Életerő a csilikből!

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: StiffmeisterHUN, témanyitás ideje: 12.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. StiffmeisterHUN

    StiffmeisterHUN Járnitanuló

    Azt vettem észre mióta megvettem a csiliduplázót és elég sokat csilizek, függetlenül attól hogy fullon van az életem, nagyon bőszen adja az életerőpontokat. Na most ennek semmi értelme nincs, ugyanis nem adódik hozzá az életerőmhöz, ergo olyan mintha csak járkálnék a tengeren, rosszabb esetben 10-11 csili egymás után csak azt ad. Nincs bajom a tapasztalatponttal, bár az is röhejes hogy 8-10 -et ad, de az legalább hozzáadódik az összhöz, életerővel viszont ha fullon vagy semmit nem tudsz csinálni, így az ötletem az lenne, hogy mikor nincs tele az életerőpontod változatlanul kapod az életerőpontokat, de mikor már teljesen fel vagy töltődve, akkor vagy mást kapsz helyette, vagy életerőt egyáltalán nem, így gyorsabb utat kapsz a többi zsákmány beszerzésére is.
     
  2. arsenal125

    arsenal125 Fórumprofi

    az életerős csiliknek tényleg nincs értelme, lehetne helyettük mondjuk sebbesség ami csak rövid ideig tart és minimálisat dob a gyorsaságon+csapda...még ezeknek is több értelme van :)
     
  3. ᴰᵒᶰᶢᶥ

    ᴰᵒᶰᶢᶥ Junior szaki

    H mi legyen helyettük az mind1... Mostanában bármit vettek ki a csilikből csak arany lett helyette... én legalábbis így tapasztalom, eddig volt csapda, jackpot, stb... most 10ből 5 csili arany, 2 tp 2 élet, a maradék a mojo, vagy gyöngy szva pocsék. Szval nekem nincs bajom az élettel, csak az összes többi szutyival... Kivesznek valamit, aranyat tesznek helyette, akkor meg ugyan mind1, változtatnak-e bármit is.
     
  4. StiffmeisterHUN

    StiffmeisterHUN Járnitanuló

    Inkább arany mint életerő én úgy gondolom, csiliduplázóval még az arany is sokkal gyorsabban jön csilizésből. Az életerő pedig ugyan nem oszt nem szoroz.
     
  5. bares(HUN)

    bares(HUN) Junior szaki

    Szerintem már az is nagy előre lépés lenne, ha nem ép-t, hanem vp-t adna. Mert az npc-k vp-t szednek le, és azt mondjuk vissza szedegetné az ember.
     
    ๖ۣۜSIИĐBAĐ kedveli ezt.
  6. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Tudom nem idevaló téma de szerintem lehetne beszélni a belépési bonus-okról is. Lehetne 7X-es /napos/ is a mert 1 krisi és 200 gyöngy amit mindig megad 4-dikre ha folyamatosan belépsz minden nap hát szerintem igen csekély ajándék.
     
  7. Fejvadász

    Fejvadász Haladó

    Én azt vettem észre hogy mostanság nem ad 2000 ép-t soha, csak párszázat.
     
  8. -bumeráng-

    -bumeráng- Járnitanuló

    igen ez nekem is feltűnt régen adott 4000 életerőt ha volt duplázóm , most meg 2000-et se