Javaslat Egyensúly ötletek

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: demonledi, témanyitás ideje: 28.8.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. demonledi

    demonledi Aktív író

    Sziasztok. Két ötlettel rukkolnék elő:

    1) Igazából erről is szólna a cím. Jelenleg a játékban töménytelen olyan tárgy van amiket lehetetlen megszerezni anélkül hogy a játékra valós pénzt költenénk. Ilyenekre gondolok például: viharlámpa, megerősített bordázat, stb. Az ötletem az lenne hogy mondjuk a szezonok keretein belül, mi lenne ha mondjuk a 3+ ládától ha csak kis mennyiségben is, de megszerezhetővé válnának ezek a jelenleg játékon belül elérhetetlen eszközök.

    2) Lehetne egy tárgy (vagy akár kémkedéshez hasonló menüpont) ami valamilyen módon elérhetővé válik azoknak akik:
    a) (ingyen) pl. küldihez fűződően kell admirálist lőjjenek (pl. 29.szintre HRMA Revenge II)
    b) (megvehető pl. n koronáért) szimplán csak akarják tudni hogy egy admirálissal kapcsolatban mi a helyzet​
    Hiszen belegondolva eventkor is kiírja hogy hogyan alakulnak az admirálisok, akkor miért ne lehetne akár ezzel is segíteni a játékosok életét?
     
  2. ¤paraszt¤

    ¤paraszt¤ Aktív író

    1) nem lenne korrekt ,hogy amit én ill. mi pénzért veszünk azt ingyen is elérhetővé tennék pénzt nem költő játékosoknak csak azért mert így kényelmesebb lenne nekik... nem beszélve a BP bevételéről...
    2) eddig is tele tolták a játékot fölösleges szervert lassító,megvadító,bugos okosságokkal amik tök fölöslegesek mint pl. az admirálist figyelő rendszer kiépítése... ha akarod tudni egy admirális megjelenésének idejét akkor kezd el lőni az azt kiváltó hajót és elöbb utóbb rád esik az admirális,légy türelmes,mi is ezt tettük,ne tompítsuk jobban ezt az amúgy sem szárnyaló szervert a + dolgokkal amik annyira nem létszükségesek....
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  3. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Az első ponttal egyetértek, a másodikkal viszont nem. Azért néha tényleg jó lenne tudni, hogy állunk. Főleg annak, aki klán nélkül, esetleg egyedül játszik.
     
    -Honey- és demonledi kedveli ezt.
  4. demonledi

    demonledi Aktív író

    Én nem feltétlen értenék egyet az első pontoddal, hiszen vannak akik gyöngyöt is vettek pénzért, most meg a játék szórja mint a szemetet. Ennyi erővel legyünk mérgesek a BP -re mivel hozzánkvágott nemrég 10k youlong -ot kód formájában, a nagyobb szintű játékosok pedig minden nap keményen küzdenek érte. Szerintem húzzunk ki a fejünk a homokból, az eszközöknek van egy inflációja, ezek a tárgyak pedig jó ideje bent vannak már hogy elérkezzen a pillanat megszűntetni ezt a jellegű szakadékot a fizetős és nem fizetős játékosok között. Nameg azért nem is lenne olyan könnyű beszerezni, 3+ kulcs a ládához, magyarul legalább 4? Azért azt nem szedi össze akárki. Nameg nem is azt mondom hogy vágjon hozzánk egyből max szintűt, abból is tizet. Elég lenne szerintem 2-3db 0-ás szintű/nagy szezon láda.

    2) A HRMA Revenge II -megjelenéséhez 500db kis NPC -t kell leszedni, legyek türelmes? Értem én. De ez továbbra is arról szól hogy valamilyen szinten segítsük a játékosokat, most gondold magad a helyzetbe:

    28 -as szintű vagy, már elvileg illene 100k felett sebezz, ahhoz hogy 29 legyél a küldikben minimum 2x kell találkozz a fentebb említett admirálissal! (Egyszer fosztanod kell, egyszer (pár küldetéssel később) pedig 20M sebzés és kilövés kell! Namost, ha nincs szerencséd akkor bár ki tudod fosztani, de kilövik helyetted mire visszaérnél érte. Ergo kezdődhet megint a farmolás )Valószínűleg másnak is kell, szóval nem lesz egyszerű dolgod. Nem egyszerűbb hogyha tolod az általános feladatokat aztán csak egyszerűen figyeled a mércét? Persze, így mások is figyelhetik és ugyan úgy leszedhetnek róla, csak legalább nem akkor amikor rossz esetben kilőttél 400db kis NPC -t. Itt nem is a lőszer/amulett a baj amit elköltesz rá, hiszen fejlődni akarsz nem feltétlen profitálni. Itt a hatalmas baj az idő.

    Illetve mégegyszer: a funkció már bent van a játékban, csupán az implementációja nincs kiterjesztve az összes admirálisra.
     
    Utoljára szerkesztett: 29.8.20
  5. ¤paraszt¤

    ¤paraszt¤ Aktív író

    legyen igazatok...sokan rengeteg pénzt beletolnak a játékba azért,hogy az általa adható elönyöket élvezzék de másnak aki megunja...abba hagyja esetleg most kezdi, nekik is elérhetőek legyenek a plusz dolgok amit más az évek alatt nem kevés pénzért szerzett be....támogatom a javaslatodat tiszta szívből
     
  6. The_Massacre[HUN]

    The_Massacre[HUN] Junior szaki

    Szerintem az admis dolog jó így ahogy van, más is megszenvedett vele. Meg amúgy is a mai rendszerben mindenki fullon van gyönggyel 100-200 milliokkal, venni kell lőszert és lőni a hajókat most az a pár 100 k lőszer nem mintha nagy ér vágás lenne úgy gondolom.
    Plusz a mi szerverünkön elég sok botos lőtte ezeket a hajókat nem tudom miért de lőttek egész nap szerintem az is nagy segítség csak várni kell hogy ki dobja az admit, szóval van több lehetősége is az embernek.