Elitpont

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: kacsa, témanyitás ideje: 9.3.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kacsa

    kacsa Fórum-zöldfülű

    Sziasztok :) Arra lennék kiváncsi hogy néhány hajó a szerverünkről hogy képes 7-800 milla elitpontokat szerezni 1 hónap alatt :) használok admi ágyukat EP-s követ tehit rengeteg vigyázó szemet is és sőt próbáltam bástyával is és ezt napi 4-5 órában.... de közel sem jönnnek a 100 milliók :) esetleg mindenki tud valamit az EP szerzésről amit én nem? ;) jah és elitpont gyorsitóm is van :)
     
    Scorpio.2.Hu, kecsó és Canada kedveli ezt.
  2. MazsiKing

    MazsiKing Fórum-zöldfülű

    Hello

    Admirális ágyú nem a legalkalmasabb fegyver az elitpont gyors szerzéséhez. (mivel a kilőtt üreges lőszer illetve elit lőszerre is csak 1 elitpontot kapsz /gyorsítóval többet/)
    Ha viszont más ágyúval lövöd és csak elit lőszert akkor sokkal gyorsabban gyűlhet az elitpont.
     
    Scorpio.2.Hu kedveli ezt.
  3. €....

    €.... Fórum-zöldfülű

    admi ágyú ugyan annyi elit pontot ad üregesre mint a másik ágyú elittel,az ágyuk darabszáma határozza meg mennyit kapsz mivel mindegyik ágyú 1 elit pont bónuszos,nézz utána :)
    a kérdés még mindíg nincs megválaszolva :D
     
  4. MazsiKing

    MazsiKing Fórum-zöldfülű

    Hány elitpontot érnek a különböző elit lőszerek?
    1 Robbanó/Világító/Foszfor/Erős robbanó golyó = 1 elitpont
    1 Football/Fejlesztett lőszerek/Konfetti golyó = 2 elitpont
    1 Hó/Sütőtök golyó = alap esetben 1, de különleges napokon 2 elitpont, azonban csak akkor, ha a golyót kilövöd (teljesen mindegy, hogy mire lövöd, játékosra vagy NPCre).

    Az, hogy az elit golyók a hajódon vannak, nem elég elitpont szerzéshez!

    Hogyan gyorsíthatnám az elitpont szerzést?
    Többféleképpen is gyorsíthatod, pl.:
    • Fejlesztheted a Legba tanösvényen az Elit áldás tehetséged, ezzel akár 30%-kal több elitpontot kaphatsz.
    • Fejlesztheted az Orrbástyán az Elit harangot, ez maximum 30%-kal növelheti az elitpont szerzést.
    • Vásárolhatsz vagy kaphatsz Tigriszem ékkövet, melyet egy designba helyezve 10%-kal több elitpontot kaphatsz.
    • Nyerhetsz, vagy bizonyos alkalmakkor vehetsz Király kegyelmét, ami 25%-kal több elitpontot biztosít annak számára, aki rendelkezik vele.
    • Kiegészítők közül a Ránnal +5%-kal kaphatsz több elitpontot, ha Hajó felszerelésnél Orrdísz helyére felrakod.
    • Az engedelmességi tréner (3. szintű) felszerelésével +5% elitpont bónuszod lehet.
    Ezekkel összesen akár 105%-kal is több elitpontot gyűjthetsz, ha a megfelelően fejleszted a hajód.
     
    (҂⌣̀_⌣́) kedveli ezt.
  5. (҂⌣̀_⌣́)

    (҂⌣̀_⌣́) Fórum-zöldfülű

    én mindezt értem...nekem egyedül a tehikben lenne pótolni valóm de ezek a felsoroltak közül mind van :) és mégsem tudok 100 milliókról beszélni :) nem hogy 800-ról :) nah mind1 nem is lényeges csak kiváncsi voltam más véleményére :)
     
    Scorpio.2.Hu kedveli ezt.