Egyedi utalványkód inaktív játékosoknak

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: anyamanó72™, témanyitás ideje: 18.12.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. anyamanó72™

    anyamanó72™ Utánpótlás-írogató

    Igen, megjött a BigPointtól a levél a kóddal. Kedves XY, nagyon szeretünk ám, meg kedveskedünk neked, lesz itt minden, gyötrelem ágyú, jolly roger, kristályeső...
    Húúú, mondom, végre, jön a Karácsony is, lágyul a szívük, meg még talán kompenzálni szeretnének azért a bődületesen sok bugért, hibáért, ami az utóbbi napokban előfordult.
    Na, fogom a kódot, másolom...azt mondja, már nem érvényes...próbálom újra, semmi...ok, CM?CM? Jön is a sárgabetűs, majd vigyorogva kérdezi, az apróbetűst olvastam-e...persze, hogy nem.
    És...ahogy lenni szokott, az ördög az apróbetűs részekben rejlik:
    kaptam ám csomagot...egy 281-es hajóra ...oda nagyon kell, talán hármas szintű lehet, talán egyszer-kétszer beléptem még mikor Dante poklát kerestem minden szerveren :)

    Szóval, Kedves Bigpoint, én eu2-tőn játszom, id-m kezdete 166/... , így bocs, ha nem köszönöm meg a nagy rakás semmit.Igazából csak felbosszantottatok, legközelebb inkább ne adjatok semmi ajándékot, csak próbáljatok korrektek lenni.
    Jah, és jövő Karira azt kérem inkább, hogy javítsátok meg és hozzátok játszható állapotba ezt a játékot....
    Már ha még játszani fogok akkor ....
     
    Naksi, ]EZEL[ és ░pityesz░ kedveli ezt.
  2. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Köszönjük az észrevételedet.
     
  3. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Szép napot Apolló igen a fenti játékos észrevételét olvasva ! Hát én 2 kódot kaptam!! Nos 1-k sem érvényes mindenféle füt -fát igértek a kódban hát igen (nem fejtem ki a véleményem) köszönöm a BP nevében ! Ez szerintem ki meríti a félre tájékoztatás fogalmát!! Az ünnepek előtt ilyen email-t kapni. Semmit nem várok csak bocsánat kérést ennyi + illet !!]EZEL[
     
    Naksi kedveli ezt.
  4. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Ja Bocs EU-2n játszom 166/….
     
  5. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Egy percig nem volt szó félretájékoztatásról, csak el kell olvasni az emailt végig. A világosság kedvéért bemásolom, a fontos részeket pirossal kiemeltem:
    Új kalandok várnak
    Ahoj, ****

    Visszavárjuk a szabad rablók legendáit a tengerek kék habjaira! Készen állsz a kihívásra, kapitány?

    Hogy visszacsalogassunk a Seafight világába, most egy speciális ajándékcsomaggal kedveskedünk neked és világhírű hajódnak!

    A csomag az alábbiakat tartalmazza:
    • 3 Császári zsákmányzsák
    • 3 vadak ura zsákmányzsák
    • 7 Jolly Roger öröksége
    • 14 Kristályeső
    • 25 végítélet ágyú Lv 1
    • 25 tűzvihar ágyú Lv 2
    • 25 sors kalapácsa ágyú Lv 2
    • 100 000 korona

    A Seafight csapata újabb és újabb tartalommal, eventekkel, történetekkel és lehetőségekkel bővíti a tengerek mesés világát. Húzd fel hát a horgonyt, és csatlakozz hozzánk a vad hullámverésben!
    *****
    *Érvényes 2018. december 31-ig
    Ez a kód a következő felhasználó számára van fenntartva: User ID ******** szerverről ***.
    Azaz, ezt a kódot kizárólag azon az accounton lehet beváltani, amit az email ír.
    A szövegezésből is kiderült, hogy ezzel a kóddal azokat szeretnék visszacsalogatni, akik korábban abbahagyták a játékot. Kódot azok kaptak, akiknek az adott emailen van inaktív accountjuk.

    Tehát nem történt félretájékoztatás, mert az email mindent pontosan leír, így a bocsánatkérést sem tudjuk megtenni.
     
    st.Wolf.hu kedveli ezt.
  6. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Szia, akkor ezek szerint a bannolt hajók visszatérhetnek a játékba, mert olyanok is kaptak ilyen emailt.
     
  7. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Nyilván nem vehet mindent figyelembe a rendszer sem.
    Ha bannolt hajóra érkezett kód, hagyja figyelmen kívül a játékos.
     
  8. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Kedves Apolló! Én is kaptam ilyen kódot, nem játszom már egy jó ideje, de nem is engedi beváltani, azt írja érvénytelen holott be se váltottam,nem értem miért kapok,ha nem tudom beváltani,és miért írja,hogy érvénytelen?És ,ha ezt írja miért küldték ki??
    Boldog karácsonyt kívánok!
     
  9. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Arra az accountra próbálod beváltani, amit az email ír?
     
  10. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Adott a id szám is
    csak adott id re adja nem ruházható más hajóra
     
  11. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Pontosan.