megnyisd
     
  12. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Szia, ha már elvárod a körültekintést, te is lehetnél az. A kalózjutalom mindig is valamely csomag(ok) megvásárlása után vált elérhetővé. Nyilvánvalóan azért tartalmaz jó dolgokat, hogy ha fizet érte az ember, kapjon vissza valamit belőle. Ha mindenki ingyen szerezhetné be, nem lenne értelme az 5-ös szintű és a többi szintű bérencnek. Egyébként kettes szintűt így is tudsz venni gyöngyért, koronáért.
     
    ░pityesz░ kedveli ezt.
  13. -janos-

    -janos- Járnitanuló

    na egy ujabb okos tojas
     
  14. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    ne provokáld játékos társad. köszönöm és egyébként meg igaza van mert a kalózjutalom mindig is igy volt hogy egy csomag megvételével tudtad kinyitni
     
  15. -janos-

    -janos- Járnitanuló

    valtsatok piacot es akot majd nem vASAROLSZ BARATOM ADDIG ORULJ MRG ,MAGYAR PIACOD VAN PIACOD VAN
     
  16. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    ?
    (Sajna a Google nem fordítja le...)
     
  17. Kurec

    Kurec Utánpótlás-írogató

    Ingyen" 32 es kő.... Én aki veszi a vahun ládát meg a zsákmány zsákot és nem kevés pénzből és időből csináltam 30 as köveket... most sírjak? Szerintem még most is kevés a különbség pénzből épített és a szegényebb hajók között... nincs az mint régen hogy 5 hajót megetet az ember... kettőt is nehéz ha kommunikalnak.